Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
olim bugün sana baya teşekkür ettim... tekrar teşekkürler yavrum benim..:) paranoyaya konserlerinde başarılar diliyorum

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ kampüsünde BEDESTEN de 14 mart cuma akşamı saat 20 de başlayacak etkinlikte PARANOYA sahne alacaktır bu eğlenceli akşamda herkesi bekleriz hep beraber coşmak dileğiyle...

arkadaşlar winston soft ile yakında kafe BİYERDE de birlikteyiz gün v saat çok yakında
(kafe biyerde atatürk caddesi ile kongre lisesinin oralarda bi arada tam adres o da yakında herşey çok yakında yakın.)

kütahya konserimize gelen herkese çok teşekkür ederiz oraganizasyon sahibi demete ne kadar teşekkür etsek azdır ayrıca rock kulübüne ve bize gösterdikleri ilgi,destek için çok teşekkür ederiz tekrar görüşmek dileğiye ...

cumartesi günü saat 19 da winston soft grubu cafe BİYER de sahne alacaktır.

yimpaşı geçtikten sonra kongre lisesine gelmeden son ara yada atatürk caddesinde yimpaşı geçtikten sonra ışıkların hemen yanındaki sağ taraftaki arada cumartesi görüşmek dileğiyle esenkalın :p

uleeeeen
reklam yapma sinan :) tost kaç paraymış bakiim kafede :)
bu hafta gelemem ama öbür hafta komitem bitiyo direk damlarım (tabii kafeyi bulabilirsem :) )
şu son konserşnşzşde baya merak ediyom nası geçti acep diye
gecenin bir vakti ders çalışırkene bi bakiim dedim neler yapmış bizimkiler diye konseri duydum mutlu oldum :)
en kısa zamanda görüşürük

UP THE IRONS !!!!!!

olm orko çok eğlendik yolculuk boyunca! konser de çok güzeldi (tabi kaderimiz olan ses sistemi sorunları olmasa tadından yenmezdi ama olsun).

bütün yol boyunca sinan ve ceyhanın sürüncemeden öteye geçemeyen espirileri bile güzeldi. tam anlamıyla road trip olayına girdik yani.

not 1: Sinaaaann!!!! şu gördüğün turkrock forumu! girsin popona creative 2+1 ses sistemi bu da soru mu?

not 2: bu yukarda okuduğunuz not 1, yol boyunca maruz kaldığımız sinan ve ceyhan kaynaklı espirilerin uyarlanmış bir versiyonudur! kamuya arz edilir!

arkadaşlar bu arada bu cumartesi program yapmaya başlayacağımız BİYER kafe hakkatten çok hoş bi mekan! iç dizayn ve canlı müziğe uygunluk bakımından sivastaki en güzel yerlerden birisi!
ayrıca şunu tekrar belirtmekte yarar var: BİYER cafede PARANOYA olarak değil, WINSTON SOFT olarak farklı bir kadroyla çıkıyoruz. bu da demek oluyor ki sound ve repertuar PARANOYA'dan çok farklı olucak. kendi grubum olduğu içn söylüyosam namerdim ama blues tınılarından hoşlananlar için kaçırılmayacak bir fırsat!!!

not: ceyhaaann!!! şu gördüğün blues tınısı! soksun seni kırda bayırda boşboş dolaşan, akabinde de hayatın işleyişi hakkında komplo teorileri üreten eşşek arısı!!!
zuhahaauhahaauauahzzzauuha!!!!!

bazı sinek vızıltıları hakkımda epey atıp tutmuş(baş harfi FEO olandan)kendisi hatırlatmadan geçemiycem en son 150 - 0 filan yeniyodum kendisini.ayrıca sinan ve benim esprilerimi birebir taklit ederek komik olmaya çalışmış.hatta komik olmuş seviyesizleşerek(151- 0 oldu canım)şimdi ona burdan şu tehditi savurmak istiyorum:
EÐER ESKİŞEHİRDE ''ANKARAYA NASIL GİDERİZ'' DİYE SORDUÐUM ÇOCUÐUN, YADA BİZİ RADARA YAKALAYAN ''POLİS'' İN DURUMUNA DÜŞMEK İSTEMİYOSAN EFENDİ EFENDİ OTUR CANIM.yoksa günah benden gider .
son olarak : şu gördüğün davul YAMAHA, girsin popona amerikanın en güzide eyaleti
OKLAHOMA,eğer az geldi daha yokmu dediğini duyar gibiyim,üstüne girsin teker üreticisi YOKOHAMA(hadi canım 300 - 0 ) :D :D :D :D

pohahahahahahahahha

oha be size oha
şiiirmi yazmaya başladınız bide foruma
ders çalışmaktan nasıl saçmalar oldum bakın bir bana
feoyu boşverin hadi hepberaber sinana
nıhahahahahahahaaaaaaaa

:)
not : bu güzide eser yarım kafiye üzerine yazılmış bir divan edebiyatı örneğinden alıntıdır...
telif haklarına saygı duyalım mp3 indirmeyelim !!!!

arkadaşlar winston soft u ilk programında yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler artık çarşamba cuma ve cumartesileri biyer de sahne alacağız ama kötü bir haberim var canlı müzik ücreti alınacaktır kişi başı 1 buçuk ytl hepinizi bekleriz saygılar efem haaa orko çay 1.5 tost ya3 ya 3.5 ööööle bişey işte :))

dlynch demiş ki:
bazı sinek vızıltıları hakkımda epey atıp tutmuş(baş harfi FEO olandan)kendisi hatırlatmadan geçemiycem en son 150 - 0 filan yeniyodum kendisini.ayrıca sinan ve benim esprilerimi birebir taklit ederek komik olmaya çalışmış.hatta komik olmuş seviyesizleşerek(151- 0 oldu canım)şimdi ona burdan şu tehditi savurmak istiyorum:
EÐER ESKİŞEHİRDE ''ANKARAYA NASIL GİDERİZ'' DİYE SORDUÐUM ÇOCUÐUN, YADA BİZİ RADARA YAKALAYAN ''POLİS'' İN DURUMUNA DÜŞMEK İSTEMİYOSAN EFENDİ EFENDİ OTUR CANIM.yoksa günah benden gider .
son olarak : şu gördüğün davul YAMAHA, girsin popona amerikanın en güzide eyaleti
OKLAHOMA,eğer az geldi daha yokmu dediğini duyar gibiyim,üstüne girsin teker üreticisi YOKOHAMA(hadi canım 300 - 0 ) :D :D :D :D

Yaw arkadaş sen ne kadar kaka bir çocuk oldun ole ne kadar ayıpça konuşuyorsun hiç yakıştıramadım 8O 8O

Paranoya 7-8-9 mayısta kütahya dumlupınar üniversitesi bahar şenliklerinde yeralacaktır

Paranoya nisan ayının sonlarına doğru kayseride bir organizasyonda yeralacaktır

Paranoya 2 Mayıs Cuma Ankara 24 performance hall da (Rock'n Blue performance hall) büyük bir organizasyonda yeralacaktır gelişmeleri sizinle paylaşacağız bizi takibe devam...

Geri