Tansiyon 12.8

adil yanlış düşünüyorsun bar politikasıyla alakalı değil bu işler.tansiyonu begeniyorum ve sonuna kadarda orda olmayı hak ediyorlar.ayrıca herşeyden once saygılılar kalkıp kimsenin forumuna sahnede haddinizi bilin yazmıyorlar.tansiyonu sonuna kadar oldugunu bu yolda destekliyorum

Tansiyon - eglenceli kaliteli mzik grubu ama bişi var :D çok Sesli koro gibi :D:D bu halleride onu tek yapıo güzel bi grub magnum opus olarak kardeş grubumz seviom ben bu grubu gurbda müzik yapanları başarılar arkadşlar

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Onu bizim forumda tartismaya almiyacaksınız arkadaslar anatolianın sahibiyle konusacaksınız.Ayrıca satan alt grup filan diye bir konu yok.100 bilet satabilen cıkıyormus konsere bunların bizim grupla bir ilgisi alakası yok sadece bize söylenilen ''Cilekesle aynı sahneyi paylasmak istermisiniz'' Bizde evet dedik okadar.Organizatörler 100 bilet demis filan onlarla bizim herangi bir bagımız yok.ayrıca istediginiz bir tartısma ortamı yaratmak ise Ö.M yoluyla Msn adresi isteyin gerekeni yaparız..

yok meraktan yazdm bu kadar çilekeş konserini gündem eden bi sizin grup var onun için buraya yazdm bi bilginiz varmı diye
başarılar..

lichking23 demiş ki:
Çok ilginç insan ekipmanlarla prof oluo, turkrcokda öle insanlar varki ekipmanını satsa araba falan alır, ayrıca Tansiyon grubunun kendine alt grup araması bence diğer gruplara hakarettir. Albümünüzün çıkacağı zamanı sabırsızlıkla bekliyorum, iişallah başarılı olursunuz.
tam bende bunu soracaktım licking23 yazmış,tansiyon ne zaman profesyonel bir grup olduda alt grup arıyor şu ana kadar nicklerinden başka bir yerde görmediğim bir ismi var.hayırlısı diyelim ama bu amatör gruplar bölümünde CeKeS(yanlış hatırlıyor olabilirim) diye onlarda böyle çok abartırlardı hatta msnlernin bırakıp kendi açtıkları başlıkta geyik yapıyorlardı ki,sonradan malum son, :twisted: sesleri çıkmaz oldu bittiler gittiler
böyle grupların sonu kaçınılmaz olur çünkü böyle arkadaşlar birşeyler çalarak veya çaldıklarını sanarak çevre edinirler o yaşlarda malumdur ki pek eleştirilmesi yanlış olur,yaptıklarıda punk mış zaten
türk punk birde;iki akor,3 küfür,davulu söylemeye gerek yok bir trampet bir hihat 2o1x tamamdır bu iş :)
yinede başarılar

Hohohohohohohhoho sen baya bi doluymussun bizim basliga bosalmissin.

1.biz küfür vs herangi bir seyle ugrasmıyoruz
2.Gitarcımız 22 senelik gitarcı biz bu durumdan memnunuz
3.geyik filan yok ortada
4.5 kisiden olusan grubumuzda herkez gruba girdiginde ne calıyorsa öyle devam ediyor ve yeni bir grup degiliz.
5.Emin ol hakkettigimiz yerdeyiz Bu profesionel muhabbeti sizin canınızı sıkdıysa sorun deil bi digeri zaten o yazıyı biletix'e koyan bu organizasyonu düzenleyen arkadas.Demekki bizi o derecede görmüs ve o muameleyi bize göstermis...;) bizde memnunuz durumdan

Saygılar

PunK_dREaM demiş ki:
lichking23 demiş ki:
Çok ilginç insan ekipmanlarla prof oluo, turkrcokda öle insanlar varki ekipmanını satsa araba falan alır, ayrıca Tansiyon grubunun kendine alt grup araması bence diğer gruplara hakarettir. Albümünüzün çıkacağı zamanı sabırsızlıkla bekliyorum, iişallah başarılı olursunuz.
tam bende bunu soracaktım licking23 yazmış,tansiyon ne zaman profesyonel bir grup olduda alt grup arıyor şu ana kadar nicklerinden başka bir yerde görmediğim bir ismi var.hayırlısı diyelim ama bu amatör gruplar bölümünde CeKeS(yanlış hatırlıyor olabilirim) diye onlarda böyle çok abartırlardı hatta msnlernin bırakıp kendi açtıkları başlıkta geyik yapıyorlardı ki,sonradan malum son, :twisted: sesleri çıkmaz oldu bittiler gittiler
böyle grupların sonu kaçınılmaz olur çünkü böyle arkadaşlar birşeyler çalarak veya çaldıklarını sanarak çevre edinirler o yaşlarda malumdur ki pek eleştirilmesi yanlış olur,yaptıklarıda punk mış zaten
türk punk birde;iki akor,3 küfür,davulu söylemeye gerek yok bir trampet bir hihat 2o1x tamamdır bu iş :)
yinede başarılar

