Nora (Alternative/Metal) - Ankara

1xk4.jpg

Selam, dün sizi dinledim, çok güzel çalıyorsunuz. Özellikle ben Anathema çalışınızı beğendim. Daha da güzel işler yapmanız dileğiyle...

arkadaşlar hepinizi teker teker kutluyorum!!tek kelimeyle 'süper' bi performans sergilediniz..fazla söze gerek yok!çok daha ii yerlerde görücez sizi buna eminim!! :twisted:

NihaSa demiş ki:
arkadaşlar hepinizi teker teker kutluyorum!!tek kelimeyle 'süper' bi performans sergilediniz..fazla söze gerek yok!çok daha ii yerlerde görücez sizi buna eminim!! :twisted:

çok teşekkür ederiz gözdecim desteğin ve değerli yorumların için elimizden geleni yapıyoruz nice konserlere işallah ...

:arrow: :arrow: cidden çok sağlam bi performanstı ciddi çalışmanız we yaptığınız işe değer wermeniz bence ortaya takdire değer bi sonuç çıkardı. Böle dewam edin abi ne diyeyim yaptığınız müzik için gerçekten iyisiniz sizleri izlemek büyük keyifti hepinizi tebrik ederim.. Daha nice konserlerde çankaya kadrosuyla sizi izleyebilmek dileğiyle :!: :!:

gOdheAd demiş ki:
:arrow: :arrow: cidden çok sağlam bi performanstı ciddi çalışmanız we yaptığınız işe değer wermeniz bence ortaya takdire değer bi sonuç çıkardı. Böle dewam edin abi ne diyeyim yaptığınız müzik için gerçekten iyisiniz sizleri izlemek büyük keyifti hepinizi tebrik ederim.. Daha nice konserlerde çankaya kadrosuyla sizi izleyebilmek dileğiyle :!: :!:

çok çok çok sağol kerimcim sizin gibi dostlarımız ve destekleyicilerimiz olduğu sürece müziğe daha sıkı tutunuyor ve daha güzel şeyler üretiyoruz sizlere layık olmak için elimizden geleni yapıyoruz değerli yorumların için çok sağol nice konserlere işallah 4 kasımda IF'te görüşmek üzere :) ...

Dün cok basarılıydınız arkadaslar cok az kalıp dinleyebilmiş olmama ragmen cok begendim özellikle little angel cok guzeldi.Cumartesi günkü konserinizde de basarılar.

Chous demiş ki:
Dün cok basarılıydınız arkadaslar cok az kalıp dinleyebilmiş olmama ragmen cok begendim özellikle little angel cok guzeldi.Cumartesi günkü konserinizde de basarılar.

çok sağol cansu teşekkür ederiz nice organizasyonlarda aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle ...

Biliyorum, aslında zaten yorum yaptım.Fakat insan birşeylerden gerçekten etkilenince bu konu üzerinde durmak istiyor.Dün Gölge Rock Bar'a gideceğimi hiç sanmıyordum, fazlasıyla umutsuzdum ama oradaydım..Hayatımda geçirdiğim sayılı mükemmel zamandan biriydi, belkide en başta.19:00 olmadılar sahnede, diğer gruplar da vardı sahneye çıkacak.Grup sahneden indiğinde Pyracantha'nın hazır olması için birkaç parça çalındı, gayet güzel şarkılardı, Hoobastank'in The Reason şarkısı da dahil...Daha sonra Pyracantha hazırlıkları tamamladı ve...

1)Sentenced - Everfrost
2)Charon - Little Angel
3)Anathema - Fragile Dreams
4)Şebnem Ferah - Can Kırıkları
5)Metallica - Whiskey In The Jar
6)The Exploited - Was It Me
7)Jet - Are You Gonna Be My Girl
8)Kurban - Yine
9)Pyracantha - Ruhsuz Kadın
10)Anathema - Deep

