Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
Ze_uS demiş ki:
Noluo yaaa bı yazı yazıorum. sora yenılıyorum sayfayı 50 tane yazılmısss. kac kişi online su anda anlamadım gıttı:D

Taylan bu yaz yıne istanbulda dagıtıoz desene:D
Paranoya, satrianı , rakın kok:), barısarock ... :)

yahu barışararock'a benide götürün!

neyse inşallah paranoya finallerdede 1. gelecek... ya biri beni cimdiklesin abi! grup bütünleme... alaka kuramadım ben :D

baba herkesin kalcak yeri var heralde istanbul'da,,yoksa otele verceniz parayla amy lee dinlersiniz sahne önünden ;) ,,
paranoya iisiniz ;) cü'yü sallamaya devam,,
buarada her ne kadar bazıları myo ya laf atsa da bi myo'lu olarak sizin de sonuçta myo'lu olduğunuzu hatırlatmak istiorum ve insanların madden oldukları yere göre diil ruhen yaşadıkları yere göre değerlendirilmesini rica ediorum (o kendini bilio)
istanbul'da görüşürüz ;)

cattt demiş ki:
baba herkesin kalcak yeri var heralde istanbul'da,,yoksa otele verceniz parayla amy lee dinlersiniz sahne önünden ;) ,,
paranoya iisiniz ;) cü'yü sallamaya devam,,
buarada her ne kadar bazıları myo ya laf atsa da bi myo'lu olarak sizin de sonuçta myo'lu olduğunuzu hatırlatmak istiorum ve insanların madden oldukları yere göre diil ruhen yaşadıkları yere göre değerlendirilmesini rica ediorum (o kendini bilio)
istanbul'da görüşürüz ;)

canım! ben düşüncelerimi söyledim... adamlara küfür etmedim ;)

flea_cn demiş ki:
neyse inşallah paranoya finallerdede 1. gelecek... ya biri beni cimdiklesin abi! grup bütünleme... alaka kuramadım ben :D[/quote demiş ki:
vallahi jürinin kararı bizden de bir ışık görmüşlerdir..

Aynen juri şeçtiyse vardır bır bıldıklerı ki bence Bütünleme güzel bir performans sergıledı, ayrıca Can sende çok iyiydin abı. zaten sizin performanstan sorada konusmustuk... Başarılar bol şanslar...

Can :)

arkadaşlar slm ben paranoyanın gelini orkonun sevgilisiyim hayretler içinde yazdıklarınızı okuyorum neden herkes birbirine bok atıp duruo anlamış diilim çıkan çıkmış unistar finallerine çıkamayanlar da işlerine bakmaya devam ediyo adalet madalet bunları sizlerin yargılamaya hakkı yok diye düşünmekle birlikte yarışmayı en çok takan ve tüm umutlarını bu yarışmaya bağlayan birtakım insanların da bunu gizlemesini ve yarışma sanki hiç umrunda olmamışçasına takılmasını anlayamıyorum seçilen seçilmiş boşuna hırpalamayalın millet kendinizi ve lütfen biraz gerçekçi olup jüride dahil herkese saygı gösterelim iyi ya da kötü bu yazdıım ilk ve son yazıdır saygılarımla gzn...

orkocuk demiş ki:
arkadaşlar slm ben paranoyanın gelini orkonun sevgilisiyim hayretler içinde yazdıklarınızı okuyorum neden herkes birbirine bok atıp duruo anlamış diilim çıkan çıkmış unistar finallerine çıkamayanlar da işlerine bakmaya devam ediyo adalet madalet bunları sizlerin yargılamaya hakkı yok diye düşünmekle birlikte yarışmayı en çok takan ve tüm umutlarını bu yarışmaya bağlayan birtakım insanların da bunu gizlemesini ve yarışma sanki hiç umrunda olmamışçasına takılmasını anlayamıyorum seçilen seçilmiş boşuna hırpalamayalın millet kendinizi ve lütfen biraz gerçekçi olup jüride dahil herkese saygı gösterelim iyi ya da kötü bu yazdıım ilk ve son yazıdır saygılarımla gzn...

Evet Güzini kızdırdıysanız hepimiz yandık :)
Evet bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum ve sonucta seçilen kişiler ya da gruplar boş degılmıskı secılmısler. Her neyhse bunuda burda kapatalım. Asıl olan müzigin-müziğinizin kazanması...
Herkese başarılar...

Saygılar

lan warya istanbul lu ınletmessenızz yakarım sızı sız kendınze yakışanı yapın.... dağatın a.q sahneyı birincilik sıze yakırışır.... hade kankalar başarılar BEDBİN davul

Geri