Ulan kimin sesi soluğu çıkmıyo? Bizim gruba diycein bişey varsa başka gruba yazma... Bizim sesimiz çıkıyoda sen duymuyosun...CeKeS engellenemez... Artık bu foruma takılmadığımız için duymuyosun... Başka forumdayız :twisted: ... Hem sende biraz kas bizim gibi... Ben ayda yapıyorum senin postunu en fazla... Sen hala bukadarcık kasabilmişsin post... Turkrock zamanında az çekmedi... Neyse bende konuyu saptırıyorum... Ama ben gruptanım...Grubun tescilli seyircisi ve destekleyicisi olarak grup elemanı oluyorum... Bu işi yapan başka eleman yok grupta haberin olsun... Neyse hadi ...

haha iki tane dandirik grup neyini tartisiosunuz ki :) komiksiniz vallahi bu arada davul dersine ihtiyaciniz var kayidinizi dinledigim kadariyla ben veririm isterseniz :) hehe

bu grubu dinlemeden bilip bilmeden yerden yere vuran arkadaşlar size diyorum!!! daha önceden bu grubu hiç dinledinizmide büyüklük taslıyorsunuz gruba şarkıların küfür içerikli 3-5 akordan oluştuğunu nerden biliyorsunuz bateristin nasıl olduğunu nasıl biliyorsunuz 30 yaşında tecrübeli bir gitarist var bu grupta bunuda biliyormusunuz coverlardan çok kendi bestelerini yapıyorlar hazıra konkmuyorlar ve ortada piyasaya çıktıı zaman tutulcak parçalar var bunlarıda biliyormusunuz acaba sadece forumda okuyarak yorum yapıyorsunuz hiç bi konserinde dinledinizmi ne kadar düzgün bir soundu var bu grubun ve kendi çizgisinde ilerleyen bir grup kimseye herangi bir sataşmaları yok hiç bi grubu kötülemezler herkeze başarı dilerler eksik oldukları konular varsa gidermeye çalışırlar haftada iki gün düzenli en az 2 şer saaatlik stüdyo yaparlar siz sanıyomusunuz bu grup çok kötü size öyle geliyor malesef grup piyasaya nerdeyse yeni çıktı. ekipman konusuna gelince cengiz abi enstürüman sizi bi yere kadar götürür demiş bazı sivrizekalılar ekipmanla profösyönel olduk anlamış önce dikkatlice okuyun yorum yapmak için yorum yapmayın bu arada çilekeşle önceden bateri çalan arkadaş sen laf atmadan önce düşün 30 yaşında bi tecrübeli bir gitariste sahip bu grup demekki bişiler var dimi ;) grubun son hali çok başarılıdır yani kayıtlarını bekliyoruz malesef dier kayıtlar çok eski grubun son hali ve son besteleri çok sağlam bu arada anatolia olayında size giren çıkan ne ben onu anlamadım tansiyon sadece burdan konser haberi veriyor başka bişi yapmıyor alt grup olayına gelince kendilerine alt grup aramıolar sadece tansiyon kesin şu an ve ekstradan alt grup aranıyor diolar götünüzden uydurmayın önce dinleyin bu insanlarla tanışın konuşun konserlerinde bulunun bestelerini dinleyin sonra da yorum yapın!!!

Saol Cem grubu bilen cok iyi biliyor gerisi bizi ırgalamaz bunlar 2 - 3 taneden olusan gereksiz topluluk kime satassak kimle agız kavgasına girsek kime iyi oldugumuzu kanıtlasak diyen tipler biz ilgilenmiyoruz bile sadece kavga ortamı yaratmak isteyen tiplemeler biz bunları takmıoz
genede saol

Yaza Veda PArtisi

Yer : ankara Anatolia Showland

Tarih : 30 Eylü

Kapı acılıs : 19:00

Fiyat : 17,50 YTL

Show Akısı

14:30 amatör gruplar
Ardından Dj show
19:00 Tansiyon 12.8 Sahnede
20:30 Çilekeş Sahnede

Biletler biletix ve anatolia showland gişelerinde

24 Eylül Tv8'de canlı yayındayız

Tansiyon 12,8 ve Çilekes 24 eylül tv8 de Canlı yayında sizlerle birlikde kacırmayın.

Çocuklar bir atasözü vardır mutlaka bilirsiniz ama bilmeyenlere tekrar söyleyeyim " eşşek hoşaftan ne anlar , suyunu içer posasını bırakır" yine başka bir atasözü var bu tartışmaya herhalde bir son verir konu yine eşşek ve yaptıkları "eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşektir"

Geri