Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
Pollux demiş ki:
muhahahha.. eger paranoya harbi rock grubuysa cikar muzigini yapar.. orginal tonlarda calar parclari.. "bu benim kendi tonum lan" geyigi yapmaz.. bass gitarsiz grup mu olur lan..
heriflerdeki ekipmanları wer bize daha iyi tonlar yakalarız belki arkadaşlar işte görüyorsunuz arkadaşın enstrümanlar konusundaki eksikliğini söyleyecek söz yok :LOL: basscımız warya leyn emre neci kimse yoksa o war zamanı yok adamın ama yinede yanlız bırakmadı bizi :)

dinledim cok guzell demolar yaa kurtulamazsın cok sağlam vokalde harika. biide doğdugum sehir kan cekti herhal :p ahah saka biyan süpersiniz keske canlı izlme sansım olsa malesef orda sadece doğdum :S

Beğenileriniz ve beklentileriniz için çok teşekkürler...Şuan itibariyle Sivas topraklarına ayak basmış durumdayım...Pollux nick kardeşimi temennileri ve vermiş olduğu objektif bilgilerinden dolayı kutlayarak yadırgıyorum...Kendisini gayet iyi tanıımakta ve Sid Barett a(r.i.p) havale etmekteyim...Burdan boş çemkirişlerle rencide etmek istemiyorum rock infekteli rahatsız sosyopat mikroorganizmayı...
Uzun lafın kısası 1 hafta kaldı...
Ona göre!!!

aberdeen demiş ki:
dinledim cok guzell demolar yaa kurtulamazsın cok sağlam vokalde harika. biide doğdugum sehir kan cekti herhal :p ahah saka biyan süpersiniz keske canlı izlme sansım olsa malesef orda sadece doğdum :S

yorumlar için çok teşekkürler belki siwastan çıktığımızda dinlersin bizi :D

SaRiSeytan demiş ki:
Konsere gelicem....
Sizi de 23 Kasımda yapılacak olan konserimize bekliyorum...

'Loading'

ne demek adamım bizde geliriz sizi yanlız bırakacağımızı düşünmedin heralde siwasta ki yeni we genç bir gruba paranoya olarak başarılar dileriz herzaman yanınızdayız saygılar

KOnseriniz için başarılarımı sunar 23 Kasım da orda olmayı isterim...
Bu arada mutlaka bir Manowar parçası istiyorum sizden...
Hail&Kill çok baba kaçar ama ben army of immortals ı tercih ederim...
Kolay gelsin...

İlginizden dolayı çok mutlu oldugumu bilmelisiniz..Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum...

Şu kadarını söliyim konser sert değil..Fakat playlist çok iyi parçalardan oluşuo...

Kardeş inşallah Diğer konserlerde sölerim dediğin parçaları...
bu konserdeki repertuarı ben hazırlamadım... :roll:

Görüşmek üzere Saygılar....

---------------------KARA DEVRİM------------------
nASIL bir dünyada , nekadar dejenere olmuş bi şehirde ve ne idüü belirsiz bi okulda ikamet ediyoruz anlamadım...
Konser için bile salak saçması bürokratik dalgalara çarpıyor hali hazırda yorgun olan gemimiz...
Müzik icra etmek,gereksizlik ve hatta diğer müzisyenlere saygısızlık olarak nitelendirilmiş ki hayatın candamarını cart diye çekip koparmış bu saçma bürokratik çarkın kuklaları...
Bu hadiseler hep civcivlenip durdu ama bugün dananın kuyruğunu kopartan son halka tamamlandı...
Sizden rica ediyorum tüm forum sakinleri;
Bu duyarsızlığa artık taviz vermeyip tüm nefretinizi ve isyanınızı bizle paylaşın.Bu da elbette desteğinizle olacak...Biz ve bizim gibi olanların artık ortak damarda buluşup güruhlanarak fışkırma zamanıdır...
Silkinin,sarsılın ve haykırın...ASLA ama ASLA TAVİZ VERMEYİN...Renginizi belli edin!!!

Hmm anliyorum seni gerçektende çünkü bu bahsettıgın olayların tümü gerek bizlerin gerekse bu tür konularla ilgilenen herkesin sorunu. Tabi siz bu okulda , bu tip olaylara benden daha çok maruz kaldınız (ki zaten geçen yıl sen ve ben bu ve buna benzer olayları bizzat yaşadık ve kadar acı verıcı oldugunu bılıyoruz...)
Bu okuldaki yönetici yada yetkili kişilerın ne yapmak istediği yada naptıgını bildigi konusunda şüphelerım var!
Umarım en kısa sürede bu ve buna benzer olayların bır sonu gelır cnku bole olaylar ne bızlere nede bu okulun çıkarlarını dusundugunu iddia eden kişiler açısından olumlu olaylar değil.
Ama sunada emın olabılırsınkı özellikle bu yıl bu okulda pek çok sey değisecek (ki bunda en buyuk pay sahıbı olanlarda sızler olcaksınız)
Bu tip olaylar karsısından senınde dedıgın gıbı artık bir DEVRIM yapılması gerekmektedır. Senın ve sizlerın sonuna kadar yanınızdayız. tıpkı sızınde bızım yanımızda oldugunuz gibi

arkadaşlar kafanızı yormayın bu iş için. okuldaki bütün geri kafalı,artık sadece emeklilkiği bekleyen bir imzayı atmaya bile üşenen işe yaramaz kişiler defolup gitmediği sürece siz dewrim yapmaya kalksanızda birşey değişmez...sakin olun, kendinizi yıpratmayın :D

lan olm ne olmuş bu foruma ne zamandır girmiyorum die uçurmuşsunuz iyiki bi hafta izmire gittik ya ne dewrimi yapıyoz lan geleyim beraber yapalım...

salı günü sivastayım lan sinan sana tel alacam yarın merak etme..

sağlam hazırlanın lan kopartacam ortalığı ben siz çalmaya bakın:)

haydi görüşürüz 3 gün sonra herkes bol bol dinlensin konserde beni yalnız bırakanı döwerim :)

s_i__n demiş ki:
arkadaşlar kafanızı yormayın bu iş için. okuldaki bütün geri kafalı,artık sadece emeklilkiği bekleyen bir imzayı atmaya bile üşenen işe yaramaz kişiler defolup gitmediği sürece siz dewrim yapmaya kalksanızda birşey değişmez...sakin olun siktiredin kendinizi yıpratmayın :D

la bu mallar devirse devirse bizim evde biraları halıflekse devirirler. başka da bi şi yiyemezler :twisted:

Geri