Tansiyon 12.8

Evet ben geldim . . .

Selam hepücünüze :p

Şimdi kısaca özet yapacam . . .

Kendi adıma cok sevindim ama beni dinlemeye gelen birisini İF Görevlleri diye gecinen arkadaslar dövmeye kalkınca biraz moraller düşdü.

ama cok eglendik , herşey cok güzeldi.KAlabalık cok güzeldi dinleyiciler cok saglamdı.Bizde bunun karsılıgını verdik diye düsünüyorum.

Hepücünüzü seviyorum.
Öbdüm gıdıkdan . . .

Coi.

Yarın Garage Rock bardayız kapı açılış 3 de . . .

cecom demiş ki:
anarquista demiş ki:
bişey sorucam cengiz abinin arkasında bir kadın oturuyodu o kimdi tanıyo musunuz?

hangisiydi tarif edebilirmisin

abim tam hatırlamıyorum ama galiba kahverengi saçlıydı falan bizim önümüzde çalışmayan bi amfinin üzerinde oturuyodu. size izlemeye gelmiş belli. yoksa şu serhatın dediği cecodan ....(hatırlamıyorum) o kişi miydi :roll:

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Evet ben geldim . . .

beni dinlemeye gelen birisini İF Görevlleri diye gecinen arkadaslar dövmeye kalkınca biraz moraller düşdü.

ayıp ediyosun ben sadece seni dinlemeye gelen birisi değilim
hepinizi kardeşim olarak görüyorum

ayrıca kimse kimseyi dövmeye çalışmadı fatih kardeşim

atara atar bilirsin...

dengesizpunk demiş ki:
DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Evet ben geldim . . .

beni dinlemeye gelen birisini İF Görevlleri diye gecinen arkadaslar dövmeye kalkınca biraz moraller düşdü.

ayıp ediyosun ben sadece seni dinlemeye gelen birisi değilim
hepinizi kardeşim olarak görüyorum

ayrıca kimse kimseyi dövmeye çalışmadı fatih kardeşim

atara atar bilirsin...
Arkadaşlar ellerinize sağlık en iyi şekilde kendinizi temsil ettiniz teşekkürler
Dogukan Güzel

(Buda organizasyonu begen meyen arkadaşa aksi
likler neyse bana bi özel mesajla yolla bunları hemen halledelim ki bizim için ii olur)

arkadaşlar bu bize yetmedi :) Devamını isteriz... Aynı sahneyi paylaşmak güzeldi.. Ayrıca davulcunuzu Drednat grubu olarak özel olarak sevdiğimizi belirtmek isterim....

dip not : serhat gitar için t$kler.. :)

DREDNAT

Çok güzel bir konserdi... Bize içinizdeki coşkuyu çok iyi yansıttınız... Gerçekten çok başarılı parçalardı... Serhat yine havalarda uçtu... :) bir gün bende konserde bass ı yana fırlatıp atılıyacağım falla :D Ama gerçekten helal olsun... Kardeşlerim diye demiyorum ama bu adamlar yapacaklerı şeyi çok iyi biliyor ;)

Bir tavsiye... Az sigara için lan :D ben yoruldum birini bitirip diğerine başlıyorsunuz... :)

konser çok güzeldi ama mekan iğrençti...if çok kötü biyer ... her anlamda... biz pogo yapmak istiyoruz ama pogo yaptırmıyolar... giriş ücreti tansiyon olmasa verilmez... ayrıca kızlar tuvaletine arama için erkeklerin girdiği bi mekan burası... neyse...biz genede eğlendik...ellerinize sağlık... atakan kopamadık la:D

Bugunki konserinize gelemedim ama cevremden duyduklarımı aktarayim :)

fatih herzamanki gibi baterinin altından girmiş üstünden cıkmıs.Serhat sahne performansıyla kendinden gecmis Atakan baya bi cosmus böyle gidiyor.

Sizin ne oldugunuzu bilen bilir desem yeterli olacakdır :p

Drednat demiş ki:
arkadaşlar bu bize yetmedi :) Devamını isteriz... Aynı sahneyi paylaşmak güzeldi.. Ayrıca davulcunuzu Drednat grubu olarak özel olarak sevdiğimizi belirtmek isterim....

dip not : serhat gitar için t$kler.. :)

DREDNAT

Tesekkür ederim :oops: bende ''Drednat''ı seviyorum.Vallahi bizede yettigini düşünmüyorum.Birlikde yıkacagımız sahne daha cok . . . :twisted:

HiPnO demiş ki:
Çok güzel bir konserdi... Bize içinizdeki coşkuyu çok iyi yansıttınız... Gerçekten çok başarılı parçalardı... Serhat yine havalarda uçtu... :) bir gün bende konserde bass ı yana fırlatıp atılıyacağım falla :D Ama gerçekten helal olsun... Kardeşlerim diye demiyorum ama bu adamlar yapacaklerı şeyi çok iyi biliyor ;)

