Nora (Alternative/Metal) - Ankara

arkadaşlar 29 Ekim 2006 Tunalı Gölge konserinden sonra 4 Kasım 2006 tarihinde If Rock Barda çıkacağız ilerleyen günlerde detaylı bilgiyi buradan sizlere bildireceğiz ....

PuNky601 demiş ki:
dün patetik idea konserindeydim tunalı gölgede seyirci gölge'nin adına göre fiyaskoydu 29unda orayı patlatalım hep birlikte...

aahahahaha çok saol ya :D:D:D ama gerçekten cem çok haklı... Sebebi sanırım aynı gün ve saatte Dip Bar'da yapılan Punk konseriydi... Gençli orayı tercih etti :)

Neyse 29unda umarım saatler çakışmaz çakışsa bile bizim konser biter bitmez koşa koşa gelicem izlemeye sizi... :)

Görüşürüz dostlar :)

YiGo demiş ki:
PuNky601 demiş ki:
dün patetik idea konserindeydim tunalı gölgede seyirci gölge'nin adına göre fiyaskoydu 29unda orayı patlatalım hep birlikte...

aahahahaha çok saol ya :D:D:D ama gerçekten cem çok haklı... Sebebi sanırım aynı gün ve saatte Dip Bar'da yapılan Punk konseriydi... Gençli orayı tercih etti :)

Neyse 29unda umarım saatler çakışmaz çakışsa bile bizim konser biter bitmez koşa koşa gelicem izlemeye sizi... :)

Görüşürüz dostlar :)

abi gel valla çok eğlenicez gerçekten bizim için çok önemli bir konser olacak yeni bestemizi ilk kez ve canlı olarak dinleme şansın olacak çünkü 5 Kasımda gireceğiz kayıda ekibi topla gel 6 ay aradan sonra 2. konserimiz olduğu için ayrı bir önem taşıyor bizim için gerek playlist olsun gerekse bestemiz olsun gerçekten seyircilerin eğlenebileceği güzel şarkılar var ...

arkadaşlar, gölge ve if konserlerine hepinizi beklioruz.uzun bi aradan sora tekrar sahnede olmak güzel olacak.yeni vokalimizle, performansımızla işallah beenilerinizi kazanırız.destekleriniz için teşekkürler.

angel3smallforum1al7.jpg

ARKADAŞLAR 29 EKİM 2006 PAZAR GÜNÜ SAAT 19:00 ‘DA TUNALI GÖLGE ROCK BAR’DA KONSERİMİZ VARDIR.BİZİ DESTEKLEMEK İSTEYEN HERKESİ TUNALI GÖLGE ROCK BAR’A BEKLİYORUZ.18:30 CİVARI TUNALI GÖLGE'DE BULUNURSANIZ ÇOK MUTLU OLACAÐIZ.BİZİ DESTEKLEMENİZİ SİZDEN RİCA EDİYORUZ ÇÜNKÜ ÇOK EÐLENECEÐİNİZİ GARANTİ EDİYORUZ.TUNALI GÖLGE ROCK BAR’IN ADRESİ;

TUNALI HİLMİ CADDESİ BUÐDAY SOKAK 6/1 KUÐULU PARK’IN KARŞISINDAKİ SOKAK.

BİZİ DESTEKLEDİÐİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.SİZLERİ EÐLENDİRMEK VE SİZLERE LAYIK OLMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAÐIZ.AYRICA ANGEL ORGANİZASYON’A BİZE BÖYLE BİR İMKAN SAÐLADIÐI İÇİN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ…

TUNALI GÖLGE ROCK BAR’DA GÖRÜŞMEK DİLEÐİYLE

PYRACANTHA – ALTERNATIVE METAL - ANKARA

EmilioDeCarro demiş ki:
(DIP NOT: ANGEL ORGANIZASYON KONSERE GELEN DİNLEYİCİLERİN HANGİ GRUBU İZLEMEYE GELDİÐİNİ BİLMEK İSTİYOR.BU NEDENDEN DOLAYI BU KONSER İTİBARİYLE ÇOK AYRINTILI BİR ŞEKİLDE ARAŞTIRMA İÇERİSİNDE OLACAÐINDAN SİZDEN RİCA EDİYORUM GİRİŞTE VERİLECEK OLAN ANKETE SADECE PYRACANTHA'YA GELDİÐİNİZİ SÖYLEMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.)

