Us(grunge)-Ankara

Bence bu tarzda yapılmış kaydadeğer besteleriniz var :!: .En son hacettepe rock şenliinde izleyebildim sizi sahnede gayet iyiydiniz bu aralar konser yokmu?Ayrıca vokaliniz saçını mı kestirdi geçen onu gördüm galiba.ama yine de yakışmış :oops: :LOL:

sanal_simge demiş ki:
Bence bu tarzda yapılmış kaydadeğer besteleriniz var :!: .En son hacettepe rock şenliinde izleyebildim sizi sahnede gayet iyiydiniz bu aralar konser yokmu?Ayrıca vokaliniz saçını mı kestirdi geçen onu gördüm galiba.ama yine de yakışmış :oops: :LOL:

çok teşekkürler, Dinçer saçını kestirdi :!: ve bize de kesin diye baskı yapmakta, bizi ezmekte, hor kullanmakta!!!

bu aralar davulcu bulur bulmaz harekete geçeceğiz. daha uzun bir programda görüşmek üzere....

evt ya inşallah daha uzun dinleme fırsatımız olur..çünkü tarzınız çok güzel izmirde de canlı dinlemek isteyen insanlar var umarım ilerleyen dönemlerde izmirde konser olur :twisted: ;)

Sanal simge yorumların için çok teşekkür ederim, gerçi Emre benden önce davranmış ,

Dinçer'in yeni imajını sabırsızlıkta beklemekteyim ancak adama yaklaşmya cesaretim yok. Dinçer'in baskılarından sonra Emre zaten istanbula kaçtı bende Ankarada saklanmaktayım inanın çok zor anlar geçiriyoruz. Dinçer duruma alışır alışmaz konserlerde yer almak istiyoruz,

Bu arada en çok konser vermek isteğim yerlerden biri izmirdir, bir kere gitme şansım oldu izmire umarım ikinci gidişim Us konseriyle olur, müziğe doyarız hep beraber.

arkadaşlar tüm parçalarınızı arada aklıma esince dinliorm hepsi ortalamanın üzerinde şarkılar,istanbulda olsaydınız güzel olurdu gelirdik konserlerinize ama ankaraya yolum düşerse merak etmeyin gelirm ;)

a_dull_ache demiş ki:
arkadaşlar tüm parçalarınızı arada aklıma esince dinliorm hepsi ortalamanın üzerinde şarkılar,istanbulda olsaydınız güzel olurdu gelirdik konserlerinize ama ankaraya yolum düşerse merak etmeyin gelirm ;)

Teşekkürler, nokiasupersoundda da desteklerinizi bekliyoruz.

barker demiş ki:
Evet nss deki şarkınızı gerçekten beğendik baya başarılı ankarada bu tarz az :) başarılar dilerim...

eyvallah, onursal dı sanırım adın. umarız bir şeyler olur, sanırım bu tarzı yapan Türkiye'de de az. yakın zaman da bir konser olasılığı var, umarım orda görüşürüz...

Huysuz bence mükemmel gitmiş yarışmaya 8) ...ben çok sevdim bu tarzı.inşallah kazanırsınız bu yarışmayı oyum size ;)

sanal_simge demiş ki:
Huysuz bence mükemmel gitmiş yarışmaya 8) ...ben çok sevdim bu tarzı.inşallah kazanırsınız bu yarışmayı oyum size ;)

teşekürler sanal_simge, biz de çok sevdik bu tarzı, umarız nss jüriside sever de 68 mustang le gideriz konser alanlarına 8) . Yakın zaman da Ankara'da 2 konser ihtimalimiz var(bizim de dinlemekten zevk aldığımız guruplarla) kesinleşir kesinleşmez duyuracağız. umarız orda olursun görüşmek üzere... :arrow:

Polly_Ve_Jeremy_Kardestir demiş ki:
tarz ve kapak süper... en kısa zamanda parçalarınızı dinleyecem. hatta şu an huysuz ve afrika iniyor. sonuna kadar grunge!!! Fotolarda pek bir sempatik duruyor yahu 8)

en sempatiği de bu galiba... 8)

Artist-99139171-1508935.jpg

eyvallah, kritiklerini iyi kötü en kısa zamanda bekliyoruz..

usDAbass demiş ki:
tarz ve kapak süper... en kısa zamanda parçalarınızı dinleyecem. hatta şu an huysuz ve afrika iniyor. sonuna kadar grunge!!! Fotolarda pek bir sempatik duruyor yahu 8)

en sempatiği de bu galiba... 8)

Artist-99139171-1508935.jpg

eyvallah, kritiklerini iyi kötü en kısa zamanda bekliyoruz..

bu fotoğraf çok tatlı gerçekten, pro. biri tarafından çekilmiş gibi. yazma sebebim parçaları dinledim fakat intro parçanızı bulamadım. kopgel in sözler damar olmuş ;) yalnız parçalarda aynı sözler dönüyor, yani tek mısradan oluşan sözlerden oluşmuş parçalar(ama az ve öz olmuş hani;) huysuz daki bas kısmı çok tatlı olmuş,böyle nasıl söylim "ben özgürüm " mesajı verdi bana :twisted: afrika da bir kısımda yamyam ezgileri iyi gitmiş. kims bakmaz ardına daki bayan vokal sesi güzel olmuş, kayıt şu ana kadar dinlediğim en iyi amatör kayıt. umarım istanbul veya izmir de denk gelirde karşılaşırım sizlerle... daha ayrıntı aklıma gelirse söylerim. kolay gelsin hepinize! konser haberleri bekliyoruz(ben ve kız arkadaşım)
şuanda ankaradayım ama kısa bir süre, neyse ses seda yok ama...

Grunge grunge grunge!!!!

Teşekkürler, Polly_Ve_Jeremy_Kardestir, aklına geldikçe bekleriz ;) 8)

Us bir süredir çalışmalarını beraber yürüttüğü Doruk Andiç'le çalışmalarına devam edecektir.
Görüşmek üzere...

Bu arada intro parçamıza www.myspace.com/ustr linkinden ulaşabilirsiniz...

Us ne yaptı dağıldı mı? yok mu konser oganizasyon? huuu? nerdesiniz? ses seda yok merak ettim...
:roll: Aman allah korusun gerçekten inançlı istediği müziği güzel bişekelde yapan insanlara bişey olmaz bence :p ..fırtına öncesi sessizliğe benziyo birazda..haberleri bekliyoruz bakalım :twisted: :twisted:

Geri