şarkıları çalındı.9. şarkı Pyracantha bestesi.Çok çok güzel bir şarkı.Grup, yeni vokaliyle yani Gül'le ilk konserine çıktı ve iyi iş çıkardı.Gül'ün sesi çok iyiydi, elektro gitarda Emre ayrıca back vokal yaptı.6. şarkı ise sadece Emre tarafından söylendi.Konser sırasında herkes inanılmaz destek oldu, karşımda kısa süre önce kurulmuş Pyracantha'yı değil, uzun süredir çalışmalarını sürdüren ve amatörlüğünü yitirmeye başlamış, yolunda emin adımlarla ilerleyen bir grup gördüm.Ki Pyracantha'nın sahneye vedasıyla konser alanında 7-8 kişinin kalması bunu kanıtlar sanırım.Bu 10 şarkı çalındı fakat hiç kimseye yetmedi.Atmosfer o kadar güzeldi ki...Herkes bir parça daha istedi.Aslında benim talebim bestenin bir kere daha çalınmasıydı fakat çoğunluğun isteği üzerine Metallica- Whiskey In The Jar çalındı.Öyle bir şarkı ki hiç kimse yerinde duramadı.Bir çok kişi konserin devam etmesini istiyordu fakat malesef süre dolmuştu.Sanırım bu konser çok uzun bir süre ne benim ne Pyracantha'yı destekleyenlerin ne de Pyracantha üyelerinin aklından çıkmayacak.Eğer 4 Kaım'da onlarla olma şansınız varsa kaçırmayın derim, dünkü atmosferi herkese bir kere daha tattıracaklarına eminim.

P.S. : Konserin özeti gibi mi oldu ne :? ;)

pyracantha

arkadaşlar grup olarak gerçekten eksiksizsiniz ,sizi izlemek gerçekten büyük bir keyif ve zevk her zaman için.zaten dün ki reaksiyonlardan ve alkışlardan sanırım bu anlaşılmıştır.bu işe gerçekten çok emek verdiniz ve sonucunda karşınızda deliler gibi pyracantha diye bağırıp,alkışlamaktan elleri acıyan bir hayran kitlesi yarattınız ki bu sonuna kadar hakkınız.Yürekten tebrikler.Süpersiniz...

pUrPLeLaMmAsHta demiş ki:
Biliyorum, aslında zaten yorum yaptım.Fakat insan birşeylerden gerçekten etkilenince bu konu üzerinde durmak istiyor.Dün Gölge Rock Bar'a gideceğimi hiç sanmıyordum, fazlasıyla umutsuzdum ama oradaydım..Hayatımda geçirdiğim sayılı mükemmel zamandan biriydi, belkide en başta.19:00 olmadılar sahnede, diğer gruplar da vardı sahneye çıkacak.Grup sahneden indiğinde Pyracantha'nın hazır olması için birkaç parça çalındı, gayet güzel şarkılardı, Hoobastank'in The Reason şarkısı da dahil...Daha sonra Pyracantha hazırlıkları tamamladı ve...

1)Sentenced - Everfrost
2)Charon - Little Angel
3)Anathema - Fragile Dreams
4)Şebnem Ferah - Can Kırıkları
5)Metallica - Whiskey In The Jar
6)The Exploited - Was It Me
7)Jet - Are You Gonna Be My Girl
8)Kurban - Yine
9)Pyracantha - Ruhsuz Kadın
10)Anathema - Deep

şarkıları çalındı.9. şarkı Pyracantha bestesi.Çok çok güzel bir şarkı.Grup, yeni vokaliyle ilk konserine çıktı ve iyi iş çıkardı.Vokalin sesi çok iyiydi, elektro gitarda Emre ayrıca back vokal yaptı.6. şarkı ise sadece Emre tarafından söylendi.Konser sırasında herkes inanılmaz destek oldu, karşımda kısa süre önce kurulmuş Pyracantha'yı değil, uzun süredir çalışmalarını sürdüren ve amatörlüğünü yitirmeye başlamış, yolunda emin adımlarla ilerleyen bir grup gördüm.Ki Pyracantha'nın sahneye vedasıyla konser alanında 7-8 kişinin kalması bunu kanıtlar sanırım.Bu 10 şarkı çalındı fakat hiç kimseye yetmedi.Atmosfer o kadar güzeldi ki...Herkes bir parça daha istedi.Aslında benim talebim bestenin bir kere daha çalınmasıydı fakat çoğunluğun isteği üzerine Metallica- Whiskey In The Jar çalındı.Öyle bir şarkı ki hiç kimse yerinde duramadı.Bir çok kişi konserin devam etmesini istiyordu fakat malesef süre dolmuştu.Sanırım bu konser çok uzun bir süre ne benim ne Pyracantha'yı destekleyenlerin ne de Pyracantha üyelerinin aklından çıkmayacak.Eğer 4 Kaım'da onlarla olma şansınız varsa kaçırmayın derim, dünkü atmosferi herkese bir kere daha tattıracaklarına eminim.

