Tansiyon 12.8

5 Eylül Tansiyon galası

Yer dip rock bar

Acılıs : 15.00

Giris : 10 ytl + 1 içki free

Yaş sınırı : 16

--------------------------------------------------------------
Tansiyon ve süpriz Grup 30 eylül Anatoli Showland'de

Kapı acılıs : .....

Giris : 15 ytl

Yaş sınırı : yok

Not : alt gruplarda cıkacakdir..

tansiyon128pe9.png

başarılarınızın devamını we sağlıklı yaşamanızı ümid ederek size we tüm musiki camiyasına katkıda bulunan,bulunmuş,bulundu,bulundular,buluncak,buluncaklar,buluna yazdılar,bulmuşlar,bularlar,bulmazlar,bulmak istediler,bul,buldu,buldun,buldunuz,buldular,bularken güldürüp,bulmazken ağlatanlar,ağlarken bulup gülerken bulamayanlar a sonsuz saygı we arkalarında olduumu hissetmelerine yeticek kadar alkol yardımıyla hepinizi kucaklar CeKeS ailesi olarak tüm içten dilek we niyetlerimi arkasından kötü niyetlerimi we çilelerimi we dertlerimi we her türlü oluk tan akan souk suyu we o suyu doldurup şişeler dütm dünyaya yayan hayat suyu we fatihin elindeki bageti atakanın kafasına fırlatmasıyla oluşan kinetik enerjiyle bütünleştiğini we atakanın sigarasını düşürmeden bi eliyle solo atıp 1 eliyle 31....... yaşasın okulumuz kampanyasına werdiiniz katkı we derin istek we arz kampanyasıyla destek wermenizi sonuna kadar hatta sonunda bile gurulandırdıınızı düşünüp size bir insan olarak teşekkürü arz ederken hemde bu saatte hakkı nın uyuması kadar doal olmuycak bi olayı bana annattığınız için size tüm cümlelerimi akarken iç içe olmuş bütün yanardağlardan o anda karşınıza çıkıcak bi öküze anaa öküze bak diyip geçmemeiş insanllar olarak benim değerimi annadığınızı anlamış bulunmaktayım...bulunmakta...bulunmaktalar...bulunmaklar...bulunamaklar....içerim ben bu öylen der size we tüm TürkRock ziyaretçilerine we hacklemeye çalışan ipnelere saygımı sunar(ım)... Hade eyw.... :z:z:z:z:z:z:z:z:z

çok başarılı bir grupsunuz. isterdim şarkınız çok güzel. ya türkiyede ne kadar başarılı amator gruplar varmış ben bilmiyormuşum. sizi keşfettiğimden beri 1 2 aydır yani sırf amator dinliyorum. . ayrıca hepiniz çok tatlısınız özellikle atakan ve çağrı. başarılarınızın devamını diliyorum.

bir kaç ay önce kurulan grubumuzda hala sorunlar devam etmekte olduğu için 5 eylüldeki konserde sizi yalnız bırakıyor gibi hissettik. bunun için tansiyondan özürlerimizi kabul etmelerini rica ediyoruz ):

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
eski bass gitarcıdan iyi oldugu kesin iyi solo attigi icin bu sleap olayinda ise yariyor

solo ile slapin bi alakası yok slap manuel atılır fatih atakan pena ile çalıyo bas gitarı gitarı için bişi diemiom ama bası için atakan ilerletemez gitarı güzel solo larda ii de atakan bas gitarist degil o ii bi solo gitarist

Geri