Az Vodka- Uşak

selam millet ben erdem..eski az_vodkanın bascısı..biz yeni bir grup kurduk ve ismine trajedi koyduk..trajedi tam gitti bence bu gruba..neyse..uşaklı arkadaşlarla yakında buluşcaz..isteyen arkadaşalar bizi forumumuzdan takip edebilirler..
herkeze sevgi ve saygı..

boi-cott demiş ki:
ya arkadaşlar bnm anlayamadığım bi durum var ortada..grubun eski basçısı olan arkadaşım neden özel mesaj teknolojisini kullanmıyosunda herşeyi böyle ulu orta yazma ihtiyacı duyuyosun acaba merak ediyorum..tamam artık grup dağılmış olay bitmiş halen uzatmanın polemiğe girmenin kime ne faydası olabilir?sayfalardır sizin tartışmanızı takip ediyoruz bizlerde..yeter artık son verin..eski basçı arkadaşım bence sen eski grubuna köstek olacağına destek ol biraz ve kendi önüne bak..bu sana naçizane bi dinleyici tavsiyesidir...çok konuştum galiba ama yazılması gerekiyodu.. azvodkaya başarılar........

TEŞEKKURLER BİZDE DEDİK AMA DİNLEMİO YAPACAK BİŞİ YOK NEREYE KADAR SÜRDÜRECEK BU ÇOCUKLUÐU BEKLİYORUZ

trajedi_basser demiş ki:
selam millet ben erdem..eski az_vodkanın bascısı..biz yeni bir grup kurduk ve ismine trajedi koyduk..trajedi tam gitti bence bu gruba..neyse..uşaklı arkadaşlarla yakında buluşcaz..isteyen arkadaşalar bizi forumumuzdan takip edebilirler..
herkeze sevgi ve saygı..

REKLAMINIZI başka yerde yaparsanız sewiniris sizden bişi olmas o dawulla o wokalle :) :)

gizli mesaj dehasına bakın..nede güzel cevap verirmiş.biz size başarılar diliyoruz senin dediklerine bak..güzel kelimeleride üstüne alınmayı çok iyi biliyosun..az_vodka adıyla açılan forumda senin hiç bir katkın yoktu..insanlar burda bize başarılarını sunarkern sen varmıydın yoktun.biz buna hazıra konmak deriz..ama bu beni ilgilendirmiyor doğrusu..reklam konusuna gelince..istediğim kadar budar reklam yaparım...sana yazmıştım forumun yukarıdaki sayfalarına...kendi saçmalıklarını başka bir ad adında yaz diğe..ama o zamanlar gergindim..terbiyesizliğim için özür dilerim..şimdi de rica ediyorum..siz kendinize yeni bir sayfa açın ve burası kullanılmasın artık..tamam mı emre kardeş..davulcumuz ve solistimizle uğraşma lütfen..bumudur müziğe ve müzisyenliğe verdiğiniz değer..hangi birimiz o kadar sağlam çalıyoruz..ben size gönülden başarılar diliyorum..yeterki uşak ta güzel şeyler olsun..hepimiz yetişkin insanlarız...ben bekliyorum..umarım sizden çok şeyler olur..

az_vodka grubunun eski uyelerine duyrulur lütfen bu bölüme düşüncelerinizi yazınız + kişisel problemleriniz iin cep yada pm yoluyla ulaşınız + ben açık sözlüyüm burda açıkca yazarım ws gibi kelime oyunları yada süslü kelimelerle karşımıza çıkmayınız + daha once grubun bascısı arkadaşımız wokal için ve dawulcu için onca hakarette bulunmasından sonra bu gu yeni oluşmuş bi grup warmış sizin sanırım onu bizim bölümde sawunmayınız kendi arkanızdan konuşup kendi tükürdüklerinizi yalamayınız bizim bölümde sewdiklerinize küfr ettirip kendinize saygınızı yitirmeyiniz yeni bestemis karaktersizliğe son !!! yakında sizlerle olacak kayıt esnasında olan şarkımızı beğeneceğinizi umarım

YAZAN : AZ_VODKA WOKAL AND BAS FATİH

az vodka yarın bire kadar problem çıkmassa erdekte cowboysta sizlerle bekleris rokçu gençlik merwe bas wokal emre back wokal gitar fatik kitar ayça dawul

bu grup arkadaşlarımısla bi deneme konseri olacak umarım görüşürüs

tartışmalar keislsede grup yorumları yada grup haberleriyle ilgili konuşmalarla devam etse keşke başlık...
suçlamalarda bulunan arkadaşa cvp verilmediği takdirde sıkılıp gidecektir eminim

bilgi

arkadaşlar merhabalar...

amatör grupları dinlemekten çok hoşlanırım fakat sizi dinleme şansım şuan için yok.Elinizde bir demo kaydı var ise dinlemek isterim.

hmm eywallah ;

bir kaç canlı performans kayıt buldum dinledim.elinde senin de var ise gönderirsen sevinirim.Herhangi bir yere upload edersen ben ordan download ederim.
umarım rapid olmaz :=))

systemdevil demiş ki:
hmm eywallah ;

bir kaç canlı performans kayıt buldum dinledim.elinde senin de var ise gönderirsen sevinirim.Herhangi bir yere upload edersen ben ordan download ederim.

şimdi sen yeni üye olmuşsun sanırım nuraya bu da bize atılan 2. mesajın ve senin de 2.mesajın neyse şarkımısı noterden onaylattıktan sonra bişekilde ulaştırırız
teşekkürler

yasakbahce demiş ki:
systemdevil demiş ki:
hmm eywallah ;

şimdi sen yeni üye olmuşsun sanırım nuraya bu da bize atılan 2. mesajın ve senin de 2.mesajın neyse şarkımısı noterden onaylattıktan sonra bişekilde ulaştırırız
teşekkürler

eywalah

acelemiz yok bekleriz hocam. Bu arada sıkı istihbarat yapmıssın benimle ilgili üyelik tarihi mesaj sayısı :=)

Geri