P.S. : Konserin özeti gibi mi oldu ne :? ;)

çok çok sağol arkadaşım iyi takipçisin buarada :) :) baya bi özet geçtin hakkaten çok sağol değerli yorumların için ...

oguzaltekin demiş ki:
arkadaşlar grup olarak gerçekten eksiksizsiniz ,sizi izlemek gerçekten büyük bir keyif ve zevk her zaman için.zaten dün ki reaksiyonlardan ve alkışlardan sanırım bu anlaşılmıştır.bu işe gerçekten çok emek verdiniz ve sonucunda karşınızda deliler gibi pyracantha diye bağırıp,alkışlamaktan elleri acıyan bir hayran kitlesi yarattınız ki bu sonuna kadar hakkınız.Yürekten tebrikler.Süpersiniz...

çok sağol oğuzcum gerçekten değerli yorumların için sizlere layık olmaya çalışıyoruz 4 Kasım da IF'te aynı kadro görüşmek dileğiyle :) ....

arkadaşlar tek kelimeyle inanılmazdınız hepinizi tebrik ediyorum dün akşam gerçekten hepimizi çok eğlendirdiniz ve kendinizi çok sevdirdiniz :p ve grubunuzun resimlerine bayıldım çok güzeller mekan ışık felan (kim çektiyse çok güzel çekmiş ehem:p) performansınız mükemmeldi Gül'ün sesi gerçekten ekoldü "Little Angel,Ruhsuz Kadın,Whiskey In The Jar" ve tabiki emre seninde sesini çok beğendik "Was It Me" it was you bro :) ve tabiki canım kardeşim erçin sen insan değilsin :) havada uçuşan bagetler kopan teller (tel kopmadı-.-) waaaa ekoldünüz !!! cem basda kusursuzdu eren de çok iyiydi başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar :arrow: :arrow: :arrow:

LivTyler demiş ki:
arkadaşlar tek kelimeyle inanılmazdınız hepinizi tebrik ediyorum dün akşam gerçekten hepimizi çok eğlendirdiniz ve kendinizi çok sevdirdiniz :p ve grubunuzun resimlerine bayıldım çok güzeller mekan ışık felan (kim çektiyse çok güzel çekmiş ehem:p) performansınız mükemmeldi Gül'ün sesi gerçekten ekoldü "Little Angel,Ruhsuz Kadın,Whiskey In The Jar" ve tabiki emre seninde sesini çok beğendik "Was It Me" it was you bro :) ve tabiki canım kardeşim erçin sen insan değilsin :) havada uçuşan bagetler kopan teller (tel kopmadı-.-) waaaa ekoldünüz !!! cem basda kusursuzdu eren de çok iyiydi başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar :arrow: :arrow: :arrow:

çok sağol engincim eren cem erçin ben ve yeni vokalimiz GÜL ile elimizden gelen herşeyi yapıyoruz bizi artık daha sık göreceksiniz konserler kayıtlar ...vs yeni vokale gelen tepkiler gerçekten çok güzel aranan kan bulundu tanımlaması doğru bir teşhis olur gün geçtikçe daha iyi olacağız buna emin olabilirsiniz nice konserlerde görüşmek dileğiyle tabi daha öncesinde 4 kasım IF'te görüşmek dileğiyle ...

arkadaşlar kesin olmamakla birlikte patetik idea grubuyla beraber 12 kasım tarihinde tunalı gölgede sahne alma ihtimalimiz var hatta %99 diyebilirim 4 kasımda if performance hall'da görüşmek dileğiyle ...

Gayet iyiydiniz kalamadım keşke daha fazla kalsaydım ama Emrenin anfisini yetiştiriyordum stüdyo kapanmadan. Emilio saçları süper salladın tam bir klasik metal di. Sert diniz ama çok sert çalmadıgınız için çok mutlu oldum ki bu uyum gayet zor İlk okul arkadasımıda söylerken dinleyeceğimi hiç tahmin etmezdim little angel ı çok güzel söyledin gül if de başarılar dilerim şimdiden size.

Geri