Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
kpirti demiş ki:
artık bu grubun gerçek anlamda bir ruhu olduğuna inanıyorum kim gelmiş kim gitmiş çokta önemli değil galiba,paranoya yine aynı paranoya kayıt mükemmel arkadaşlar emeğinize sağlık.(brutaller felaket dinledikçe gaza geliyorum)

gelenler de gerçekten çok iyi ama ben gidenlerin de gruba az çok bir emeğinin olduğuna inanıyorum.. bunun için gidenler önemli deil demek bana göre yanlış olur..

kpirti demiş ki:
artık bu grubun gerçek anlamda bir ruhu olduğuna inanıyorum kim gelmiş kim gitmiş çokta önemli değil galiba,paranoya yine aynı paranoya kayıt mükemmel arkadaşlar emeğinize sağlık.(brutaller felaket dinledikçe gaza geliyorum)

paranoya başarı olarak aynı elbette demo süper..ama mutlaka farklılıklar var...yani eski grup elemanlarının şarkıya kattığı şeyler ile yeni elemanların kattığı şeyler ayrı olcaktır...bu yusden önemli gruba kimin gelip kimin gruptan gittiği bence ;)

the_weirdo demiş ki:
castelynsar demiş ki:
Bİ DE BU SALAK KEDİ SÜT İÇMİYO ANASINI SATİİM NASIL Bİ KEDİYSE ARTIK! GİTTİM SOSİS ALDIM ONU DA YEMEDİ SALAK! E NE YİCEK BU?

şimdi başka bir kedi sahibi olarak kediciğin aç kalmasına gönlüm el vermez.. kedi sosis yemez :D benim kediye mama veriyoruz ama mama dışında birsürü şeyle beslendiğine şahidim :D örneğin makarna :D ketçaplı olur , ketçapsız olur , sizin bileceğiniz iş.. :D makarnadan başka tavuk yer bi de.. benimkinin baklava , leblebi yediğine şahit oldum ama benimki biraz cinstir böle salaktır :D

patates kızartması da yiyormuş.. :D yeni keşfettim :D

mrb gadaşlar ....parçanızı dinledim bence cidden sağlam olmuş vokalin uyumu ve katkısı da gayet iyi....parçayla alakalı olarak sanki biraz daha hızlı çalınabilirmiş bu benim fikrim,fakat ilk demolara göre gerçekten doluluk ve kayıt anlamında sırıtıyor hayli başarılı olmuş...ellerinize,ağzınıza sağlık...(sinanım gözlerinden öperim:)

olim orçunun kedi kral gibi yetişmiş sade süt içmez kremalı yada muzlu olcak sosis yer aslında ama kızarmışından olacak ketçap we mayonezli olacak mayonezi sosisin üstüne dökülebilir ama ketçap ayrı yeni yıkanmış temiz bir tabakta olcak :p allahtan geldi aldıda sabah kurtulduk froyddan ew ilkkez fabulozo kokuyordu feo ben uyurken temizlemiş ewi saolsun ehheheee orkooooooooooooooo

chrisblack demiş ki:
mrb gadaşlar ....parçanızı dinledim bence cidden sağlam olmuş vokalin uyumu ve katkısı da gayet iyi....parçayla alakalı olarak sanki biraz daha hızlı çalınabilirmiş bu benim fikrim,fakat ilk demolara göre gerçekten doluluk ve kayıt anlamında sırıtıyor hayli başarılı olmuş...ellerinize,ağzınıza sağlık...(sinanım gözlerinden öperim:)

kadirciim saol yawrum parçanın yawaşlığı feo yüzünden oldu bunu burdaki bütün herkesle paylaşmak istedim ıhahahaa neise arkadaşlar canlı performansta daha sağlam olur we oluyoda kafanızı yormayın feonun twinlere dikkat eden oldumu canlı dinleyin bence umarım inşallah en kısa zamanda heralde galiba kesin :eek:

canlı çalarken zaten hızlı çalıyoruz :LOL: kayıtta yavas oldu değişiklik oldu ;)

orko bu yazdıklarımı sadece sen oku..bu iki kişi hani hayvan sevmeyen insan sevemez diorum sen anladın ne demek istediğimi..hayvanın karnı doydu ama ruhu hep sevgiye aç kaldı..sürekli tekme yedi,sürekli camdan atılma tehlikesi yasadı..paso küfür yedi..alay konusu oldu..afedersin dışkısıyla hep dalga geçildi kokuyormus falan..en son ağlamaklı gözlerle yeter artık ben gidiyorum dedi froydu ben ikna ettim kapıda..gelecek dedim seni çok seven orko gelip seni alacak dedim,froyd da yaa sabır dedi..sen olmasan bir dakika durmam falan konustuk tatlıya bağladık..biraz ilgilen bu aralar oturup konusun..psikolojisi düzelsin..bunu yazmazsam içim rahat etmiycekti :LOL:

flea_cn demiş ki:
canlı çalarken zaten hızlı çalıyoruz :LOL: kayıtta yavas oldu değişiklik oldu ;)

