Bonustrack (Pop-Rock,Soul,R&B) - Ankara

Arkadaşlar,
limoncum linki yanlış vermiş ama doğru linki verse bile o linkte yapmak istediğini yansıtmıyor şöyle ki; gazetede bir haberde "Bonustrack" adını görmüş, sonra aynı haberi internette de görünce okumadan linki vermiş. Ama gazete haberinin kısaltılmışı yer aldığı için orda da adımız görünmüyor. Pazartesi günü haberin tamamını tarayıp buraya koyacakmış.

Sabah Gazetesi Cumartesi ekinin müzik sayfasında (8. sayfa) "Kulak kabartılacak 25 yeni isim" başlığı altında 4. sırada adımız geçmiş. Ama sitede 20 tanesi yazdığı için linkte çıkmıyor. Olay budur.

Efenim işte gazete haberi :)

bbbte0.jpg

Tek gecelik Ankara gezimde denk gelip de dinleme şansı bulduğum ve iki gündür dilimden düşmeyen muhteşem grup. Kendilerini en kısa zamanda İstanbul'da getirtmek ve şarkılarına bağıra çağıra eşlik edebilmek için bin kişilik bi ekip Taksim meydanında çığlık mı atsak ne yapsak? Yoksa iki haftada bir Ankara'ya mı gelmemiz gerekecek :(

gerçekten de ankara'nın tarzında en başarılı grubu ... nacizane fikrim... katılmayanlar olabilir tabii... ama sıkılmadan dinlenecek gruppp... garanti veriirimm :D ;) istanbullara da gitsinler tabii...güzel müziklerinden mahrum kalmasın oradakiler de :) ayrıca gazete haberine de katılmamak elde diil... ama tabii biraz geç kaldıklarını söleyebilirim keşfetmek konusunda.... :roll:

kasmir demiş ki:
Tek gecelik Ankara gezimde denk gelip de dinleme şansı bulduğum ve iki gündür dilimden düşmeyen muhteşem grup. Kendilerini en kısa zamanda İstanbul'da getirtmek ve şarkılarına bağıra çağıra eşlik edebilmek için bin kişilik bi ekip Taksim meydanında çığlık mı atsak ne yapsak? Yoksa iki haftada bir Ankara'ya mı gelmemiz gerekecek :(

Çok teşekkürler sevgili kasmir,
Arada sırada İstanbul'a gelip çalıyoruz aslında ama sen denk gelmemişsin sanırım. Haziranda Hayal Kahvesi'nde, Temmuzda da iki hafta üst üste Mojo'da çaldık. Sezon başında Old City'den teklif almıştık ama her hafta gidip gelmek zor olur diye kabul edemedik. Temmuzdan beri gelemiyoruz İstanbul'a. Ankara'daki programlarımız çok yoğun, o yüzden bir türlü gelemedik. Aslına bakarsan bizim de gözümüzde tütüyor vallahi. Şöyle bir gelsek, boğazda dolaşsak, midye deniz ürünleri vs. olayına girsek, bi de üstüne çalıp dönsek diye. :D İstanbul seyircisini de çok sevmiştik geldiğimiz de.
inşallah, kısmet bakalım. belki baharda bişeyler ayarlayabiliriz. Siz taksimde toplanma işini yapın o zaman mutlaka geliriz. :D :D
Görüşmek üzere...

giftedmerica demiş ki:
gerçekten de ankara'nın tarzında en başarılı grubu ... nacizane fikrim... katılmayanlar olabilir tabii... ama sıkılmadan dinlenecek gruppp... garanti veriirimm :D ;) istanbullara da gitsinler tabii...güzel müziklerinden mahrum kalmasın oradakiler de :) ayrıca gazete haberine de katılmamak elde diil... ama tabii biraz geç kaldıklarını söleyebilirim keşfetmek konusunda.... :roll:

