Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
-chaotic- demiş ki:
ilk gecen konserde dinleme fırsatı buldum sizi.. tek kelimeyle süperdiniz aazım acık kaldı..
bu kadarınıda beklemiodum doorusu..
sivas sizler sayesinde aştı kendini
005nh3.gif
basarılarınızın devamını diliyorum arkadaslar
021ej6.gif

çok teşekkürler bu cumartesi farklı bir playlistle karşınızdayız yine

castelynsar demiş ki:
Satan_Inside demiş ki:
:!: Geleceğe 10.000 resim ve 1000 video kampanyasıyla ilgilenenler bana pm atabilir... :!:
:D :D :arrow: :evil: :oops: :twisted: 8)

senin allah belanı versin!!!Sen ne iğrenç ne rezil bi adamsın lan?
(en kısa zamanda bikaç boş cd kapıp geliyorum size!En tazelerinden bi buket hazırla bana)

8) her zaman ve heryerde kardeşim... 8O

Bu aRada bebeğimi (gitarımı) satmış bulunuyorum , ki içler acısı bi durumdur (emre hayırlı olsun) , sıra processor da....
Digitech rp 50 processor la ilgilenenlerden pm,mail,ogo,sms ve bunun gibi şeyler bekliyorum...
Öpüyorum hepinizi... :roll:
:twisted: Bu arada hepinizi biraleme bekliyorum siz güzide PARANOYA takipçileri... :twisted:

Bu arada çok önemli bir şeyi atladıımı farkettim...
Bana ekipmanlarını kullanmamı sağlayan mükemmel insan figürleri CAN ve TAYLAN a sonsuz teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunarım...

settar öncelikle linkler için saol. bütün türk gençliğinin bu sayfalara göz gezdirmesi gerekiyor.
bunun dışında anladığım kadarıyla bizim konserlerde ve bar programlarında SOAD çalmamıza bir gönderme yapmışsın. Bu konuda sana ve bizi dinleme zahmetine giren bütün arkadaşlara şunu söylemek istiyorum: Biz SOAD dinlemekten ve çalmaktan büyük zevk alan bir grubuz (daha doğrusu eray ve sinan çok sever bense nefret ederim.ama bu nefretim politik ya da tarihsel olaylardan değil tamamen müzikal sebeblerden dolayıdır). Adamlar iki parçalarında türkler şöyle yaptı türkler böyle yaptı diye bi tarafları yırtıyosa bu onların sorunu. umrumda değil.en fazla eğer bi gün karşıma çıkarlarsa iki kafa atar allah kitap dinlemeden dalarım (o da tipten kaybettikleri için.o kadar çirkinler ki karşımda yansalar üzerlerine işemem valla.evlat olsa sevilmezler aq).
biz millet olarak bu tarz şeylerde pek bi pimpirikliyiz.gavurun teki bize bi laf atsa hemen o ülkenin mallarını filan boykot etmeye kalkarız. sanki adamların çok da umrunda.bunlarla uğraşacağımıza önce kendimizle ilgii sorunları halletmemiz lazım.
bu söylediklerimi kimse elimiz kolumuz bağlı oturalım diye algılamasın.Anthon Lavey, Black Bible adlı kitabında çok güzel bi laf söylemiş: sana bi tokat atana sen de bi tokat at. Yani tutup salak salak protestolarla uğraşacağımıza aynı tarzda karşılık vermeliyiz. Ki sağolsun izmirli grup NotWithStanding gerekeni ve en doğrusunu yapmış.
Ortalıkta allah belanı versin SOAD die bağırarak dolaşmanın bi anlamı yok bence.

wowww anton lavey mi dedi birisi o adam benim idolüm yaa..

soad için sölediklerine katılıyorum feo..
şahsen ben grubu seviyorum baya ama siyasi duruşu ve politikası beni ilgilendirmiyo sadece dinliyorum ben ve paranoyanın soad çalmasını seviyorum eğlendiriyolar..

Feo, bende yekten birer kursunla headshot yapmak isterim ve grup uzerindeki canice dusuncelerine katılıyorum :twisted: , Fakat şuda bir gercek, Youtube'deki Holy Mountains klibine yazılan yorumlardan birinde bir Brezilyalı Türklere küfür içeren bir yorum yazmış. Elin Brezilyalısı ömründe Türk görmüş mü ki Türklere küfrediyor? Görmemiştir. Peki neden küfrediyor? Bu soad grubuna inandığı için. Bütün dünya bize nefretle bakmaya başladı. Bu soad yüzünden. Yaptığı müziğin kalitesine ise diyecek hiçbir sözüm yok, Ama tepkisiz kalamam. O_Cocukları bütün ecdadımıza hatta Atatürk'e kadar sövmüşler, inanmayanlar izlesinler lütfen: http://www.youtube.com/watch?v=tyzsfHXq-c0
Asagidaki resimde grubun kendi sitesinde yayınladığı, konser afişidir.
souls20059ar.jpg