orko bu yazdıklarımı sadece sen oku..bu iki kişi hani hayvan sevmeyen insan sevemez diorum sen anladın ne demek istediğimi..hayvanın karnı doydu ama ruhu hep sevgiye aç kaldı..sürekli tekme yedi,sürekli camdan atılma tehlikesi yasadı..paso küfür yedi..alay konusu oldu..afedersin dışkısıyla hep dalga geçildi kokuyormus falan..en son ağlamaklı gözlerle yeter artık ben gidiyorum dedi froydu ben ikna ettim kapıda..gelecek dedim seni çok seven orko gelip seni alacak dedim,froyd da yaa sabır dedi..sen olmasan bir dakika durmam falan konustuk tatlıya bağladık..biraz ilgilen bu aralar oturup konusun..psikolojisi düzelsin..bunu yazmazsam içim rahat etmiycekti :LOL:

can kardeşim sana çok teşekkür ediyorum freud um herşeyi bir bir anlattı. sinanın cinsel içerikli şakalarını feonun kıçına çatal sokmaya çalıştığını . kedi beni görür görmez şöyle dedi. CAN OLMASA O EVDE SANİYE DURMAZDIM!!! koydukları sütün içinde fare zehiri varmış hayvan niye içsin verdikleri sosisinde üstüne işemiş sinan olacak yaratık !!! grubun sadece hayvanlardan oluşmasını engelleyerek bir insan olarak gruba katıldığın için sana ayrıca bie teşekkür borçluyum. ahahahahhaha :)

şaka bi yana freudun o bok kokusuna ve tüylerine katlandığınız için tekrar teşekkürler sewgili paranoya... demekki neymiş bi tane freud koca paranoyaya bedelmiş ahahahhahahahahahahaha :):):):):):):):):)

napıyosunuz laaaan la sinan gelince seni döfecem olimm saçları yaptırcaktım senin yüzünden yaptırmadım beynime girdin sivasta yok böyle süper..kötü olursa napcan kestircen bilmem ne dedin bende yaptırmadım.. neyse norwegian takılmaya devam :)

la parça bencede baya yavaş olmuş dinlediğimde şaşırdım bu ne yavaşlık die :D ama ceyhanın vocaller baya sağlam.. beğendim biraz hızlanırsa cuk diye oturcak :p

nese herkes kendine iyi baksın .. iyi çalışmalar gelince görüşmek üzere paranoya..

bu arada orkoo kusura bakma senin kediye bende biraz işkence yaptım bi norveçli olarak :p

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.umarım paranoyayla çok daha iyi şeyler yapıcaz.kayıdın yavaş olmasını baş harfi FEO olan bi arkadaş istedi.onu burdan öpüyorum :D .kayıt için arda hoca ya teşekkür ederiz.yazık Sinan gibi oldukça rezalet,kötü bi gitaristi o kadar çekmek zorunda kaldi adamcağız. :p

gelelim kedi konusuna.orçun tanışma fırsatımız olmadı seninle ama burda yazılanları okuyunca bu herifilerin gerçekten ne kadar ikiyüzlü olduklarını anladım.
yazık Freud ''yemek yemek'' diye bağırırken bu hayvanlar(sinan,feo) oturdu herşeyi hapur hapur yuttular.yapmayın etmeyin onunda canı var arkadaşlar dedim,şiddete maruz kaldım.kediyi defalarca camdan atmaya çalıştılar.öyleki bir ara sinan kediyi ensesinden tutup havaya atarak freud un havada 8'li parande atmasını bile sağladı.acıyla inleyen kedi yere düşerken sinan ın ellerinde freud un tutam tutam tüyleri vardı.can iyilik meleği gibi gözükebilir.inanma.asıl şeytan o.bize peltek peltek ''başını seviyorum lan'' diyerek freudu kucağında saatlerce oturttu.kedi kaçmaya çalıştıysada gözü dönmüş can asla izin vermedi ve saatlerce cinsel fantazilerini frued un üzerinde uyguladı.ben bi köşede oturup tüm bunlara ağlarken yalnız hissettim..

artık itiraf zamanı :

sewgili arkadaşlar froyd ewde ortalığa sıçıp durdu ew leş gibi olmuştu camları açtığımız anda kaçar gibi yapıyodu şerefsiz bizde açamıyoduk bu önemli değil alışmıştık kokuya asıl önemli konu biz ewde film izlerken froyd filmin en heycanlı bölümlerinde gürültülü bir şekilde ossurup duruyordu sonra dönüp ona baktığımızda pişkin pişkin ceyhanı gösteriyodu tamam arasıra ceyhanında böyle ipnelikleri olmuyo değil ama çocuğun ne suçu war derken froydun bunu neden yaptığını anladım bir gece feonun odasından sesler geliyordu aaa dedim feo seni gidi seni froyda işkence yapıyoooo kapıyı bi açtım ceyhan froydu yere yatırmış gıdıklıyo feoda kenarda yüzünde küçük bir tebessümle bu ikisini seyrediyodu (mutlu gibiydi)...cana gelince ceyhanın söylediklerinden sonra froydu neden kendi ewine götürmeyi bu kadar çok istediği anlaşılıyo ssssssssseni gidi gandalf sssssssseniiii....taylanıda bir ara satanist zannettim orko haberin olsun.feoyla kawga ediyoduk froyd elimdeydi feoya efo dedim diye bana çok kızdı we bir adet patriot marka baget fırlattı bende froyda bişi olmasın diye onu hawaya attım sonra kendimi patriotun önüne attım allahtan feonun bagetler herzamanki gibi hawada kırıldıda hayatım son anda kurtuldu ellerimdeki tüylerde galiba froydu hawaya atınca oldu...