Ne yazık ki bu yaklaşımınızın etik açıdan son derece yanlış olduğunu söylemek istiyorum. Konsere giren kişileri bu şekilde yönlendirmeye çalışmanızın çoğu kişide olumsuz etki bıracaktır. Gruplara, onları takip eden seyirci sayısına göre "avantaj" sağlanacağını biliyordum, ancak amacınızın bu şekilde açık açık dile getirilmesi, bu konserde yer alan diğer bir grupta yer alan biri olarak rahatsızlık verici. Büyük harflerle yazman ise bu işe ne kadar umut bağladığınızı gösteriyor sadece.

Lütfen müziğimizi yapalım, müzik kazansın, gruplar sonunda zaten kazanacaktır.

Saygılar

ters_yon demiş ki:
EmilioDeCarro demiş ki:
(DIP NOT: ANGEL ORGANIZASYON KONSERE GELEN DİNLEYİCİLERİN HANGİ GRUBU İZLEMEYE GELDİÐİNİ BİLMEK İSTİYOR.BU NEDENDEN DOLAYI BU KONSER İTİBARİYLE ÇOK AYRINTILI BİR ŞEKİLDE ARAŞTIRMA İÇERİSİNDE OLACAÐINDAN SİZDEN RİCA EDİYORUM GİRİŞTE VERİLECEK OLAN ANKETE SADECE PYRACANTHA'YA GELDİÐİNİZİ SÖYLEMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.)

Ne yazık ki bu yaklaşımınızın etik açıdan son derece yanlış olduğunu söylemek istiyorum. Konsere giren kişileri bu şekilde yönlendirmeye çalışmanızın çoğu kişide olumsuz etki bıracaktır. Gruplara, onları takip eden seyirci sayısına göre "avantaj" sağlanacağını biliyordum, ancak amacınızın bu şekilde açık açık dile getirilmesi, bu konserde yer alan diğer bir grupta yer alan biri olarak rahatsızlık verici. Büyük harflerle yazman ise bu işe ne kadar umut bağladığınızı gösteriyor sadece.

Lütfen müziğimizi yapalım, müzik kazansın, gruplar sonunda zaten kazanacaktır.

Saygılar

Aynen katılıyorum..Bu yarısma falan diil sadece bi organizasyon....

Arkadaşlar yarışma değil organizasyon olduğunun bende farkındayım tek amacım organizasyon hakkında bilgi vermekti bu bütün gruplar için geçerli olan bir durum en kısa sürede organizatör sizlere de bilgi verecektir.Ama eğer bu durum sizleri rahatsız ettiyse elbette silerim sonuçta hepimiz aynı çatı altında birşeyler yapmaya çalışıyoruz .29 Ekim'de görüşmek dileğiyle

saygılar ....

Normalde Cevap Vermek İstemezdim Ama Konsere Çıkarttığım Gruplar Aleyhime Konuşunca, İster İstemez Konuşmak Gerektiğine İnandım...

Şahsen Üzüldüm Diyebilirim Bir Yandanda Grupların Nedense Kendine Güveni Olmadığına Dair Bir Şüpheye Kapıldım ...

Konser Sonrası Görüşmek Dileğiyle...

NOT: Maksadımın Sadece Seyirci Ve Para Olsaydı Organizasyon Yapmazdım Canım Kardeşlerim Merak Etmeyin... Ve Mümkünse Herkes Kendi İşini Yapsın.... Teşekkürler... Ayrıca Bu Olayın Geçerli Açıklamasına Gerektiği Kadarıyla İrtibat Kurduğum Grup Elamanlarıyla Konuşmuşumdur.... Saygılar...

Gerginliin bittiğine çok sevindim U.P.O pop up kontrol altısekiz ve biz 29 ekim gecesi patlatıcaz işallah ortalığı herkesi bekliyoruz arkadaşlar ....

Geri