forsakenity(heavy metal/metalcore) ankara

  • Konuyu açan Konuyu açan kts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Su anda belki hala studyodasiniz.Belki ucunuz calmaktan birinizse soylemekten yoruldunuz.Belki de cok SIKILDINIZ artik.Ama ben biliorum ki hicbisey sizi hicbi sekilde pes ettirmicek.Bundan eminim.Konserinizin super mukemmel olucagindan da eminim.ilerde cooooook unlu bi grup olucaginizdan da eminim.gerci benim emin olup olmamam pek bisiy ifade etmiyo ama nese artik solemis bulundum.haksiz da cikmicam zaten. :wink:.konserinize kesinlikle gelicem tabiki.zaten surprizlerle dolu bi konser olucak(ccoook merak ediyorm)cook eylencez.umarim daa uzun uzun yillar muzigin icinde olursunuz.ihtiyaciniz yok biliorum ama iYi SANSLAR!!! bu arada biras uzun yazdigimin farkindayim ama kisaltmicamm(biliorum pasaaam yazdiklarim sana bi yerden tanidik geldi ama....)
 
yarın 17 de cayyolu taradında ki insanlar gelsinler ki... metall yada rock her ne ise bu işi seven insanların war oldugu belli olsun ki... yarın bir gun sebnliklerde koparalım kafaları...:D
 
arkadaşlar arkadyumda olan tatsızlıklar monitörlerin sesinin gitmesi arada elektorların sesinin gitmesi ve en uyuz olduum monitörden sadece kendi gitarımın sesinin gelip sanki evde çalıomuşum gibi olması bu gibi nedenler yüzünde harbi çok kötü çaldık herkesden özür dileris ama 75. yıl mezuniyetinde çaldıımıs tarza yakın olanlar sevenler(okula göre anlayanlar :D:D)için çok ii bi konserdi bence her ne kadar dünyanın en piyasa çalan grubu teşekkür alıp biz o kadar alamasakta umarıs ii bi müzik dinnetmişisdir...başarılarımızın devamını dilerim:D:D:D :twisted:
 
Geri
Üst