ben masumum

türlü türlü senaryolar ve bir okadar da hikaye..ve asıl olan durum üzerime atılan bir tacizci suçu..bunu herkeze sormak istiyorum ben de öyle bir görüntü hakim mi?

ceyhan sorularıma tek tek cevap vermeni istiyorum..

1- froydun neden sürekli resimlerini çektin?
2- mamasına damlattığın damlalar neydi?ve neden bu damlalardan sonra froyd oldukça yumusak ve relax oldu..
3- neden bana senin kedin varmı diye sordun?

sinan..sana tek bi sorum var.. :LOL:

1-neden froyda hep sosis verdin?? :LOL:

sevgili (!)BAS'cı can :

cvp 1)froydun resimlerini çektim evet ama neden?çünkü kedinin üzerinde gördüğüm yara bere izleri dikkatimi çekmişti ve bunu incelemek istiyordum.navigatik teknolojili hiper manyetik steril odamda test ettiğimde sonuç müsbetti.izler sana aitti.daha ilk görüşte senden maximum kıllandım ve kimliğimi açıklamaktan vazgeçtim.evet ben (kedi ırzını muhafaza komisyonu)KIMK danım.zaten çekmecende bulduğum kedi tırnağı kesme makası herşeyi açıklıyordu.böylelikle onları etkisiz hale getiriyodun.
cvp 2)evet mamasına damlattığım şey onu sersemletti ve böylelikle senin emellerini anlayabilecektim.dikkat ettiysen hep froyda küfür ettim.hiç sevmedim.benden uzak durması ve sana gelmesi gerekiyordu.ve benden yüz bulamayınca sana geldi.emellerine alet oldu.ve planım tıkır tıkır işledi.
cvp3)kedin varmı diye sormamın nedenini zaten yukardaki cvplar açıklıyor.

şimdi tüm bu suçlamaları reddersen ispatlarımı burda 70 milyonun gözü önünde açıklayacağım.

resmi açıklama 1 - Arkadaşlar Paranoya grubu olarak faaliyetlerimize 1,5 - 2 ay kadar ara verdik. Biraz tatile, biraz kafa dinlemeye ihtiyacımız var.

resmi açıklama 2 - Sevgili orko,sinan,can ve ceyhan. Kardeşlerim, yoldaşlarım! bu tür suçlamalar ve iftiralar birliğimize ve bütünlüğümüze zarar veriyor. artık gözlerinizi ve beyinlerinizi açın (open your eyes open your mind hesabı). bütün bunlar froydun bizzat tertiplediği bizans oyunlarıdır. bizi birbirimize düşürerek kaleyi içten fethetmeye çalışıyor. bunlara kanmayın!
size zimbavve gizli servisi tarafından bana verilen son gerçekleri aktarmak istiyorum : FROYD BİR UZAYLIDIR!!!!
evet kardeşlerim ben de sizin gibi şoktayım! ama hakikat bu! şimdi bu istilacıları (intruders!) hemide uzaylı (alien) olan istilacıları bi an önce uzayın derinliklerine geri göndermemiz lazım.

froyd kalleş paranoya kardeş!!!!

froydun ensesine dokunup aynı anda kuyruğunu çekince inanılmaz bir kadına dönüştüğünü söylesem zaten bana kim inanırdı?uzaylı demek..feo mükemmel bir iş çıkartmıssın..belliydi ole bişey olduğu..hoşuma gittiginden sesimi çıkartmadım..yoksa bana da ilginç gelmişti kedinin kadın olması ki bide ajan yani..anlamıştım aslında bunun içinde bir iş var diyordum ama..naapayım kadın güzeldi :LOL:

geyik uzadı yahu hepsi benim suçum farkındayım :oops:

size bir haberim olabilir arkadaslar..kesinleşince veririm haberi..konser ile ilgili..il dışı bir yerde :LOL: hayırlısı olsun :metalhead

öncelikle herkese selam; ceyhan önerin dediği kadar varmışsın cok sağlam yorumlamışsın mükemmel olmuş paranoya ile çalışmana çok sevindim umarım hep birlikte istediğiniz yerlere gelirsiniz ama dikkatli ol sivasa giren bidaha çıkamıyo sende bizim gibi kazık çakma herkesi topla tüyün oradan:) neyse yarışmaya az kaldı size şimdiden başarılar. bu arada zeytinli rock fest'e gelecek olan varsa bana ulaşsın herkesi bekliyorum. ben ilhan

lan ilhan nike bak herifin eheheheh ilhan bilmem farkettinmi taylanda heryere geliyo :LOL: bak gör barışarockta yalan olcak :)

bu arada yarışma iyi gibi taylan saol

Geri