Sütlü Kakao

Her salı saat 20:30 Nefes Bar
Her Çarşamba saat:00:00 Eskişehir Hayal
Her Cuma Saat 20:00 yüzüncü yıl seda pastanesi ardından gece 00:00 Yolcu Bar
Her cumartesi Saat 20:00 yüzüncü yıl seda pastanesi ardından Gece 00:00 Biziz bar tunalı

Görüşmek üzere

bi iki foto var ama koyamıorum :( nedeeeyynnn, bu gece sadece programın basında izleyebildik sizi ama yinede zıp zıp zıpladık derelere indik ama taş bulamadık :p :D neese efenim görüsmek uzere ....amen...

Herkese çok teşekkürler.

Bu gece 3 saat çaldıktan sonra Biziz'deki güzel seyirci karşısında bir 3 saat daha, sanki yeni çalıyormuşcasına coştuk ve büyük keyif aldık.
Özellikle değerli konuklarımızla çaldığımız "Smoke On The Water" ve "Longtrain Running" bir başka güzeldi. Teşekkür ederiz.

Haftaya da bekleriz :)
Sevgiler
MG

ikinci grup olarak çıkmanın sıkıntısını yaşayan bilir sesler sahne dışına nasıl geliyodu bilmiyoruz ama bir çok aksaklığa rağmen insanların eğlenmesi hoşumuza gitti ne yalan söyleyim

Teşekkürler "nOnsEnsE" :)

komik01k.jpg

Bir süre önce çektiğimiz ama daha önce üzerinde çalışamadığım resimlerden böyle bir deneme yaptım :)

Umarım beğenirsiniz.
Sevgiler
MG

Evet ben de sevdim. Çok şirin olmuş.
Yakın bir zamanda Biziz sahnesinde olucaz inşallah. O zaman bizi dinleyebilirsin ve hatta aynı sahnede bişeyler çalabiliriz sevgili Murat.
Görüşmek üzere.
Kolay gelsin.

Selamlar :)

Tandi ve ben üşütmüş olmamıza rağmen (bedensel olarak, kafa henüz yerinde :p ) dün gece Eskişehir'de çok eğlendik, teşekkür ederiz.

Gelen olumlu tepkiler üzerine bu çalışmayı yeni afişimiz olarak kullanmaya karar verdik.

komikBZZ01k.jpg

Görüşmek üzere :)
MG

Hayal programı süperdi bar programı yapmanın inceliklerinin yerine getirilmesinin yanında müzikal kalite süperdi başarılar tanışmak görüşmek üzere kolay gelsin

jokermg demiş ki:
Tandi ve ben üşütmüş olmamıza rağmen (bedensel olarak, kafa henüz yerinde :p ) dün gece Eskişehir'de çok eğlendik, teşekkür ederiz.

Gelen olumlu tepkiler üzerine bu çalışmayı yeni afişimiz olarak kullanmaya karar verdik.
geçmiş olsun efenim mevsim geçişi dikkat edin kendinize :) , bu cok eglenceli bi foto kullanın bencede ;) grsrssss...amen.....

backspace demiş ki:
Hayal programı süperdi bar programı yapmanın inceliklerinin yerine getirilmesinin yanında müzikal kalite süperdi başarılar tanışmak görüşmek üzere kolay gelsin

Çok teşekkürler :)
Biz de Yeni Harman'ı çok merak ediyoruz ama malum, çalar çalmaz Ankara'ya dönüyoruz.
Umarım haftaya tanışma fırsatı buluruz sizlerle.

Görüşmek üzere :)
MG

ipeeeeek demiş ki:
jokermg demiş ki:

geçmiş olsun efenim mevsim geçişi dikkat edin kendinize :) , bu cok eglenceli bi foto kullanın bencede ;) grsrssss...amen.....

Çok teşekkürler sevgili İpek :)
Hayatımda ik defa grip aşısı oldum ama gel gör ki bir hafta geçmeden grip oldum :D Artık nasıl işse...

Yarın Biziz'de görüşmek üzere
MG

Sevgili Murat ben yıllardır olurum grip aşısı çok işe yarar aslında. Ama bazen yaptırdığında vücudunda zaten grip mikrobu varsa (farketmeden almış olabilirsin ne de olsa kalabalık ortamlarda çalışıyoruz) böyle hasta edebiliyor. Çünkü aşı da mikrop veriyor sana. Birleşince böyle hasta ediyor. Ben de geçen hafta anjin oldum. Geçmesini bekliyorum aşı olmak için.
Geçmiş olsun.

Geri