Nora (Alternative/Metal) - Ankara

"ruhsuz kadın" şarkısına bayıldım. gerçekten çok güzel olmuş. Türkçe Metal'e ilk defa şahit oldum ! :D harika birşey ya; daha fazla şarkı linki verirseniz çok güzel olur.

Lacey demiş ki:
"ruhsuz kadın" şarkısına bayıldım. gerçekten çok güzel olmuş. Türkçe Metal'e ilk defa şahit oldum ! :D harika birşey ya; daha fazla şarkı linki verirseniz çok güzel olur.
Teşekkürler Lacey...
Kaydettiğimiz günden bu yana "Ruhsuz Kadın" için gelen tepkiler bizi çok mutlu etti...
Daha önce söylediğimiz gibi en kısa zamanda yeni bestelerimizi de sizlerle paylaşacağız.Bu kez bestelerin yanında bir tane de cover kaydetmeyi düşünüyoruz..
Bugün "Pyracantha" birinci yılını doldurdu ve ilerisi için yine güzel organizasyonlar görünüyor...
Saygılarla..

evet arkadaşlar 1.yılımız hayırlı uğurlu olsun bazen güzel bazense eleştirilerle geçirdik güzel bir yılı gerçekten bizim için verimli olduğunu düşünüyoruz 23 Nisan konseri , Ruhsuz Kadın bestesinin yapılması , 29 Ekim konseri , 4 Kasım konseri , Ruhsuz Kadın kayıtı 23 Aralık konseri ve yeni beste çalışmalarımızla 1 yılı geride bıraktık ve grup olarak daha iyilerini yapmak için elimizden geleni yapıyoruz ayrıca lacey'e bize olan desteği ve güzel yorumu için çok teşekkür ediyorum bestemizi beğendiğinize çok sevindik 10 Mart konseri için hala yer kesinleşmesini bekliyoruz sizlere umarım güzel bir konser sunabiliriz görüşmek dileğiyle ... PYRACANTHA !!!

arkadaşlar demonuzu dinledim soundlar güzel geldi yolunuzda başarılar.dawulcuyla gitaristin bizim okulda oldugunuda ögrendim :) görüşmek dileğiyle kolay gelsin...

Supp demiş ki:
arkadaşlar demonuzu dinledim soundlar güzel geldi yolunuzda başarılar.dawulcuyla gitaristin bizim okulda oldugunuda ögrendim :) görüşmek dileğiyle kolay gelsin...

çok sağol değerli yorumların için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz görüşmek dileğiyle ...

vaay demek birinci yıl doldu ? çok güzel. bunun şerefine bomba gibi bir konser verilir :D
bir de keşke coverladığınız tüm şarkıların kayıtlarını koysaydınız. Gül arkadaşın sesinden "everybody's fool" dinlemek isterdim şahsen ;)

aa 1. yılınz oldu mu sizin yaa zamn ne çabk geçio :eek:
nese birs geç oldu ama birinci yılınz kutlu olsn nice yıllara inş :)

oldu valla kardeşim 1 sene oldu yaşlandıkmı orasını bilemicem ama grup açısından iyi bir yıldı umarım 22 Şubat 2008 tarihine kadar çıtayı biraz daha yükseltip daha güzel işler başaracağız ...

Lacey demiş ki:
vaay demek birinci yıl doldu ? çok güzel. bunun şerefine bomba gibi bir konser verilir :D
bir de keşke coverladığınız tüm şarkıların kayıtlarını koysaydınız. Gül arkadaşın sesinden "everybody's fool" dinlemek isterdim şahsen ;)
yorumların ve önerin için teşekkürler lacey, biz de bir sonraki kayıtta kaydedilecek cover şarkısına henüz karar vermedik, everybody's fool da olabilir tabi bu durumda:)

ayrıca bugün Odtü seçmelerine girdik, eğer kazanırsak bu 1. yılımız için de güzel bi hediye olcak ;) tabi ondan önce 10 mart konserine de destekleyen herkesi bekliyoruz, teşekkürler

Biraz geç oldu ama...1. yılınız kutlu olsun.Umarım daha çok konserde dinleyebiliriz sizi, çok iyi yerlere geleceksiniz, emin olun.Ve eminim ki daha çok şeyin yıllarını kutlayacaksınız, Ruhsuz Kadın'ın ya da ilk konserin ilk yılı gibi.Yeni besteyi sabırsızlıkla bekliyorum.Çok iyi bir iş çıkartacağınızı da biliyorum.Başarılar...

pUrPLeLaMmAsHta demiş ki:
Biraz geç oldu ama...1. yılınız kutlu olsun.Umarım daha çok konserde dinleyebiliriz sizi, çok iyi yerlere geleceksiniz, emin olun.Ve eminim ki daha çok şeyin yıllarını kutlayacaksınız, Ruhsuz Kadın'ın ya da ilk konserin ilk yılı gibi.Yeni besteyi sabırsızlıkla bekliyorum.Çok iyi bir iş çıkartacağınızı da biliyorum.Başarılar...

teşekkür ederiz desteğiniz için ...

pUrPLeLaMmAsHta demiş ki:
Çok teşekkürler pUrPLeLaMmAsHta...
1.yılımıza yakışır bir performans olacak inşallah...
Uzun zaman oldu,tüm dinleyicilerimizi 11 Mart'ta Garage'da bekliyoruz...
Saygılarla...

11 Mart Size İlk Yılınızın Hediyesi Olacak ;)
Biliyorum Ki En Yakın Sürede İsminizi Heryere Duyuracaksınız ...

11 Mart Garage Rock Bar'da Başarılar Diliyorum Şimdiden ...

Geri