altyapı nasıl oluşturabilirim,program vs....

arkadaşlar gitar çalarken arkadan sample olarak kullanabilceğim bass yürüyüşü davul klavye falan gibi ses altyapısı nasıl oluşturabilirim,program vs....bilgim yok bu konuda,gerçek sese yakın programlar önerirseniz ve kullanımı hakkında kolaylıklar hazır yazılmış patchler gibi dosyalar var mı ,ya da bulabieğim bir site..guitar pro örneği gibi mesela.emprovize mi bireysel olarak evimde geliştirmek için çok faydalı olacağını düşünüyorum,her zaman istediği grubu bulamıyor insan ya da o yaratıcılkta insanları.en iyisi kendi düşündüğümü oluşturup üstüne gitar çalmak...yardımlarınızı yönlerdirmelerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler.sevgiler.

VST desteği herhangi bir sequencer programı edinip içinde bir midi sound font player açıp internetten de bol bol sf2 dosyası arayıp bulduktan sonra, midi kanalına nota yazmayı da öğrendikten sonra gerisi hayal gücüne kalıyor :) Bu saydıklarımın kaliteli olanları tabiki lisanslı ve cepleri yakacak kadar pahalı... Freeware yazılımlar ve sound fontlar mevcut. Korsana karşı değilsen de paylaşım ağlarında aradıgın herşeyi bulabilirsin ama bu sitede korsan yasak olduğu için bu konuya fazla girmiyorum :)

Geri