Betrayal (Thrash Metal) - Ankara

yok onurcum gazlanma hemen :) bizden mümkün olsa son çıkmamız istendi birde bu konser davulcumuz ortak onunda malum işleri yani yanlış anlaşılmasın sakın..

başarılar tekrar...

Selah demiş ki:
BETRAYAL Görevini yerine getirmiştir...Gelenlere teşekkürler gelemeyenlere de çok şey kaçırdıklarını söylüyorum...
Gerçekten de güzel bir gün geçirdik. Trash e doyduk resmen...
elinize Ağzınıza sağlık arkadaşlar...
bu arad ınto the Pit gerçekten iyi bir süprizdi, bizler Violent Revolution System Decay falan bekliyorduk.İyi oldu teşekkürler

Beyler Yıksaydınız Ortalığı Ayıp Ettiniz Yani :LOL: Tebrik Ediyorum Betrayal Sahne Performance ınızı Hakikaten Çok Beğendim.Ellerinize Sağlık,Başarılarınızın Devamını Diliyorum.Her Türlü Destek ve Yardıma İhtiyaç Duyduğunuzda Sadece Sölemeniz Yeterli Olacaktır...

Organizer demiş ki:
Beyler Yıksaydınız Ortalığı Ayıp Ettiniz Yani :LOL: Tebrik Ediyorum Betrayal Sahne Performance ınızı Hakikaten Çok Beğendim.Ellerinize Sağlık,Başarılarınızın Devamını Diliyorum.Her Türlü Destek ve Yardıma İhtiyaç Duyduğunuzda Sadece Sölemeniz Yeterli Olacaktır...

Emrahcım sağol,senin gibi insanların yanımızda olduğunu bilmek güzel birşey..Umarız grup şuanki çizgisinden taviz vermez ve tüm aksaklıklara karşı ayakta durmayı başarır -ki siz dinleyicilerin kulaklarındaki pası ve boyunlarındaki kireci atabilelim..

Umarız grup şuanki çizgisinden taviz vermez ve tüm aksaklıklara karşı ayakta durmayı başarır -ki siz dinleyicilerin kulaklarındaki pası ve boyunlarındaki kireci atabilelim..[/quote]

Anıl forumu kirletme 8)

tormentor213 demiş ki:
Umarız grup şuanki çizgisinden taviz vermez ve tüm aksaklıklara karşı ayakta durmayı başarır -ki siz dinleyicilerin kulaklarındaki pası ve boyunlarındaki kireci atabilelim..

Anıl forumu kirletme 8)[/quote]

İstediğim yeri kirletir , istediim yere zçar,istediim gibide içine ederim :D:D:D

arkadaslar 25 subat pazar gunu yolcuda konser var.kapı acılıs 4 de. Bir saat dvd gosterımı olcakmıs .Bız ıkıncı grup cıkıcaz.6gbı sanırım .Beklerıs.2 yenı sarkı ekledık bırı destructıondan dıgerı betrayaldan:):)

Geri