Nora (Alternative/Metal) - Ankara

afiut6.jpg

herşey güzeldi güzel çaldınız ama sanki soundda bi problem war gibiydi bide gitaristiniz çok hareketsiz :D walla o müziklerle nasıl hareketsiz durmayı beceriyo anlayamadım:D başarılar görüşmek üzere

abi süper bir konserdi tepkiler çok güzel hepimizin bazı yerlerde hatası oldu ama genelde tepkiler çok iyiydi özellikle bestenin bağıra bağıra izleyenler tarafından söylenmiş olması beni çok duygulandırdı.Gün geçtikçe dahada iyi oluyoruz en kısa zamanda yeni konserlerde görüşmek dileğiyle arkadaşlar desteğiniz için çok sağolun ...

Yine süperdiniz :D Konser çok iyiydi, atmoster gerçekten güzeldi.Emilio iyi coştu :) Swamped'i çok iyi yorumladınız, vokalin sesi bir önceki konsere göre çok daha iyiydi, sanırım sesi şarkılara daha iyi uyum sağladı.Can Kırıkları da bir önceki Gölge konserinden çok daha iyiydi.Was It Me ve Turn The Page'in süper olduğu da aklımda kalan başka bir detay... Ruhsuz Kadın'a yorum bile yapamıyorum zaten :) Her şey çok güzeldi, tekrar tebrik ediyorum.

23 Aralik'da Tunalı Gölge sahne önünde,soğuk havada ve sınav döneminde o saate kadar bize değerli zamanını ayırmış herkese çok teşekkürler...
Bize yine çok güzel bir tecrübe yaşattınız...
Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler ve beraber sahne aldığımız gruplara başarılar...

bizim için çok güzel bi deneyim daa geride kaldı.atmosfer yine çok güzeldi.işalla Pyracantha çok daa güzel yerlere gelecek çalışarak.emrenin dedii gibi hatalarımız olmadı diil:) bizle beraber olan herkese sonsuz teşekkürler..

pUrPLeLaMmAsHta demiş ki:
Yine süperdiniz :D Konser çok iyiydi, atmoster gerçekten güzeldi.Emilio iyi coştu :) Swamped'i çok iyi yorumladınız, vokalin sesi bir önceki konsere göre çok daha iyiydi, sanırım sesi şarkılara daha iyi uyum sağladı.Can Kırıkları da bir önceki Gölge konserinden çok daha iyiydi.Was It Me ve Turn The Page'in süper olduğu da aklımda kalan başka bir detay... Ruhsuz Kadın'a yorum bile yapamıyorum zaten :) Her şey çok güzeldi, tekrar tebrik ediyorum.

çok teşekkür ederiz değerli yorumlarınız için daha iyisini yapmak için vargücümüzle çalışıyoruz ...

GsDe demiş ki:
her zamnki gibi güsel bi konserdi tebrikler arklar =)

gözdecim benim çok sağol canım benim erçinin de söylediği gibi başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle ...

solocu666 demiş ki:
herşey güzeldi güzel çaldınız ama sanki soundda bi problem war gibiydi bide gitaristiniz çok hareketsiz :D walla o müziklerle nasıl hareketsiz durmayı beceriyo anlayamadım:D başarılar görüşmek üzere

abi gitaristimiz işin şovuna kaçmıyo gitarını çalıyo sahneden iniyo ve biz ereni bu haliyle daha çok seviyoruz herkes hoplayıp zıplayacak yada kafa sallayacak diye bişi yok :) dimi ama euheuhueuhe Eren olduğu gibi herzaman böyleydi herzaman da böyle olacak ;)

Davulda cross daha sade olsa çok daha hoş duyulacak gibi geldi bana. Giriş ve nakarattaki çift cross hem oturmamış hem de çok yoruyor.
Bir de kayıtta gitarların akortları tutmamış. Power chordlarda çok anlaşılmıyor ama arpejlerde çok kulağa batıyor.
Vokalinizin sesi güzel. Beste de hoş.
Naçizane fikirlerim bunlar.
Başarılar dilerim.

bir konserimizde daha bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler:)
gittikçe daha da güzel tepkiler alıyoruz, tabi bunda cumartesi günü vokalin iyi duyulmasının ve tonların iyi ayarlanmasının da payı var:)
diğer konserlerde görüşmek dileğiyle ;)

:arrow: :arrow: arkadaşlar ilk olarak tüm grup üyelerini tebrik ediyorum önceki konserlere göre çok ciddi bir gelişme wardı bence pyracantha'da.. Hani böle çok daha iyi hazırlanmışsınız dersinizi çok iyi çalışmış da gelmişsiniz gibi bi izlenim uyandırdı bende :LOL: :LOL: :LOL: gül ve emre vokalde çok iyi bi senkronizasyon yakalamışlar we gül'ün sesi kesinlikle daha iyiydi öncesine göre.. bass'ın sesi biraz daha açık olsaydı keşke de cem'in güzelim solosu duyulsaydı bi tek ona üzüldüm :D grubun soundunda bi sertleşme war gibi geldi bana bu da kişisel olarak çok hoşuma gitti tabi ;) ;) playlist iyi hazırlanmıştı yani.. sahne performansında biraz durağanlık wardı onu da grup elemanlarının yorgunluğuna weriyorum sanırım havaların soğuması sizi de etkilemiş :LOL: :LOL: daha nice konserlerde sizi çok daha iyi yerlerde görmek dileğiyle..

bonustrackvocal demiş ki:
Davulda cross daha sade olsa çok daha hoş duyulacak gibi geldi bana. Giriş ve nakarattaki çift cross hem oturmamış hem de çok yoruyor.
Bir de kayıtta gitarların akortları tutmamış. Power chordlarda çok anlaşılmıyor ama arpejlerde çok kulağa batıyor.
Vokalinizin sesi güzel. Beste de hoş.
Naçizane fikirlerim bunlar.
Başarılar dilerim.

teşekkürler değerli yorumlarınız için şarkının davullarının çoğunluğu aksak ritim ve çift gitar ayrı ayrı ritim gidiyor ama yinede çok sağolun daha iyisini yapmak için elimizden geleni yapacağız SAYGILAR ...

Sadece cross ların o şekli benim kulağıma hoş gelmedi. Pek çok kişi beğenebilir.

2 gitarın ayrı ayrı ritm attığının da farkındayım. Zaten fazla bir solo öğe yok şarkıda. Şöyle söyliyim o zaman kayıtta daha arkada kalan, geride duyulan gitarın akordu bozuk. Ya da verilen efektten yani chorustan öyle geliyor dicem ama duyumu bu kadar bozucağını sanmıyorum.

Umarım ters algılamadınız. Tek amacım, 13 yıllık deneyimimle duyduklarımı, farkettiklerimi yazmak.
iyi çalışmalar...

Geri