Nora (Alternative/Metal) - Ankara

Arkadaşlar şarkılarımızın noter tasdik işlemi tamamlanmıştır.Şarkıların mix işleminden sonra sizlere buradan ulaştıracağız şarkılarımızın sözlerini buraya koyuyorum ilgilenenler bakabilirler SAYGILAR ...

Pyracantha - Anlatır Tekrar

Hangi zamanlarda hangi sahnedeydim
Kendime bir maske bir de kaçak yol seçtim
Kaybeden oldum çokta vurgun yedim
Maskem düştü sonunda bende yalandan sevdim

Delilik bu isyan yada ne dersen de
Konuşurum ben düşlerimle
Anlatır Bana Olanları
Ardımdaki Oyunları

Tekrar
Ve Tekrar
Anlatır Tekrar
Duyamasam da
Anlatır Tekrar
Anlatır Tekrar
Bilemesem de
Anlatır Tekrar
Ve Tekrar

Toza toprağa bulandım yıkıntısından ellerin
Sendeledim direndim sonrasında gidenlerin
Yalanmış hiç olmamış yanımda uyananlar
Suni teneffüsmüş benim öpüşme bildiklerim

Suretim aynadan çağırır beni
Göstermek için gerçekleri
Anlatır bana olanları
Ardımdaki enkazları

Tekrar
Ve Tekrar
Anlatır Tekrar
Duyamasam da
Anlatır Tekrar
Anlatır Tekrar
Bilemesem de
Anlatır Tekrar
Ve Tekrar

Suretim aynadan çağırır beni
Göstermek için gerçekleri
Anlatır bana olanları
Ardımdaki enkazları

Tekrar
Ve Tekrar
Anlatır Tekrar
Duyamasam da
Anlatır Tekrar
Duyamasam da
Bilemesem de
Anlatır Tekrar
Ve Tekrar

Pyracantha - Son Defa

Nasıl geçer bilmem
Üstümdeki sen lekeleri
Ben olduğum yerde dururken
Benden gitmiş aşk sözcükleri

Oysa güzel bir rüyaydın
Hayallerimden türettiğim
Yanımda nefes alıyordun
Uyanacağımı göremedim

Kal burada benimle
Yüreğim avucumda
Dokunsan son defa

Kal burada benimle
Yüreğim avucumda
Dokunsan son defa

Kal burada benimle
Yüreğim avucumda
Dokunsan son defa

sözler harika olmuş, Pyracantha ekibine tebriklerimi sunuyorum ;)
özellikle "anlatır tekrar" çok başarılı. en kısa zamanda mp3 şeklini de görmek isteriz :)

bi de söylemeden edemiycem, emre abi saçlar uzunken daha iyiydi hani konserlerde filan böyle sallıyordun ya süper oluyordu :D

Lacey demiş ki:
sözler harika olmuş, Pyracantha ekibine tebriklerimi sunuyorum ;)
özellikle "anlatır tekrar" çok başarılı. en kısa zamanda mp3 şeklini de görmek isteriz :)

bi de söylemeden edemiycem, emre abi saçlar uzunken daha iyiydi hani konserlerde filan böyle sallıyordun ya süper oluyordu :D

:):):) abicim kestirdik gitti işte yaraya tuz basmanın alemi yok :)sahnede başka şeyler yapcaz artık napalım bakıcaz bi çaresine :)

çekimler hoş olmuş güsel olmuş da arka fon çok tanıdık geldi bi anda böle başıma ağrılar filan girdi kafamda bas bariton bi ses şöyle bağırmaya başladı "YEEES" nedendir anlayamadım =)

PuNky601 demiş ki:
çekimler hoş olmuş güsel olmuş da arka fon çok tanıdık geldi bi anda böle başıma ağrılar filan girdi kafamda bas bariton bi ses şöyle bağırmaya başladı "YEEES" nedendir anlayamadım =)

ozaman bende sana şöyle söyliyimcem standart basis ve 2 by 2 matrices is :) hatta "it iz sıtandard beyziğs iğs tuğ bay tuğ metrisiğiz iğz :) saol desteğin ve yorumların için ...

Kayıtlar için Mars Yapım'a çok teşekkür ediyoruz gerçekten çok güzel bir kayıttı ve çok eğlenceli bir ortamdı.1 haftaya elimizde olur sanıyoruz kayıtlar ...

zanax04 demiş ki:
ANIL_KAHYA demiş ki:
Arkadaşlar,

Ruhsuz Kadın parçanız çok güzel olmuş ellerinize sağlık. NSS 07'de başarılar dilerim.

Saygılar&Sevgiler.

yorumun ve destein için çok teşekkürler..bu arada nss07 deki tum katılımcılara başarılar dilioruz biz de..

davulcumuza katılıyoruz NSS 07 umarım hepimiz için güzel şeyler getirir...

ankara dışından kayıtları takip etmeye çalışmak inanılmaz sabırsızlandırıyo..Mars Productions'a çok teşekkürler..inanın en az bizim kadar titiz çalışıorlar.bu kayıtlar süresince üstümüzde çok emekleri oldu ne kadar teşekkür etsek az.şarkıların hazır olmaları da bi 10 günü bulur sanırım..herkesin ince eleyip sık dokumasından bu kadar gecikti, bekleyenler de kusurumuza bakmasınlar:)

zanax04 demiş ki:
ankara dışından kayıtları takip etmeye çalışmak inanılmaz sabırsızlandırıyo..Mars Productions'a çok teşekkürler..inanın en az bizim kadar titiz çalışıorlar.bu kayıtlar süresince üstümüzde çok emekleri oldu ne kadar teşekkür etsek az.şarkıların hazır olmaları da bi 10 günü bulur sanırım..herkesin ince eleyip sık dokumasından bu kadar gecikti, bekleyenler de kusurumuza bakmasınlar:)

davulcumuza katılıyorum ama erçinin yanıldığı bir nokta var Mars Production bize kayıtların yarın elimize geçeceğini söyledi :):):):) yani kısacası yarın akşam sizlere rapid linklerini vereceğim ve sitelere ekleyeceğim gerçekten güzel olduğunu düşünüyoruz tabi takdir yine sizlerindir buradan Atalay abiye Uğur abiye ve Tayfun'a bize verdiği destek ve emeklerden dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz bize yaptıkları babalığı asla unutmayacağız SAYGILAR SEVGİLER ...

EmilioDeCarro demiş ki:
davulcumuza katılıyorum ama erçinin yanıldığı bir nokta var Mars Production bize kayıtların yarın elimize geçeceğini söyledi :):):):) yani kısacası yarın akşam sizlere rapid linklerini vereceğim ve sitelere ekleyeceğim gerçekten güzel olduğunu düşünüyoruz tabi takdir yine sizlerindir buradan Atalay abiye Uğur abiye ve Tayfun'a bize verdiği destek ve emeklerden dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz bize yaptıkları babalığı asla unutmayacağız SAYGILAR SEVGİLER ...

yarın mııııı??? :) :) :LOL: abi o zmn hadi hayırlısı :)

A-aa yarın mı? çok güzel ya.. Merak ediyorum.
Sözler çok hoşuma gitti. Müzik de öyleyse ben Ruhsuz Kadın'ın pabucunu dama atmaya hazırım :D :D

Geri