Amelie

bence zorla seyrettirdikleri için ve sende de ön yargıyla birlikte inat oluğu içindir..(hani insan bir şeye zorlanınca tersini yapmak ister ya da ondan zevk almaz ya o hesap işte) bence film kötü değildi :)

izmirli demiş ki:
Kasıntı bir tipseniz beğenmemeniz olasıdır baştan söyliyeyim...

Aslında onlar da beğeniyo! Ama erkekliğe ..k sürdürmemek için ayak yapıyolar. Yoksa ben biliyorum yalnız başına izledikleri zaman "adamın çocukluk ıvırzıvırlarını bulduğu" sahnede nasıl gözlerinin dolduğunu... :(

Yann Tiersen geçenlerde memlekete geldi, Ankara'ya uğramadı ama!

Bu filmi sıkılmadan büyük bi zevkle kaç kez izlediğimi hatırlamıyorum bile,çok iyi bence ,filmin müzikleri müthiş ama heryerde duymak kötü oluyor özelliğini kaybediyor bana göre...

Chihiro demiş ki:
Bu filmi sıkılmadan büyük bi zevkle kaç kez izlediğimi hatırlamıyorum bile,çok iyi bence ,filmin müzikleri müthiş ama heryerde duymak kötü oluyor özelliğini kaybediyor bana göre...

film müzikleri benim de hoşuma gitti.. filmde de yeterince kullanılmış çok hoş ama..

cha_sach demiş ki:
Chihiro demiş ki:

film müzikleri benim de hoşuma gitti.. filmde de yeterince kullanılmış çok hoş ama..
film müziklerini açar açar dinlerim.
hele valsler.
:p

Ben filmdeki oyuncaklara hasta olmuştum,çok orjinal şeylerdi.Pierre Jenuet'in Şarküteri diye bi filmi varmış sanırım onuda izlemek lazım.Amelie kadar güzelmidir bilemem tabi.

chamaeleon demiş ki:
Ben filmdeki oyuncaklara hasta olmuştum,çok orjinal şeylerdi.Pierre Jenuet'in Şarküteri diye bi filmi varmış sanırım onuda izlemek lazım.Amelie kadar güzelmidir bilemem tabi.

Amelié'ye basar onu söyleyeyim.. Tabi zevk meselesi ama şarküteri benim hayatımın filmlerinden biridir..

Geri