Sütlü Kakao

n0nsEnsE demiş ki:
ipeeeeek demiş ki:
jokermg demiş ki:
Umarım kötü bir şey gelmemiştir başına.
Üzülme biz haftaya yine oradayız, bekleriz.

MG

ya bi yandan en guzel haftasonumdu bi yandan da en kötü :roll: sanki iyi seyleri dengelemek için bazı planlarımın bozulması gerekti (pek bi karma felsefesi oldu "my name is earl" sanki :p ) neese haftaya bizizde de varıs sedada da :D hatta gruba bazı sorularımıs olujak gonjamla :twisted: 8) 8)

ewet eweett bazı sorularımız olacak :twisted: :twisted: :LOL: geç de olsa bayramınızı da kutlarım efendim :D

:D Senin de bayramını kutlarız. Her zaman bekleriz.

Sevgili "embersfire" cumartesi çok eğlendik gerçekten. Uzun bir maratonun sonunda dinlenebileceğimiz için şahsen ben çok mutluydum.
Elbette ki coşkulu bir kalabalığın karşısında da coştukça coşuyoruz.

Perşembeden itibaren tekrar sahnedeyiz.
İlk program Perşembe 20:30'da Nefes'te.

Sevgiler
MG

Bu arada Kasım ayı içerisinde ikisi Eskişehir Hayal, biri Trabzon'da olmak üzere 3 şehir dışı etkinlik görünüyor.
Tam tarihleri yakında buradan duyuracağız.

Hatta kalın :)
MG

E.jpg

hehehe sonunda geldik ve yedik pastamızı,

E-1.jpg

bu arada ben cok sevdim mekanı, gitmek istemedik huzur bulduk :D neese yrn grsrs :D 8)

her yerde karşınıza çıkıp sizi bıktırdık sanıyorum :LOL: :LOL: yine çok kalamadık ama eğlendik biz :D aradaki elektronik müzik olmasa her şey daha güzel olabilirdi tabi bizim için :? :?: :!: yarım yarım tam bi program dinlemiş gibi olduk en azından :LOL: :LOL: sahneye şampanya gönderemesek de pasta gönderdik :LOL: :LOL: :LOL:

bu arada iskender çok kötü görünüyodu :( dikkat edin kendinize daha yeni hastalıktan kurtuldunuz :? görüşmek üzere efendim ;)

n0nsEnsE demiş ki:
her yerde karşınıza çıkıp sizi bıktırdık sanıyorum :LOL: :LOL: yine çok kalamadık ama eğlendik biz :D aradaki elektronik müzik olmasa her şey daha güzel olabilirdi tabi bizim için :? :?: :!: yarım yarım tam bi program dinlemiş gibi olduk en azından :LOL: :LOL: sahneye şampanya gönderemesek de pasta gönderdik :LOL: :LOL: :LOL:

bu arada iskender çok kötü görünüyodu :( dikkat edin kendinize daha yeni hastalıktan kurtuldunuz :? görüşmek üzere efendim ;)
dün akşamki iki programa gelmeniz bizi çok mutlu etti;teşekkürler.bu arada dergiyi gözden geçirdim elinize sağlık editör hanım:)
bu arada iskender le gurur duyuyoruz.dün akşam gerçek bir profesyonellik örneği gösterdi.tandi ve murat ın çabalarını da alkışlamak lazım.iyi ve eğlenceli bir gece oldu.ama haftaya daha da iyi olcak.bence grubun sahne performansı gün geçtikçe artıyor.umarım Kakao için her geçen gün daha başarılı olur...:)

kaptanjack demiş ki:
dün akşamki iki programa gelmeniz bizi çok mutlu etti;teşekkürler.bu arada dergiyi gözden geçirdim elinize sağlık editör hanım:)
bu arada iskender le gurur duyuyoruz.dün akşam gerçek bir profesyonellik örneği gösterdi.tandi ve murat ın çabalarını da alkışlamak lazım.iyi ve eğlenceli bir gece oldu.ama haftaya daha da iyi olcak.bence grubun sahne performansı gün geçtikçe artıyor.umarım Kakao için her geçen gün daha başarılı olur...:)

yok canım sizin yanınızda benim editörlüğümün lafı mı olur :oops: :D bi şeyler yapmaya çalışıyoruz ama dergiyle uğraşırken de çok keyif alıyorum :D
her hafta daha iyi oluyorsunuz doğru... Kakao için her geçen gün daha güzel olucak bundan eminim ;) siz bu kadar şirin ve içten olduktan sonra ;) :D en önemlisi de yaptığınız şeyden zevk alıyorsunuz ve bunu sizi dinleyenlere iletmeyi başarıyosunuz... :D ;)

yaaaa ben siziii coook sefioruuuumm :D seda da cok guseldi ayrıca deniz de cok sevmiş sizi ehehehe pastanede bulamadık şampanya naapalım gonjam orda pasta uygundu hem anlamlıda :p soora bizizde bende cok eglendim , siz cıkmadan önce calan sarkılar olmasa dahada eglenirdim, butun gece her dans parcasında gonjama ya bende dans etmek istiorum diodum tandi içimden geceni bildi sanki tesekkurler ;) 8) onun dısında serkancım dergiyi beenmene cok sevindim, senin tecrubelerinden faydalanmak isteris :twisted: :twisted:
bu arada iskender cok gecmiş osun gonjamında dedii gibi cok daha gusel şeyler yapıjak kakao ama dikkat edin kendinize, takın artık nazar boncuunuzu ;)
hmm bi de efet serkan acalım ya biz bi pastane :D :D

Biraz üşütmüşüz yine ama tez zamanda iyileşmeye çalışıyoruz. Gerekirse iğneyle oynarız sizin için :)
Güzel sözleriniz bizi çok mutlu ediyor. Teşekkür ederiz.

Kasim-ayi01.jpg

Kasım ayındaki Eskişehir Hayal programlarımızın tarihleri yukarıdaki gibidir.

Görüşmek üzere :)
MG

Geri