halfpipe (alternatif) ankara

Yazdiklarim kesinlikle we KESINLKLE HALFPIPE icin.bilmem anlatabildim mi??????...en basta sakarligimdan oturu ozur dilerim hepinizden :roll: .aslinda bi kac gun once size hos bi mesaj yazmistim ama sanssizliklardan oturu dogru yere ulastiramadim.nese hicbisiy size yazmami engelliyemiycek tabe..bu sadece bi formalite.buna ihtiyaciniz yok biliorumm.ama bi ise baslayinca insan yakinlari yannda olsun ister.destek ister.yaptiklari begenilsin ister.. gerci siz yeni baslamadiniz tecrubeniz war we destege mestege gereksiniminiz yok biliorumm ama bi sure cesitli nedenlerden dolayi ara wermek durumunda kaldiniz.we bence asil zor olan da bu..yani bi seyi birakmak zorunda kalip sonra tekrar baslamak(bildigim kadariyla bunu muzikte basarmak cidden zor)ama icinizdeki muzik aski butun engelleri delip gecti we tekrar is basina gectiniz..hepiniz coook basarili,coook caliskan,yaptigi ise onem weren,bi parcayi en mukemmel hale getirene kadar calip soylemeye usenmeyen,ozellikle konu muzik olunca mukemmellige onem weren insanlarsin.bence hepiniz biribirinizle super uyumlusunuz.muziginiz zaten tartisilamaz.daha ne olsun.konserinizin muhtesem olucagindan da eminim.muziginize muzik katamam belki ama manewi bakimdan herzamn sizi desteklicem.cumayi sabirsizlikla bekliorumm.

narincim cok saol anlad1g1m kadar1yla ufak aksakl1klar olmus ama senin can1n saolsun bizi simartacak popomuzu kald1racak bi yorum yapmm1ss1n cok tesekkurler
senin de fark1nda oldugun gibi cok cal1s1orz ve cal1smalar1m1z1n sonucunu studyoda ald1kca katettigimiz yolu gorup mutlu oluyoruz
konsere az kald1 yak1nda afiside atar1z buraya eglenceli bi konser olacag1n1 umuyorum...

punk a saygı... lutfen...

ama yazdıgı gibi alternatif yapıyoruz.
eskiden de punk yapmıyoduk zaten...

saygılar...

halfpipe1.jpg

19 mayısta halfpipe sahnede . . .sayılı günler kaldı :D

bu arada unutmadan
halfpipe basc1s1 bar1sla yollar1n1 ay1rm1st1r ve bundan sonra kacak grubunun eski basc1s1 denizle dewam etme karar1 alm1st1r

bar1sa hersey icin tesekkurler...

anarki87 demiş ki:
tuğrulcum başarılar cmt bizde orada olacağız 1 sene aradan sonra aynı ssahneyi bir daha paylaşacağız seninle umarım hatırlamışsın dır ben:p:p

saolasın dostum. aynı sahnede eylencez ins.:) dagıtalım dip i..

tanımaz olur muyum?

Geri