Sarp

haklısın boka benzemiyor :evil: bence çok iii söylüyor şarkıları.ayrıca herkes beğenmek zorunda değil ama en azından saygı . böle bir çırpıda ezip atamazsın

her şeye rağmen ne demek ya. ben sarpın sesini müziğini şarkılarını çok beğeniyorum dinliyorum.. sizi haketmiyor ne dmek. beğenemzsen dinlemezsin ve yazmazsın bu kadar basit.bu aşağılayıcı, karalayıcı gereksiz yorumlarınızı kendinize saklarsanız sevinirim..

nicegirl_fb demiş ki:
her şeye rağmen ne demek ya. ben sarpın sesini müziğini şarkılarını çok beğeniyorum dinliyorum.. sizi haketmiyor ne dmek. beğenemzsen dinlemezsin ve yazmazsın bu kadar basit.bu aşağılayıcı, karalayıcı gereksiz yorumlarınızı kendinize saklarsanız sevinirim..

zahayne demiş ki:
İltifat ettim sana :D succmu?

Sen de bu başlıkta gezinmeyi hak etmiyorsun ben de sana iltifat ettim :D

nicegirl_fb demiş ki:
morkelebek demiş ki:
1 Haziran 2007 /Cuma
saat : 21.00
Denizli / Çivril

Konserin yeni tarihi dir.
Bilginize...

valla çok ii oldu.. ama neden çivril'de merkezde olsa daa çok katılım olur die düşünüyorum ve benim gelme ihtimalim daa yüksek olur :(

bende öyle düşünmüştüm ama vardır hayırlı bir sebebi diyelim ;)
aslında merkez de bu ara nedense pek hareketlilik yok .geçen gece bir konser için gittik açıkhavaya kapı-duvar .bu gecede konser var geçerken baktım kapıda bekleyen en fazla 50 kişi vardı.belkide o konserde iptal oldu çünkü ses duyamıyorum. :roll: sanırım üniv de dersler de bitti herkes evine diyerek dağıldılar.aşağısı sakal yukarısı bıyık hesabı bu işler ya böyle.

morkelebek demiş ki:
nicegirl_fb demiş ki:
morkelebek demiş ki:
1 Haziran 2007 /Cuma
saat : 21.00
Denizli / Çivril

Konserin yeni tarihi dir.
Bilginize...

valla çok ii oldu.. ama neden çivril'de merkezde olsa daa çok katılım olur die düşünüyorum ve benim gelme ihtimalim daa yüksek olur :(

bende öyle düşünmüştüm ama vardır hayırlı bir sebebi diyelim ;)
aslında merkez de bu ara nedense pek hareketlilik yok .geçen gece bir konser için gittik açıkhavaya kapı-duvar .bu gecede konser var geçerken baktım kapıda bekleyen en fazla 50 kişi vardı.belkide o konserde iptal oldu çünkü ses duyamıyorum. :roll: sanırım üniv de dersler de bitti herkes evine diyerek dağıldılar.aşağısı sakal yukarısı bıyık hesabı bu işler ya böyle.

evet vardır bi sebebi. ayrıca dün çilekeş konseri vardı açık havada ama baya kalabalıktı 50 kişiden fazlaydı. iptal olmadı konser 12 ye doğru bitti süperdi :D

"SARP" Konserleri:
18 MAYIS 2007 İZMİR / BİOS BAR
19 MAYIS 2007 MANİSA - SOMA MEYDAN KONSERİ
01 HAZİRAN 2007 DENİZLİ - ÇİVRİL / ŞEVKİYE ÖZEL ANADOLU ÖÐRETMEN LİSESİ
09 HAZİRAN 2007 HOLLANDA - EINDHOVEN / DE EFFENAAR

Türkmax'deki konseri seyrettim...özellikle...nasıl çalıyorlar diye...Bin şükür ki ruhsuz yapılan müziği ve vokali farkedebiliyorum.Tecrübe ile sabit.

Sarp!
Gözlerin seni ele veriyor. Yaptığın işe inanmıyorsun.Asıl amacının müzik olmadığı besbelli.Barda sahneden manita kesmeye benzemez konser işi.Ciddi ve içten bir iştir.

Geri