BİRAdarkzine'den 20.000$ lik bagisin tercüme link'i:
http://www.bira.gen.tr/bira.asp?ID=3901
Buda i.nelerin tüm geliri sözde, soykırım araştırma derneği'ne giden Benefit konseri öncesi demeçleri:http://content.streetwise.com/SW/MusicTeams/SOAD/soad_souls_2005.htm

grubun kendi açıklaması var bu konu hakkında o klibi biz çekmedik diyorlar... tamam çekmediler ama ortada böyle bir klip var ve insanlar bunu izleyip türklere küfür ediyorlar ama insanlar başbakanımızın eşinin başörtülü bi insan olduunu görüp türkiyenin şeriatle falan yönetildiinide düşünüyor... demeye çalıştıım şey şu... o kadın baş örtüsü takmakta özgür. sistemde türklerin katliam yaptıını düşünmekte özgür... bize düşen ise şu bence... gerçekleri bilmek hemen sürü piskolojisi içinde sistemi boykot etmek yada ne biliim fransız ürünleri satın almamak falan deil bence ... bu olay paranoyayı aşAr benim düşünceme göre... bu üülkeyi yönetenler tepkisiz kalıyorsa bizim yapabilceimiz tek şey kendi silahımızı yani oy hakkımızı kullanıp istediimiz yönetimi başa getirmek... paranoya sadece bir müzik grubudur ve asla siyasi bi kaygı taşımamıştır şu anki gençlik gibi tepkisizdir siyasete.... bizi bu hale düşürenler utansın.... ne yazıkki boş işler bu işler arkadaşlar... sistem asla açık açık atatürke küfür etmedi edemezde bu durumda ben sistem dinlemeye ve çalmaya dewam edeceğim... allahın brezilyalı salağınında ne dedii zerre umrumda deil... SUCH A LONELY DAY AND İTS MINE !!!

paRAnoya nın sistem çalmasın gelelim şimdide... settarboran kardeşim sen gayet duyarlı bi insansın ama biraleme gelen insanlar oraya kafa daıtmaya geliyorlar eylenmeye geliyorlar... onaların karşısına onları eylendirmek için çıkan insanlarız bizde nihayetinde dimi ? gönül isterki sadece paranoyanın kendi bestelerini çalalım... onun zamanıda gelicek ama o zamana kadar herkesin sewerek dinledii eşlik etti şeyler çalıcak paranoya we emin ol bu asla türklere küfür edin anlamına gelmiycek... saygılar sewgiler & esenlikler

orko !!!

orkocuk dusuncelerini saygi duyuyorum. amacim bilinclendirme ve hatırlatma yapmaktır. İsteğimiz sadece duyarlı olamak ve soad'a bukadar gönülden bağlananlara (hatta birkaç kişi gördüm tapıyorlar!) gercekleri gösterelim. (Paranoya'nin kendi şarkılarını çalmasına gelince, Eraylada konustuk zaten elimden ne gelebilirse... sizinleyim arkadaslar, YOLUMUZ HEP AÇIK OLSUN)

o bazılarının içinde galiba bende varım:p

ben gerçekten sistemi seviyorum siyasi duruşları beni ilgilendirmiyor sadece müziklerini dinliyorum ve seviyorum..

her zamanda severek dinleyeceğim bir gruptur..

arkadaşlar biz siyasetle falan ilgilenmiyoruz hoşumuza giden müziği yapmaya çalışıyoruz soad da hoşumuza giden bir grup bizde soad çalmaya dewam edeceğiz olayı uzatmayın burası paranoya forumu eğer bizim soad çalmamızdan şikayetçi olanlar warsa bizi dinlemeye gelmezler olay bundan ibaret saygılar

ben sizden way bea adamlara bak soad gibi şarkı sözlerinin zor we şarkılarının söylenmesinin çok ama çok kasıntı olduğu bir grubun parçalarını çalıp söylüyolar hemde siwas gibi bir yerde tebrik ederim denmesini beklerdim...olaya müzik dışındaki farklı bir açıdan yaklaşmak bizi geliştirmez soad parçalarını eksik çalıosunuz yanlış çalıyosunuz falan filan gibi eleştirileri kabul edebilirim ama bu eleştiri biraz saçma bence...

helal sinannnn:)

çalın lan soad çalmazsanız ben gelmem:)

ben bir soad fanı sayılırım türkiyeye gelcek olsalar ilk bilet alacak kişilerdenimdir..

ayrıca bence paranoya soad parçalarını süper çalmaktadır..

s_i__n demiş ki:
ben sizden way bea adamlara bak soad gibi şarkı sözlerinin zor we şarkılarının söylenmesinin çok ama çok kasıntı olduğu bir grubun parçalarını çalıp söylüyolar hemde siwas gibi bir yerde tebrik ederim denmesini beklerdim...olaya müzik dışındaki farklı bir açıdan yaklaşmak bizi geliştirmez soad parçalarını eksik çalıosunuz yanlış çalıyosunuz falan filan gibi eleştirileri kabul edebilirim ama bu eleştiri biraz saçma bence...

sinan yanlis anlasildigimi düşünüyorum. benim eleştiri yapmak gibi bir düşüncem olmadi. forumda gözükür ki bende Paranoya fanlarından biriyim. sadece bilinmesini istediğim şeyleri paylaştım. Yoksa, sound olarakta duruş olarakta Paranoyanın çok sağlam olduğunu yine tekrarlıyorum. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

Geri