FerhanŞensoy

Başladım topic açmaya 50 tane açarım şimdi... :p

Ferhan Şensoy tapar dercede sevdiğim ve hayran olduğum biridir...
Bir kere çok zeki bir adam ve ben bir kitaptan bu kadar çok yeni şey öğrendiğimi daha görmedim...

Ferhan Şensoy un şairliği,oyunculuğu mu yoksa yazarlığı mı sizce daha iyi??

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kitaplarını da tavsiye ederim...
ben de bana bir kitabını imazalamasıyla başlamıştım... şimdi hepsini okudum yazdıklarının...
bir de tanışmak ya da onunla oynamak nasip olsa...

1-2 hafta önce Ferhantoloji(veya buna benzer)adlı bir kitabını okuyordu abim.sürekli gülüyordu.ben de bir göz gezdireyim dedim.cidden güzeldi kitap.bence hem oyunculuğu hem de yazarlığı iyi.yani ikisi de ayrı :)

bi türlü sevemedim şu adamı ya...bana çok antipatik geliyor nedense..( düzeltme antipatik yazacağıma sempatik yazmamdan kaynaklanıyor bunuda belirteyim :LOL: )

Sevmememin sebebi sanırım o banka reklamları. Bankalardan, bankalarda çalışanlardan, reklamlarından ve reklamlarında oynayanlardan nedense sevdiğim pek insan yoktur...

"Kalemimin Sapını Gülle Donattım" güzel bir kitap hakkaten okurken baya baya yarıldım ve çok hoşuma gitti,bir kerede bitirdim..Ferhan Şensoy a bende tapar derecesinde hayranımdır...
Gerçekten çok zeki bir adam,kıvrak bir zekaya sahip..Bu arada son oyunlarında güldürme mantığı "küfür et güldür" olmuş ama yinede severim :)

Çok bir tutkunluğum yoktur ama banka reklamları ne kadar hoşuma gittiyse, özel hayatının tv lere yansıyış şeklide bir o kadar itici gelmişti bana...

AAA baya sevmeyeni varmış taptığım insanın... neyse olabilir...

Bu arada abimizin yazdığı uzun donlu kişot oyunu haftaya pazar başlıyor hayırlı olsun...

Bence ferhan şensoy yapabileceği en iyi şeyi ve işi yapıyor

izmirli yanlış anlama ama ona gereksiz insan deme mertebesinde olmadığını düşünüyorum.. kimse kimse için gereksiz diyemez... zira hiç beklenilmedik gereklilikleri olabilir...

çok ilginçtir, ferhan şensoy'un birçok kitabını okudum ve çok beğendim, etkilendim onlardan en sevdiklerim kazancı yokuşu, oteller kitabı, denememeler hatta iki defa okudum denememeleri ama hiç tiyatroda izlemedim yada izleyemedim geçen sezondu sanırım kararlıydım vişne bahçesu diye bir oyun oynuyordu anton çehovdan tabi adapte ederek, gidemedim. eskiden rasim öztekin'le tv de dizileri vardı acaip komiklerdi onlar. ben yazarlığına hayranım, denememeleri de herkese tavsiye ederim kesinlikle hiç unutamayacağınız yaşanmış öyküler var içinde.

Uzun Donlu Kişot da kısa bir süreliğine sahneye çıkan şanslı insanlardandım... :D
trabzon halkı olarak bayrağımızı salladık erol günaydın ın komutlarıyla alkışladık güldük :D
Çok güzeldi... hepinize tavsiye edilir...

Tapılacak bir sanatçı. Çok kültürlü ve zeki bir insan. Falınızda Rönesans Var kitabı hayatımın kitabıydı. Herkese tavsiye ederim gerçekten müthiştir. Hiç sıkıcı değil, insan okudukça adamın zekasına ve dili kullanma kabiliyetine hayran kalıyor. Teyzemle çalıştığı için onu çok iyi tanıyorum. Çok asabi bir insan, eski karısından nefret ediyor. Karısıyla çok şiddetli tartışmalara giriyorlarmış. Hamile kalmasaymış onunla evlenmezmiş falan bende daha ne sırlar var ehehhe

Lazy_Coder demiş ki:
"Kalemimin Sapını Gülle Donattım" güzel bir kitap hakkaten okurken baya baya yarıldım ve çok hoşuma gitti,bir kerede bitirdim..Ferhan Şensoy a bende tapar derecesinde hayranımdır...

Aynen katılıyorum . Bu kitabı okumadan önce Ferhan Şensoy hakkında pek bilgim yoktu. Ama bu kitap cidden beni benden aldı.

İlk sayfadan itibaren güldürdü beni bu kitap . Herkese tavsiye ederim ..

ben otelde çalışıyorken bir oyunları için geldiler.. oteli birbirine kattı.. bağırdı çağırdı.. ünlü olan birisinin böyle yapması bana çok acayip geldi.. hele ki beklemediğim bir kişiden.. elinize eğer geçerse bu adamın kişiliğini çok iyi anlayabileceğiniz bir kitabı var "Oteller" adam her otelde ne yapmış ne etmiş hepsini anlatmış.. gittiği her otelde de ortalığı birbirine katmış.. sakat bi adam dikkat..

Tiyatrocu ,oyuncu olarak çok sevdiğim bir insandı kitaplarını okumaya başladıkça yazarlığınada hayran oldum şimdi yeni kitabı "hacı komunist" i alıp okucam en kısa zamanda ;)

Geri