SonUÇ - (Bursa)

Arkadaşlar bir iki değişiklik yaptık kendimizce, "Yarınlar Senle Başlar" Parçamızı şimdi yayınlamayacağız, Ancak Yeni Kaydettiğimiz "RiffCaz" Parçamızı da bitirdikten sonra Hem "Yarınlar Senle Başlar" hem de "RiffCaz"ı Yayınlıcaz =) Bilginize... En Geç 2-3 Hafta Sonra Biter ..
Dilan Teşekkür Ederim Canım...

Saygılarımla (SubScribe - YSF)

Aslında "Yarınlar Senle Başlar" Adlı Parçamızı Daha Önce Bitirmiştik , "RiffCaz"ın Kayıtlarıyla Aynı Zamana Denk Gelince Her ikisini de Aynı Zamanda Çıkartmayı Düşündük ki Umarım Bu Daha iyi Olur... Bunun Yanı Sıra Şimdiki Projelerimiz Şunlar; 2 Gün Sonra Resimli(7.5 ytl + ilk bira, 18 Yaş Sınırı)
Hemen Ardından İstanbul Şubat Sonu Gibi, Bunun Ardından İzmir, Antalya, Ankara, Balıkesir ve Çanakkale var..

Nicegirl_FB Denizliyi 'de Unutmadık =)
Yukarıda Saydığım Org. Tarihleri Kesinleşince Sizlere Buradan Bildiririm..

Sağlıcakla...

Hea_veN demiş ki:
Arkadaşlar bir iki değişiklik yaptık kendimizce, "Yarınlar Senle Başlar" Parçamızı şimdi yayınlamayacağız, Ancak Yeni Kaydettiğimiz "RiffCaz" Parçamızı da bitirdikten sonra Hem "Yarınlar Senle Başlar" hem de "RiffCaz"ı Yayınlıcaz =) Bilginize... En Geç 2-3 Hafta Sonra Biter ..
Dilan Teşekkür Ederim Canım...

Yeni gördüm :D ayh canını yesinler:D:D:D

Gri mevsim`üyesi Olarak Sizi Destekliyorum
Ben seneler Önce görmüştüm yusuftaki o sahte ışığı uzaklardan Sızan :p

IzmiROCK 2007 Sahnesinde Bir Aksilik Çıkmazsa görüşmek üzere Diyorum
Sevgiyle Kalın

OwaR demiş ki:
Gri mevsim`üyesi Olarak Sizi Destekliyorum
Ben seneler Önce görmüştüm yusuftaki o sahte ışığı uzaklardan Sızan :p

IzmiROCK 2007 Sahnesinde Bir Aksilik Çıkmazsa görüşmek üzere Diyorum
Sevgiyle Kalın

İrfann =) Teşekkür Ederim Arkadaşım ...
IzmiROCK 2007'de Herhangi Bir Aksilik Çıkmazsa Gri Mevsim ile Birlikte Olacağız ;)

4 Nisanda Resimlideyiz Arkadaşlar SonUÇ & RockFather Gecesi.. Saygılar..

559_1174173665.jpg

Geri