Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
bi kere tanışmıştık hatırlamaman çok doğal ama bende saçlarını bildiğim için görünce üzüldüm.. ama sanırım sizin bi kaç hoca bu konuda tersmiş neyse yasık olmuş
ya siz basçı bulamazsanız ne olucak peqi?
öle bi ihtimalde var sonuçta

anladığım kadarıyla zor bir durumdasınız sivasta bass gitarist aramak zor olsa gerek yeni kaydınız falan yok mu çoktandır bayaa bi suskun gördüm sizi forumu takibediyorum ama pekte kayda değer bir gelişme yaşanmamış böyle devam mı yoksa bir kayıt patlaması falan bekleyelim mi başarılar :)

loww sinan naptın lann buldunmu basscı bikaç parça cover önerisi yapayım ya..

antisilence - kesme sesini
kara kedi - yamuk prenses ve kedi cüceler
zardanadam - sarışınlar boktur:)
yavuz çetin - cherokee , bul beni

aslında sen benim istediklerimi biliyosun:)ama sivas olayını aşar onlar...
yakında zaten sivastan morga gitcem böyle giderse 2 gündür sabaha kadar dimmu dinliyorum... :evil:

bascı bulamadılar nerden bulacaklar..... bisürü yeni şarkılarıda var en kısa zamandada kaydedecekler galbba. anketin bi anlamı kalmadı ama silmeyi beceremi yoz :p :p :D :D sonracıııma ne biliiim işte ööle.... sinan cewap werir bunların hepsine uzun uzun bi ara.... bencede artık kayda değer bi gelişme yaşanmalı paranoya cephesinde............ bide şunu eklemek istiyorum saç dediin nedirki kesersin uzar uzar kesersin kökü bizde :twisted:

saç dediğin nedir ki tabi bende bi kere sinir yapıp kesmiştim uzayana kadar göbeğim çatladı..
bu arada arkadaşlar EBRU ELVER die bi hatun çıkmış ortalıkta PARANOYAK die bide şarkı yapmış yani bilemiyorum ben şahsen gördüm çok üzüldüm yani umarım siz karşılazmazsınız yasık yasık...

bayram sonrası bir konser düşünüyoruz bass gitarı emre çalacak konser için bizi yanlız bırakmadı saolsun adamım beaaa

basscı arayışlarımız dewam ediyor :D biralem programları için....sürekli bir elemanda olabilir uyum sağlarsa :LOL:

play list önümüzdeki günlerde forumda olur daha biraraya gelemedikde :LOL:

KONSER TARİHİMİZ KESİNLEŞMİŞTİR 2 KASIM PERŞEMBE SAAT 17:30 DA CUMHURİYET ÜNİWERSİTESİ KÜLTÜR MERKEZİNDE

PLAY LIST İ WE KONSER AFİŞİNİ ÇOK YAKINDA FORUMA KOYACAÐIZ

KENDİMİZE AİT OLAN 6 TANE PARÇANIN DÖRDÜNÜ İLK KEZ SAHNEDE ÇALACAÐIZ BU PARÇALARI DİKKATLE DİNLEYİN HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL ;)

BASS GİTARI GRUBUN ESKİ BASSCISI EMRE ÇALACAK MUHTEŞEM SAHNE PERFORMASNSIYLA HERKESİ YİNE COŞTURACAKTIR

BİRALEM İÇİN BASS GİTARİST ARAYIŞIMIZ HALEN DEWAM ETMEKTEDİR

konserde bulunmayı çok isterdim sizi canlı seyretmek gerek konserle ilgili yine video falan düşünüyormusunuz en azından videoda izleyeyim faith oldukça güzel olmuştu da :)

video gibi bişi düşünüyoruz duruma göre foruma koyacağız ama öncelik kendi parçalarımızda bu sefer yani kendi şarkılarımızın canlı kayıtları iyi şekilde çekilirse (orko çekecek :) ) iyi bir referansımız olacak bu bizim için oldukça önemli

yani orçun sana çok iş düşüyor :p

arkadaşlar play listte belli olan bir kaç parçayı foruma koyalım dedik konsere kadar yeni parçalarda belli olur zaten gayet uzun bir konser olacağa benziyor çünkü konserde çalmak istediğimiz parça sayısı oldukça fazla bir eleme yapacağız ama biraz zor olacak bizim için :) sebebi yaklaşık 40 parçadan eleme yapacak olmamız ehü :p

şuan için garanti çalınacak gibi gözüken parçalardan bir kaçını werelim :

bizim parçalardan başlayım

kurtulamazsın
wazgeçtim kendimden
karanlık
ebediyen
hayır
paranoyak

inanın son parçalarımız eskilere oranla çok çok çok çok daha güzel

türkçeler

kendimden geriye (çilekeş)
sorma(kurban)
uyan(mor ötesi)
köpek(athena)

yabancılar

godsmack:straight out of line
system of a down :vicinity of obscenity
system of a down:byob
metallica:master of puppets
deftones:my own summer
in flames:cloud connected
foo fighters:all my life
cradle of filth:nymphetamine (segah eşlik edecek)
ozzy osbourne:gets me through

bu parçaların arkası gelecek umarım sert bir konser olur :p

Konser için çalışmaları yoğunlaştırma gayretinde olacağız bu bi kaç hafta süresince...Yeni parçalar gayet bomba , algılanması ve sevilmesi gayet basit...Sanırım eşlik edenler olacaktır lakin gayet ilgi uyandıran tepkiler alıyoruz...Bunlar da bize 7.parçamızın önünü açmaya gaz veriyor...
Öte yandan kayıt ve yeni bi demo olayında sivasta vuku bulan olumsuzluklara deyinmek bile istemiyorum,bilenler zaten bu konuya girdiğim anda kusacaktır...Ama elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz yeni kayıtlar için...
Playlist e iyi bi göz atın derim ben,2 Kasımda dağıtmak için...
Tekrardan görüşmek ve konserde azmak ümidiyle SERT KALIN TAVİZ VERMEYİN... :evil:

hmmmm!!! uzun süre ayrı kaldım forumdan. şimdi başlayalım:
konser günü belli oldu ve ben hala parçalara çalışmadım :D gerçi çalışmama da gerek yok ama sinan tutturdu çalış diye. ayrıca hala kendime bir çift baget alamadım.son biralem programında toplam 5 tane baget kırınca ciddi bir mali krize girdim. bunun dışında hayat güzel. gayet eğlenceli geçiyor günler.deli gibi oblivion kasıyorum. lvl 35 karakter yaptım kendime :D manyağım ben!!

Geri