Nora (Alternative/Metal) - Ankara

evet emre ye kesinlikle katılıyorum eğlendiğimiz zevk aldığımız herşeyi ayırt etmeden çalmaya çalışıoruz. eğlendirme de son derece doğru yanıt olmş:)

zanax04 demiş ki:
evet emre ye kesinlikle katılıyorum eğlendiğimiz zevk aldığımız herşeyi ayırt etmeden çalmaya çalışıoruz. eğlendirme de son derece doğru yanıt olmş:)

işte benim bateristim hueuheuhue SOAD parçalarını çıkarttığımız gerçekten iyi oldu daha iyi şarkılarla genişlettik playlistimizi şu beste olayınıda hallettikmi bomba gibi olucaz işallah...

ewet baba bizim konsere müslümcüsünden tikitopuna kadar herkes gelebilir herkes kendinden bişeler blur bizim grupta SOAD meselesine gelince hakkaten iyi oldu zaten doğru düzgün çalamıyoduk :D

PuNky601 demiş ki:
ewet baba bizim konsere müslümcüsünden tikitopuna kadar herkes gelebilir herkes kendinden bişeler blur bizim grupta SOAD meselesine gelince hakkaten iyi oldu zaten doğru düzgün çalamıyoduk :D

tikitop ne lan cem azuahahahahhaahhaha şimdi SOAD ın zaten aerials ve ATWA parçalarını çalacaktık ama malum nedenlerden çıkarrtık onun dışında yine playlist metalcisine doomcusuna alternatifine hardcorecusuna yani hemen hemen her kitleye uzanmaktadır black ve death eklemedik olayı abartmak istemedik :) bir betilin stüdyolarda gösterdiği durum bizi placebo muse him gibi bayanların daha rahat söyleyebileceği gruplara itti bunun yanında for whom the bell tolls tarzı brutal yada bayanların söyleyemeyeceği şarkılarda ise ben devreye giricem betili back vokal yapıcaz böyle bir kaynaşma ortamı olucak sanıyorum her parçada farkettirmez bu ama özellikle for whom the bell tolls ve du hast biraz korkutuo beni du hast içinde klavye sorununu ya eren ya ben gitarla yapmaya çalışıcaz onun dışındaki parçalar için sololar yine erenle aramızda kafamıza göre takılacağız tabi cemin ve erçinin insan dışı sololarını unutmamak lazım bakalım gerek erçin gerek cem gerek eren gerek ben gerek betil beste olayına ağırlık verdik grup elemanlarıyla görüşmelerimde coverların tamamladığını öğrendim hemen hemen herkesin 2-3 şarkısı kalmış ha bide unutmadan büyük bir ihtimal moonspell - everything invaded şarkısınıda ben söylicem galiba bakalım kısmet bu işler euheuheuhueuh tikitop ne lan aklıma geldi yine :) :)

yarın beste çalışmaları resmen başlıyor cem ben ve eren erçinsiz riffleri birleştiricez jhadi hayırlısı erçinden davulun gelip söz yazılmasıyla en kısa sürede ilk bestemiz siteye konacaktır bilginize ...

arkadaşlar cem ve erenle buluştuk ve davulcumuz erçinin bize önermiş olduğu riff i kullandık ve 6 saatlik çalışma sonrasında besteyi tamamladık davul eklenip nakarat kısmına söz yazılmasıyla herşey tamamlanmış olacaktır ...

bırak olm bu ayakları, hani nerde şarkı hayranlarınız sizden somut şeyler beklior. "albumu tamamladık kayıt aşamasında menajerle yaşadığımız sorunlar nedeniyle album çıkış tarihi 30 şubat 2007 ye ertelenmiştir" tarzı monologlar yapıp çileden çıkartmayın bizi arkadaşım. biz istiyoruz ki pyracantha albumu nu dost kitabevinde P harfinin oldugu yerde Petek dinçöz ün cd lerinin hemen önünde bulalım :):) şaka bir yana çalışmaların bir kısmında pyracantha ile beraberdim, beste çok sağlam geliyor...başarılarınızı butu türkiye duysun istiyorum. saygılar

canorsal demiş ki:
bırak olm bu ayakları, hani nerde şarkı hayranlarınız sizden somut şeyler beklior. "albumu tamamladık kayıt aşamasında menajerle yaşadığımız sorunlar nedeniyle album çıkış tarihi 30 şubat 2007 ye ertelenmiştir" tarzı monologlar yapıp çileden çıkartmayın bizi arkadaşım. biz istiyoruz ki pyracantha albumu nu dost kitabevinde P harfinin oldugu yerde Petek dinçöz ün cd lerinin hemen önünde bulalım :):) şaka bir yana çalışmaların bir kısmında pyracantha ile beraberdim, beste çok sağlam geliyor...başarılarınızı butu türkiye duysun istiyorum. saygılar

azuahahahahah ulan can ne adamsın yaw aslında amacımız H ile başlayan bir isim buluo Hadisenin yanında yer almaktı ama kısmet Pyracantha olduk euheuheuhue valla cancım erçini bekliyrouz davulu yazsın sonra hemen kayda inşallah bir tanede cover parçaya kayıt almayı planlıyoruz bunu sizlere bırakacağız size göre hangisini yapmamızı istiyorsanız o şarkıyı coverlayıp kayıt alacağız ama benim gönlüm açıkcası charon - little angel dan yana gerçekten güzel ve duygu dolu bir parça :) :) :)

Şarkı İsmi
Alien Ant Farm - Smooth Criminal
Kurban - Yine
Charon - Little Angel
Metallica - For Whom The Bell Tolls
Teoman - Uykusuz Hergece
Anathema - Fragile Dreams
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Marilyn Manson - Sweet Dreams
Blur - Song
Jet - Are You Gonna Be My Girl
Metallica - Whiskey In The Jar
Opeth - Ending Credits (Instrumental)
Kurban - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa
Rage Against The Machine - Killing In The Name Of
Turbonegro - The Age Of Pamparius
Creed - My Sacrifice
Metallica - Die Die My Darling
HIM - Poison Girl
Deli - ÖSYM
Depeche Mode - Enjoy The Silence
The Exploited - Was It Me
Rammstein - Du Hast
Şebnem Ferah - Can Kırıkları
Placebo - This Picture
Nirvana - Breed
Anathema - Deep
Deftones - Bored
Evanescence - Bring Me To Life
HIM - Join Me In Death
Kittie - What I Always Wanted
Kurban - Yalan
Moonspell - Everything Invaded
Muse - Plug In Baby
Placebo - Where Is My Mınd
Placebo - The Bitter End
Sentenced - Everfrost
White Stripes - Seven Nation Army

arkadaşlar hangi şarkıya kayıt almamızı istersiniz yorumlarınızı bekliyoruz !!!

canorsal demiş ki:
bence charon mükemmel olur- ama her bakımdan mükemmel olur

_Blackheim_ demiş ki:
hmm charon ,rammstein olur evet ama ben bide brutal vokalli uykusuz hergece istiyorum :D aslında istediğim daha var ama hadi bunlar olsun ;)

-Alcohollica- demiş ki:
Metallica ,Anathema ve Opeth coverlarınızı merak ettim dinlemek isterim başarılar...

yorumlarınız için sağolun arkadaşlar charon anathema metallica ve opeth arasında bir seçim yapıcaz gibi...

galiba metallica - turn the page i playlist e ekleyeceğiz bakalım cemle konuşmamda böyle bir konu ortaya çıktı grup elemanlarımızla konuşup belki bir turn the page kaydı alabiliriz bilginize ...

Geri