Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
nerde bu öğrenciler nerde bu öğretim üyeleri ? nerde bu insanlar yeter artık başlasın yeni sezon bıktım boşluktan..... resmen ot gibi yaşıyoz bi bok yaptıımı z yok.... bu dediklerimin paranoyayla ne alakası var ??? e onlarda ot gibi yaşıyo şu an... neyse hadi görüşürük...

ARTIK ÖZLEM BİTİYOR PARANOYA 22 EYLÜL 2006 CUMA GÜNÜ SAAT 19:30 DAN İTİBAREN BİRALEMİ YENİDEN SALLAMAYA BAŞLAYACAK YEPYENİ BİR REPERTUARLA HEPİNİZİ O ESKİ MUHTEŞEM ORTAMI YENİDEN CANLANDIRMAYA BEKLİYORUZ :dan :metalhead :uyku :yaratik :zipla :seytan :sniper REPERTUAR BİR KAÇ GÜN İÇİNDE FORUMA EKLENECEKTİR

(cumartesi gecesi sahur olduğu için program cumaya alınmıştır)

arkadaşlar bu arada nokiasupersound yarışmasından çekildik ama orda başka bir paranoya war istanbul grubu biz diye onlara oy atmayınız dikkat ediniz

bir bilmecem war çocuklar
-haydi soooor sor
daha çok birayla ama birasızda dinlenir
-acaba nedir nedir
lan çok eğleniorum denince akla
-tamam şimdi buldum
her an onun adı gelir
-paranoya paranoya paranoya

oleeeeeeeeeeey paranoya günleri başlıo yine :icelim :metalhead

çok begendim arkadaşlar ellerinize saglık ;) ;)

puhahahahhahahahahha pohhahahahahahahPOAJHAHAHAHAHAHAH ZUHAHAHAHHAHAHAHHA NUIHAHAHHHHAHAHAHAHAHAHHAHAHA YUHAHAHHAHAHAHAHHAHA VE HATTAA POHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA

LA GARDAŞ PARANOYANIN PİSKÜVÜSÜDEMİ ÇIKTI LAAAAAAA :)

olim sana çekmediler bizi dediğim günün akşamı çekmişler haber weremedim sonra foruma yazdım neise ben djinn stylo yu destekliyorum onada bi bak istersen oy atacaksan bu grubu dinle derim ankara grubu ok. :cigara

ARKADAŞLAR PROGRAM GÜNÜNÜ DEİŞTİRDİK 20 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 19:30 DA BİRALEMDE PROGRAM YAPACAÐIZ 2. PROGRAM 1 AY SONRA BAŞLAYACAK HEPİNİZİ UZUN BİR ARADAN SONRAKİ İLK PROGRAMIMIZA BEKLİYORUZ YEPYENİ PLAY LIST İ BİR KAÇ GÜN SONRA FORUMA KOYACAÐIZ LİSTEDE OLDUKÇA SAÐLAM PARÇALAR WAR AYRICA PARANOYANIN KENDİ BESTELERİ OLAN 4 PARÇAYIDA (İKİSİNİ İLK KEZ DİNLEYECEKSİNİZ ) ÇALACAÐIZ ELİMİZDE OLAN AMA TAM BİTMEMİŞ 2-3 PARÇAYIDA 1.5-2 AY SONRA WERMEYİ DÜŞÜNDÜÐÜMÜZ KONSERE YETİŞTİRMEYE ÇALIŞACAÐIZ UMARIM O ESKİ MUHTEŞEM ORTAM YENİDEN SAÐLANIR
GİRİŞ:2.5YTL
BİRA(70LİK):5YTL

(RAMAZAN SONRASI PROGRAMLARIMIZ CUMARTESİ GÜNLERİ OLACAKTIR)

YAPACAÐIMIZ BU PROGRAMIN PERŞEMBEYE ALINMA İHTİMALİDE WAR GELİŞMELERİ FORUMDAN TAKİBEDEBİLİRSİNİZ

alın size play list :seytan :beer :icelim

Linkin park:eek:ne step closer – in the end
Metallica:i disapper – fuel – frantic :metalhead
Foo fighters: all my life
System of a down: lonely day – sugar – bounce – chop suey
Ozzy osbourne :gets me throught
Deep purple: soldier of fortune
Gunsn roses: knock knock
Papa roach:she loves me not-last resord
Red hot chili pappers:eek:therside
Drowning pool:the game – tear away - bodies
İn flames: cloud connected – come clarity :metalhead
Pink floyd:wish you were here- the wall
Sepultura:roots bloody roots :metalhead
Limp bizkit : faith

PARANOYA: :LOL: wazgeçtim kendimden-kurtulamazsın-hayır-4. parçaya daha isim wermedik ehehhe :LOL:
Buz:yalnızlık
Dorian:gel gör beni- bakma yüzüme
Pin-up : Kırcan mı belimi :kicsalla
Deli : ösym - Foolish casanowa :kicsalla
Kurban:uyut beni – sorma – sarı çizmeli – lambaya püf de -insanlar
Athena: köpek
Çilekeş: siyah – kendimden geriye
Demir demirkan: kahpe

bu kesin liste değildir burdaki parçalardan eleme yapılabilir weya yeni parça eklenebilir ama büyük ihtimalle bunlar çalınacak arkadaşlar walla iple çekioz 20 eylül çarşambayı :dans

selam olsun paranoyaya.sinana ilhana.kardeş gruba tam destek=)adamım naber.şöyle bi nokianın forumunu gezdim.bi baktım girip ayrılmışsınız yarışmadan.noldu bi yanlışlık mı gördünüz ?

dlynch demiş ki:
selam olsun paranoyaya.sinana ilhana.kardeş gruba tam destek=)adamım naber.şöyle bi nokianın forumunu gezdim.bi baktım girip ayrılmışsınız yarışmadan.noldu bi yanlışlık mı gördünüz ?

waaay ceyhan nbr yaa bascı bulmuşunuz grubu ayakta tutmanız süper olmuş abi başarılarınız dewam edecek anlaşılan

ya şu dream tw. muhabbetinden dolayı ayrıldık böyle daha iyi oldu...yarışmadaki parçanızı beğendim süper olmuş ama benim faworim trojan oylar size gelecek ehehhe

kardeş gruba başarılarının dewamını dileriz :)

ilayza demiş ki:
hayırdır nokiasupersounda reklamı yakalayamayınca çalıntı reklamlarla mı takılıosunuz forumda
arkadaşlar aranızda paranoya sevmeyen var mı?
"nokiasupersoundda reklamı yakalayamayınca çalıntı reklamlarla takılmak" kavramını biraz daha açabilirsen sevinirim.ayrıca paranoyayı sevmeyen ölsün :D

Geri