SonUÇ - (Bursa)

the_black demiş ki:
ösgür bakıorum burdada warsın ama hbrım yok cık cık cık :p yakaladım oluum senı :p sonuc sonuc sonuc sonuc dıyınce aklıma gelen cok sey war grup hakkında cok yorum yapamıcam ama bılgım kadaryla cok basarılı bı grup emın adımlarla ılerlıolar walla allah yolunuzu acık etsın arkadaslar

saygılar.... :twisted: :twisted:
Grup Hakkındaki Yorumların İçin Teşekkürler...
Her Zaman işimizi inanarak yapıyoruz...

Teşekkürler...

Bende Dinledim.. Şuan Hala Dinliyorum Ve İnanıyorumki Bu yola Baş Koyanlar, inananlar Mükafatlarını En iyi Şekilde Alacaklardır..

Albümü 2 Gözle Bekliyorum :)

metalcreep demiş ki:
Bende Dinledim.. Şuan Hala Dinliyorum Ve İnanıyorumki Bu yola Baş Koyanlar, inananlar Mükafatlarını En iyi Şekilde Alacaklardır..

Albümü 2 Gözle Bekliyorum :)
Haklısın Kardeşim ;) Çalışıyoruz Çabalıyoruz Umarım İstediğimiz Noktaya Ulaşırız...

Teşekkürler...

Arkadaşlar Öncelikle NSS 2006'da ilk 100 Sıralamasında Bize Yardımcı Olduğunuz için Teşekkür Ederiz...

2 Yepyeni Çalışmamız var Prodüksiyonları Hala Sürmekte Çok Kısa Bir Zaman içerisinde Bitmiş Olacaktır... Bilginize...

http://www.SonUc.Anatolianrock.com Adresinden Dinleyebilirsiniz...

Tekrar Teşekkür Ederiz...

öncelikle tebrik ederim ilk 100e kalmayı hakeden gruplardan birisiniz. umarım ilk 40 a da kalırsınız. hep destek tam destek. hakettiğniz yere geleceksiniz merak etmeyin. :)

selam beyler napıyonuz çalışmalarınızı uzaktakda olsa takip ediyorum kardeşim valla emin adımlarla gidiyonuz inşallah bütün herşey istediğiniz gibi olur benimde tek isteğim var biran önce şu askerliğin bitmesi :) gelince benimde iyi projelerim var burda iyi şarkılar yazdım sahte ışık şarkısına hasta oldum benim ipota attım nöbetlerde felan takılıyorum :) diğer şarkılarıda attım olm deli gaz oluyo tüfeği gitar yapıyom :) gerçi burda gazinoda çalıyom gitar :) senin şarkılardan bi kaç tanesini çalıyom gazinoda ama anlayan yok :):) neyse kardeşim iyi bak kendine görüşürüz ünlü olunca unutma lan bizi :):) he bu arada benim tel çalındı hajı yeni numara aldım msnde olduğunda paslaşırız hadi eywallah :)

Öncelikle Yorumlarınız İçin Teşekkürler Arkadaşlar... Tekrar Bir Bilgilendirme Yapmak İstiyorum 2 Yep Yeni Proje Fırından Çıktı Çıkacak :) Az Kaldı Buradan Ulaştırırım ... Çok Uğraştık Bunların Üzerinde Umarım Beğenirsiniz...

Saygılar Sevgiler, Her Şey İçin Tekrardan Teşekkürler ;)

şimdi sonuc dinliyorum da bi foruma bakayım dedim ama kimse bişey yazmamış ya arkadaşlar bırakmayalım sonuç formunu bilgisayarı açınca ilk işim sonuç dinlemek oluyor aldırma gönül ü süper söylemişsiniz. sen bendeyken harika bişey zaten inş. ilk 40 ta görürüz yine sizi...

Geri