Yaran Ilanlar

Bunun aynısını 5 sene kadar önce (belki 2s 1h olabilir ya da 2h) 3000 TL'ye Kadıköy'de denedim.. O an gereksiz bir harcama gelmişti de alsaymışım keşke, ne yatırımmış.. Fiyatı harbiden yarmış geçirmiş..

öyle nalet bir coğrafya ki ya 2 sene önce 3 kilo un almıştım, bilsem 30 kilo daha alırdım desen bile yatırım mantığı oluyor.

şaka gibi.

İbanez kasa elektro gitar - En Uygun Extreme Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 856537274 Sap : Kelebek Ağacı Klavye: Gül Ağacı Manyetikler: 2 X tekli (single) MANYETIK ve 1 humbucker (çift manyetik) Toplam 4 manyetikten oluşur. Perde Sayısı: 24 Ebatlar: 98X32X08 cm Renk: Siyah zemin üzerine Rock figürlü. Tamamen masif ağaçlardan üretilmiş olan bu gitar ileri sevye gitarisler ve profesyoneller için üretilmiştir. Yarıldım okurken :D Kelebek ağacını ilk defa duyuyorum

İbanez kasa elektro gitar - En Uygun Extreme Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 856537274 Sap : Kelebek Ağacı Klavye: Gül Ağacı Manyetikler: 2 X tekli (single) MANYETIK ve 1 humbucker (çift manyetik) Toplam 4 manyetikten oluşur. Perde Sayısı: 24 Ebatlar: 98X32X08 cm Renk: Siyah zemin üzerine Rock figürlü. Tamamen masif ağaçlardan üretilmiş olan bu gitar ileri sevye gitarisler ve profesyoneller için üretilmiştir. Yarıldım okurken :D Kelebek ağacını ilk defa duyuyorum
O manyetik kombinasyonundan 4 Rakamını çıkartmayı nasıl başardı akıl sır erdiremiyorum.humbuckerları 2 sayda bile 5 ediyor...

Yarilmadan once google yapaydın keşke. Nam-i diğer akçaağaç ve genelde kelebek ağacı der enstrüman yapım ustaları.

EMG 81 görmesek inanacağız. Afterburner ise pasifleri aktif gibi yapıyorsa, aktifleri ne gibi yapıyor acaba? :)

Bir de şu çalıma ve tona etki etmeyen lafına kıl oluyorum. Gitar darbe ala ala anası ağlamış, çalıma etkisi yokmuş. Yok bi de olsaydı. :D

EMG 81 görmesek inanacağız. Afterburner ise pasifleri aktif gibi yapıyorsa, aktifleri ne gibi yapıyor acaba? :)

Bir de şu çalıma ve tona etki etmeyen lafına kıl oluyorum. Gitar darbe ala ala anası ağlamış, çalıma etkisi yokmuş. Yok bi de olsaydı. :D
Bu ilanı kelepir ilanlar bölümünde konuşmuştuk 1 ay kadar önce. Fiyatı 1000 lira gibi birşeydi o zamanlar. Orayı okuyup fiyat artırımına gitmiş sanırım arkadaş. İlan fotoğrafları da aynı gibi çünkü.

1 gün içinde rögar kapağı :)

Dosyalar

• IMG_20200910_214214-1.jpg
    IMG_20200910_214214-1.jpg
    117 KB · Gösterim: 224
EPİPHONE LES PAUL II CHERRY HERITAGE SUNBURST TAŞ GİBİ GİTAR.İlan No: 860183141
EPİPHONE LES PAUL II CHERRY HERITAGE SUNBURST TAŞ GİBİ GİTAR. - En Uygun Epiphone Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 860183141

son günlerde okuduğum en komik açıklama,En komik ilan,En komik görsellerden biri.ADAM HEADSTOCK’U SÖKÜP TERS TAKMIŞ LAN.Bir de Soru sormayın falan diyor.TrjazzguitarPlayer falan yazmış.Şaka gibi ilan.Ss Alın kötü günlerinizde bakar bakar gülersiniz.Bu arada Taş gibiymiş.

EPİPHONE LES PAUL II CHERRY HERITAGE SUNBURST TAŞ GİBİ GİTAR. - En Uygun Epiphone Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 860183141

son günlerde okuduğum en komik açıklama,En komik ilan,En komik görsellerden biri.ADAM HEADSTOCK’U SÖKÜP TERS TAKMIŞ LAN.Bir de Soru sormayın falan diyor.TrjazzguitarPlayer falan yazmış.Şaka gibi ilan.Ss Alın kötü günlerinizde bakar bakar gülersiniz.Bu arada Taş gibiymiş.

Tam da bu ilanı paylaşmak için siteye girmiştim dakika farkıyla benden önce paylaştın dostum burada ahahahahah

Okurken kör olmak garantili

Of... Klasik tadında bi ilan şimdiden. Zor gelir böylesi :)

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHASSİKTİRRR9AUWE90RJU90wefoıds23u84u893y5y89u098U345908UT90934050UEW9JFPDSFJPJSDR90J940JT90RE90TJ9034J95UTJRGDFŞLKGMDŞLFKGPOKRETK*04KTGFVŞLDFGÇFDGRTYU56U76ITYHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAAHAHAHAHAH

Geri