Çok çok teşekkürler sevgili giftedmerica,
Pekçok dinleyicimiz bu sıkılmadan dinleme fikrine katılıyorlar ve bize söylüyorlar. Aslında bu konuda hakkaten mahçup oluyoruz bazen. Çünkü sık sık yeni şarkı yapamıyoruz. Malum hem çok yoğun bir tempoda çalıyoruz. Hem bazı elemenlarımızın gündüz işleri var. Hem de gerek gitaristimizin Bulutsuzluk Özlemi ile konserlerinin olması veya basçımızın işiyle ilgili seyahatlerinin çıkması nedeniyle başka müzisyen arkadaşların bize eşlik etmesi yenbi şarkı yapmamızı geciktiriyor. Biz de dinleyicilerimizden anlayış bekliyoruz ve ne mutlu ki gösteriyorlar gerçekten.
Sadece İstanbul diil pek çok şehire gitmek istiyoruz. Tempomuz yoğun ama başka şehirlerdeki insanlara sesini duyurmak ayrı bir heyecan yaratıyor.
Gazetelerin geç kalmış olduğu düşüncene de diyorum ki geç olsun ama temiz olsun. :D :D
Görüşmek üzere...

giftedmerica demiş ki:
Kesinlikle yazdığın herşeyin altına huzurla imzamı atarım bu güne kadar bir çok yerde bir çok grup dinledim bonustrack kadar zevk aldığım dinlerken deliler gibi dans ettiğim bir grup hiç olmadı,yani bana sorsalar nasıl bir repertuar istersiniz diye elimle yazsam bu şarkıları yazardım :) ayrıca bu mükemmel repertuarın üzerine süper bir müzik ve sahne performansıda eklenince kesinlikle bonustrack ortaya çıkıyor ve deliler gibi eğleniyorsun :)

cumartesi gecesi dinledim sizi de gercekten dinlemekten
baya bir keyif aldım baya bi eglendim saglam kafam dagıldı
daha da kafamı toparlamıs degilim :D umarım sizleri daha iyi yerlerde
goruruz...

muzik hep yanınızda olsun....

Dün gece cok güzeldi cok eglendik cokmemnun olduk ayrıca tanıstıgımıza da ozellikle klavye ve vokal sahane . Basarılar dilerim arkadaşlar sevgiler & saygılar ...

Çok teşekkürler,
Biz de memnun olduk tanıştığımıza. Doğru dürüst ses sistemli bir yerde de dinlemeye bekleriz. :D
Sizlere de çok çok başarılar dileriz.

Çok severim şarkıyı. Aretha Fraklin ablam bir güzel döktürüp oha dedirtir. Ben de düşünüyorum aslında yapmayı ama hakkaten performansı zor bir şarkı ve bizim çaldığımız yerlerde sound nedeniyle çalması da zor. O şarkıyı sigaranın içilmediği, havalandırmanın iyi olduğu ve kendimi iyi duyabildiğim bir müzikal sahhnesinde söylemek isterim.
Ama ne mutlu ki bize yakışacağını düşünüp önermişsiniz.
Çok teşekkürler...

2haftalık bi aradan sonra Cuma-Cumartesi acaip eğlendim arkadaşlar sağolun var olun! :LOL:

Ha bu arada Burak Güven duy bizi: kardeşiniz Başar çok başarılı bir şekilde hayran kitlenizi topluyor ona göre :) Ee ben de gitarı alsam da bu gruba katılsam bi daha bırakmam abicim! 8)

ben bi kere biziz programında başarı dinledim izgi mikrofonu ona verdi ve ne çalalım diyince ben ben blues gitaristi oldfuğunu anlamam nedeniyle hemen stevie ray vaughan diye bağırdım ve oda anında olaya girdi ve şarkıyı birebir çaldı çok hoşuma gitti sadece gitar soundu biraz farklıydı bide vokal okadar teferuatlı bi şarkıyı solo ağırlıklı bi şarkıyı birebir çalması gerçekten çok etkiledi hiç bişeyi kaçırmadı...

Merhabalar;

Öncelikle İzgiciğim geçmiş olsun demek istiyorum, umarım kolun daha iyidir... Belirtmeden geçemeyeceğim, dün bizim taraftaki hoparlörler çalışmamasına rağmen biz gayet rahat duyabildik sesini :) tabi yine çok yoğun bi sigara dumanı vardı malesef :(

Biz yine dün çok eğlendik her zamanki gibi mükemmeldiniz. En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle...

Geri