Ten-izmir

kozagitarrr demiş ki:
enis-TEN demiş ki:
25 EKİM ÇARŞAMBA GECESİ İZMİR DUNGEON BAR'DA SAAT 23:00'DA SAHNEDEYİZ HEPİNİZİ BEKLİYORUZ...

heh hele şükür be 8O bende ne zaman dinliycem bunları diyodum hele şükür yani ;) çarşamba ordayım bütün gruba selamlar :LOL: :twisted:
selamlar bizden beyler hepinizi bekliyoruz harika bir çarşamba gecesi olacak...

kozagitarrr demiş ki:
enis-TEN demiş ki:
kozagitarrr demiş ki:
enis-TEN demiş ki:
PROGRAMIMIZ 27 EKİM CUMA GECESİNE ALINMIŞTIR BİLGİNİZE...

aaaasitirrr 8O :cry: o zaman ben gitmem yarın dungeon'A :cry: tüh beee :evil:
tüh belik bi durum yok programlar çakıştığı için cuma gecesi çıkıcaz saat 23:00 da bekleriz herkesi...

cuma iş var benim valla :cry: bi türlü izleyemedim ona yanıyorum :evil: 8O
devamlı terslik çıkıyor ama yapacak bişey yok maalesef işlerini ayarlarsan çık gel...görüşmek üzere cuma 23:00 da sahnedeyiz arkadaşlar bekleriz...

Temiz bir dünyada eşit, özgür ve kardeşçe yaşanacak günler var..

Demokrasinin egemen olduğu savaş ve çatışmaların son bulduğu güzel günlere ulaşmak dileğiyle..

Mutlu bayramlar..

uzun zamandır girememiştim arkadaşlar selamlar yeni ten grubu elemanlarına.umuyorum ki o ahenk bozulmamıştır.aynı şekilde devam ediyordur.ten i sahnede görmek istiyoruz.sevgiler beyler

çok yakında yeni kadromuzla izmir'i red hot chili peppers muse pearl jam radiohead ve duman a doyuracağız anlatılamayan sadece yaşanacak olan rock bar günleri geri dönüyor beklemede kalın BİLGİNİZE... :twisted:

Uzun süredir sahnelerden uzağız ,kurucu üyelerden Taner Karal'ın eğitim için Londra'ya gitmesinden sonra yeniden şekillenen kadromuzla sahnelere dönmek için geri sayımdayız...Kısa bir repertuar hazırlığı döneminden sonra yeniden karşınızda olacağız....
Vokal:Tufan Cici
Gitar:Enis Eşençay
Bas Gitar:Asil Güneri
Davul:Volkan Üçgürz
ayrıntılar için; http://ten.rockmekan.com

kardesım enis basarılar her zaman daha ıyı yerlerı hak edıyorsunuz bu dandık pıyasada kendı olmayı basarabılmıs ve odun vermıyen sayılı gruplardansınız talat tan sevgıler yolunuz acık olsun kardesım eyv

arkadaşlar slm...hemen bi açıklama yapıp aradan çekilmek istiorum...amaç,şu zamana kadar bana çok kez sorulan bi sorunun cewabını wermek...ten demolarındaki solist benim...yani ÇAÐATAY...umarım sorularınıza açıklık getirmişimdir...TEN 'e başarılar...hep destek tam destek...

Geri