Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
öncelikle herbiri mükemmel insanlar dün gece harika bi gün yaşattılar bize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz umarız tekrar görüşürüz beraber yine sahne alırız.üni starda söylencek bişe yok harika performans gösterdiler istanbul finallerini kesinlikle hakeden bi grup.var olan başarılarının devamını diliyorum hepinizi seviyorum arkadaşlar bedbin vokal

weswicked demiş ki:
öncelikle herbiri mükemmel insanlar dün gece harika bi gün yaşattılar bize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz umarız tekrar görüşürüz beraber yine sahne alırız.üni starda söylencek bişe yok harika performans gösterdiler istanbul finallerini kesinlikle hakeden bi grup.var olan başarılarının devamını diliyorum hepinizi seviyorum arkadaşlar bedbin vokal

sizde süperdiniz tanıştığıma çook ama çook memnun oldum..süper eğlendik..umarım istanbul finallerinde görüşürüz tekrar ordada eğleniriz sabaha kadar...

hepinize kolay gelsin teşekkürler:D

weswicked demiş ki:

Asıl iyi olan sizlerdiniz. Hepiniz harika insanlarsiniz. Gerek tanıştıgıma gerekse dinlediğime çok memnunum...
saygılar

Can

herkes iiydi :D bu ne ya o ona ii diyo o da ona diyo :LOL: biraz garip bi açıklama oldu ama ossun 8) iki grupta bence harikaydı performanslarıyla ;)

Selamlar!!!abim cumhuriyet te işletme okuyo sizi bana övüp duruyodu bi dinlemek nasip olmadı...İnş. bigün olur:D Aynı zamanda Sivas doğumluyumdur yani:)...Başarılar...Kolay gele...

abiii yarışma gecesi valla hayatımızda yaşadığımız en eğlenceli ortamdı baba .. çok kalitelisiniz olm :D tanıdığım nadir adam gibi adamlardasınız .. bu arada eray boynuzlarına bayıldım abicim bende istiyorum aynından .. :D samsuna gelemyen şey olsun :D yazdığım şeyleri bi daha yazıyorum ama olsun .. seviyorum sizi abicimmm.. daha çok görüşcezz.. öpüyorum abicimm ..bu arada yarıişma için bi yorumum yok.. ne diyim abicim süpersinizz daha ne olsun .. ( bedbin gitar bölü bir )

unistar sonuçları yarın yani çarşamba saat 22:00 de dream tv de yüxexes programında açıklanacaktır... hadi ekran başına ben büyük ihtimalle seyredemycem telf. 24 saat açık numaramı bilenler sonucu bildirirse çok mutlu olurum ehehhe (pek umudum yok kötü çaldık çünkü)

Geri