Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
lan sin ne solo gitaristi ne grubu daha grup işi belli diil hemen millete tabut deme isim tabut diil grup belli diil şimdilik çalışıyoruz bakalım sağlam bişiler yapmaya çalışcaz..

zaten sağlam yapamazsak yapmanın bi anlamı yok sırf laf olsun die karı kız yapcaz die müzik yapmanın hiç bi anlamı yok..

sırf onun için müzik yapan gruplarıda zaten dinleyen kesim belli..

sin olm bizim yaptığımız tarza kimse gelmez ki:) korkarlar:p

neyse bu akşam biniyorum yarın sivastayım tel takımında geliyor hadi yine iyisin..

yarın görüşürüz sfenks te:) size iyi çalışmalar iyi kalın..

böyle üniwersitenin allah belasını wersin altı üstü bir dilekçe yüzünden hala konser afişlerini asamadık iyi bir reklama ihtiyacımız war kimsenin konserden haberi bile yok

galiba konsere sağlam bir sıçış olacak eray afişleri asmak için izinalmaya çalışırken yağmura mağrus kaldı sesi kısıldı herifin bütün üniwersite sağlık kültür d.bşk. kına yakar artık böyle şansa söğeceğim ama ...(daha öncede başımıza gelen bişeydi bu galiba grubun kaderi neise yinede çıkacağız sahneye ama umarım az hasarlı olur ) :LOL:

lan bişey olmaz size tam gaz devam edin perşembe yıkcaz:)

hadi yeni telleride aldınız ki :)

ya bide midye getircektim ama pazartesi günü izmirde acayip yağmur vardı inemedim hiç midyeciye ondan kaldı ama kargoyla göndercek arkadaşlar:)

Arkadaşlar hepinizden özür dileyerek başlıyorum sözlere...
Okulun gereksiz bürokrasi saçmalığından dolayı en nihayetinde 5 senedir aralıksız kesilmeyen sesim kesilmiş durumdadır...
Türlü tedavi yollARI Beni seven arkadaşlar , doktorlar ve hemşireler sayesinde halen uygulanmaktadır...
Yavaş yavaş kendimi toparlıyorum ama performansımın % 60 ı gitmiş durumda...
Yarın inşallah daha da düzelmiş olucam ve elimden geleni yapıcam,emin olun...

ya ölüyorum ya ne konserdi koptuk yine:)

ama keşke gitmeseydim yaaa kötü bişiler oldu banaaa :p ( aşık oldum galiba:( )

neyse bakalım belki daha da güzel şeyler olur gerçi bende şans yok bugüne kadar olmadıysa bundan sonrada olmaz neyse herkese çook teşekkürler..

cumartesi biralemede bekliyoruz artık ben kopamam orda sizler koparsınız ben izlerim:)

konser... :)
3 saat çekim yaptıım coşku töreni olarak kazındı aklıma ahahahaha :) izlediim en iyi paranoya konseriydi galiba gerçi sadece kameradan izleye bildim bütün konser kamera çektim anasını satiim :)
onun dışında bas kasacam artıkın savulun lan ben geliyoooooooooom :)

Konser...,
Tüm olumsuzluklara rağmen elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.Kendim için konuşuyorum , konserden 1 gün önce konuşamıyordum bile...
Ama birden ilahi bir mucize ile sesim açıldı...
Yarın biralem var ve yine sesim kısıldı...
Tekrardan ilaç tedavisine başlayarak yeniden elimden geleni yapacağım...
Biralem de dağıtmak üzere sert kalın taviz vermeyin!!!

helal olsun, baska soze gerek yok,
sivasta 4 kisi bir araya gelip grubuz biz diyenlere, kapak olsun bu. Basarilarin devamini ne yakindaki konseri bekliyorum. Yazin Grup Ankaraya gelebilirse kayıtları ZOO Muzik'te alma imkanimiz var beyler duyurulur...

Geri