SonUÇ - (Bursa)

ben işte hayat bu'yu pek beğenmedim açıkçası,vokal tonu hoşuma gitmedi,nakarat kısmı biraz arabesk geldi müziğe göre ama yinede elinize sağlık...
ama ıntro çok güzel olmuş yaa ona bayıldım :)

silmarillion demiş ki:
ben işte hayat bu'yu pek beğenmedim açıkçası,vokal tonu hoşuma gitmedi,nakarat kısmı biraz arabesk geldi müziğe göre ama yinede elinize sağlık...
ama ıntro çok güzel olmuş yaa ona bayıldım :)
İlgine ve Alakana Çok Teşekkür Ederiz...İntro Gerçekten Başarılı Bir Çalışma ;)
Sonunda Biri Doğru Bir Açıklama Yaptı :)

en sevdiğim tarz hardcore olmasına ve bursada yaşamama rağmen müzikleriniz bana sıcak gelmiyor. Çok uğraştım ama beğenemedim. Umarım başarılı olursunuz. Kolay Gelsin.

Müziğiniz kotalı değil oyüzden ne olduğu belli değil malesef ben sadece görüşümü söledim saldırmadım benim sölediklerimden de yapıcı çok şey çıkarılabilir her türlü eleştiriye açık olun derim. Başarılar.

endlesshate kaydedin bakalım bestelerinizi acaip merak ediorum kayıtları yapmak çok iyi olur Defakto Adına ;) Başarılar ...

Saygılar...

parcayı dinledim tek bişeyden memnun degilim akustik davul kullanmamışsınız şarkı yapmacık gibi oluyor bilgisayardan yapılan davullar ile keşke onuda kendiniz canlı çalsaydınız geneli ii bir cover olmuş ...

aaa sonUÇ ta burdaymııışşş :p ... özgürcüm şarkılar genel olarak güsel tabii.. halkın beyenicei şarkılar... dediiniz gibi 100 kişiden 90ının sewicei türden şarkılar... anlamsız'ı biliorum.. güsel bi şarkı, hikayesi de güsel:).. aldırma gönül kawırınıda dinlemiştik senle.. o da çok hoşş... dierleri de fena diil :p başarılarınızın dewamını dilerim

imza=tospaan aslı :D ;) ;)

şarkılardaki rap bölümlerindeki sözler çok basit olmuş arkadaşlar...biraz daha onlara özen gösterirseniz çok daha ii olur ;) bide bi öneri bu rap bölümleri için...ritme göre söz yazmayın....rap'ler ritme aksak,melodiye göre düz gitsin.... ;) :) başarılar...

selametle...

-ROM- Teşekkür Ederim Yorumun İçin... Haziran 10-11 OrkestrAS'tayız Tekrar'dan...Dinlemek İsteyenler'e Duyurulur...3 Şarkı Çalıcaz SonUÇ'a Bakmak Lazım ve Ayrıca Bu Yarışmadaki Amaç İddialı Olduğumuz Konusu Değil Sadece En Ufak Bi Tecrübe de Olsa O Tecrübeyi Kazanmak ;)

Teşekkürler...

ztaen önemli olan devamlı biyerlerde çıkıp sahne deneyimini arttırmak...bu konserler geliştikçe zaten kendinizdeki farkı anlayacaksınız... ;) başarılar arkadaşlar...türkiye'de bu tarz müziklerin gelişip manga gibi şarlatanların çürütülmesi dileğiyle ;) :) :)

selametle...

Eywallah Arkadaşım ...Bir Şeyi Belirtmek İstiyorum Bizi Genel Olarak Manga ile Kıyaslıyorlar Kıyaslıyorlar Derken...Manga Gibi Değiliz Tarzımız Daha Farklı...Manga İle Kıyaslanacak Kadar İyi Değiliz...Umarım Bir Gün Bu da Olur..

Teşekkürler...

yapmayın arkadaşlar....manga kadar ii deiliz derken yanlış yaptınız bence....mangayı büyütmeyin bu kadar...inanın 1 yıl fazla deil 1 yıl daha berbaer çalışsanız mangadan çok daha ii işler yapabilirsinz...manga hiçbişey yaaaf... :) :)

-ROM- demiş ki:
yapmayın arkadaşlar....manga kadar ii deiliz derken yanlış yaptınız bence....mangayı büyütmeyin bu kadar...inanın 1 yıl fazla deil 1 yıl daha berbaer çalışsanız mangadan çok daha ii işler yapabilirsinz...manga hiçbişey yaaaf... :) :)
Belkide...Abi Bence Manga Zor Müzik Yapmıyor Fakat Olayı Derinden İncelersek Gerçekten Köklü Eğitim Almış Müzisyenlerden Oluşan Bir Grup...Haa Böyle Oluyor'da Neden Adamlar Kasmamış Dersek, Bence Adamlar Zor Değil İyi Yapmak İstemiş...Tarzı Bana Ters Şahsen Fakat Hakkını Yememk Gerek Manga'nın...Gerçekten Başarılılar...Gerçi Konu Manga Değil :) Konu SonUç :) Burdan Bir Bilgilendirme Geçmek İstiyorum 10-11 Haziran OrkestrAS ve Hemen Ardından 12 Haziran'da Mavi Yel Cafe'de Kanserli Bir Kız'a Yardım Amaçlı Bir Konserimiz Olacak İlgilenenlere Duyurulur...Ayrıca Grup Günden Güne İyiye Gidiyor, Bu Da Bilginize...Çok İyi Teklifler Gelemeye Başladı Umarım Her Şey Yolunda Gider ve İstediğimiz Noktaya Ulaşabiliriz...

Saygılar, Sevgiler ve Her Şey İçin Teşekkürler...

Geri