Bir tavsiye... Az sigara için lan

Saolasın kardesim benim.Oralara gelip destekledigin için.Napalım bir anda ''Kaçak''ismi geldi.Ben buradan yapayım ödeşelim.( ''Fırtına''ya teşekkür ederiz :p.Umarım telafi ettim . . :roll:

CeKeS__DAWUL demiş ki:
konser çok güzeldi ama mekan iğrençti...if çok kötü biyer ... her anlamda... biz pogo yapmak istiyoruz ama pogo yaptırmıyolar... giriş ücreti tansiyon olmasa verilmez... ayrıca kızlar tuvaletine Arama için erkeklerin girdiği bi mekan burası... neyse...biz genede eğlendik...ellerinize sağlık... atakan kopamadık la:D

Tesekkür ederim Burak'cım sizin gibi dinleyicilerimiz oldukdan sonra sırtımızın yere gelecegini sanmıyorum.Olur öyle ufak tefek vakalar TÜRK Polisi yakalar :p

PinkPunKK demiş ki:
Bugunki konserinize gelemedim ama cevremden duyduklarımı aktarayim :)

fatih herzamanki gibi baterinin altından girmiş üstünden cıkmıs.Serhat sahne performansıyla kendinden gecmis Atakan baya bi cosmus böyle gidiyor.

Sizin ne oldugunuzu bilen bilir desem yeterli olacakdır :p

aa Kimleri görüyorum :p

Seviyorum hepücünüzü..Kocaman öbdüm gıdıkdan.

Hatırlatma :p

4 Şubat Pazar ''Garage'' Rock bar'dayiz.

Saat : 15 : 00 (Kapı açılış)

Giriş : 7,5 YTL

Yer : Karanfil sokakda kime sorsanız gösterir :p:). . .

Buna dair birde afişim olması lazım :)

01bb3.jpg

Öğleden sonra Saat 14:30 yolcudayım bizim arkadaşların gurubunu izlemek için ama bir yandanda tansiyon ne yaptı diye düşünmekteyim :) Derken bir haber duydum Tansiyon tası tarağı topladı buraya geliyor diye :) baktım harbiden geliyolar ssk merdivenlerinden çıkıyorlar bile... Ve mutlu oldum o gün içinde kalan tansiyon izleme aşkını yaşattılar bana :) Saolun varolun iyiki varsınız iyiki sizleri tanımışım...

Öptüm gıdıktan hepinizi :p (Fatih seni iki kere öptüm :LOL: )

bugün gelemedm çünkü konserden sonra kafama yeni bastı kanki kusura bakma ... ama eminim iyi geçmiştir... CeKeS sizinle... CeKeS DAWUL......

Hepinize tek tek slm lar.. nasılsınız napıorsunuz kardeslerim.. uzun zamndır sizi dinlemek bana nasip olmadı.. ama baya gzl şeyler yazılmış orda olmak İSTERDİM(tansiyon 12.8 ) yrn grşz.. orda olmaya çalışcam ;)

Tansiyon 12.8 FuN

gypsypunk demiş ki:
konser muhteşemdi özellile atakanın ve serhatın birlikte yaptıgı performansa taptım harbiden yolunuz inanılmaz derecede acık babalar!!! mukemmelsınız!
Saolasın dostum tekrar tekrar bekleriz konserlerimize :p
XD demiş ki:
ellerinize sağlık arkadaşlar :D konser berbat ses sistemine rağmen iyiydi başarılarınızın devamını dilerim :D
E Cem'cim elimizdekileri en iyi şekilde kullanmamız lazım :p işin ucunda para var.:twisted: bu arada yeni grubunuza ve sana başarılar dilerim . . .
HiPnO demiş ki:
Öğleden sonra Saat 14:30 yolcudayım bizim arkadaşların gurubunu izlemek için ama bir yandanda tansiyon ne yaptı diye düşünmekteyim :) Derken bir haber duydum Tansiyon tası tarağı topladı buraya geliyor diye :) baktım harbiden geliyolar ssk merdivenlerinden çıkıyorlar bile... Ve mutlu oldum o gün içinde kalan tansiyon izleme aşkını yaşattılar bana :) Saolun varolun iyiki varsınız iyiki sizleri tanımışım...

Öptüm gıdıktan hepinizi :p (Fatih seni iki kere öptüm :LOL: )
Saol dostum bende seni öpdüm şap sup (ajdarın sarkısı :p ) geldigin icinde ayrıca tesekkür ederim.''Fırtına''ya kocaman bi TESEKKÜR
Evilcats_Dawul demiş ki:
bugün gelemedm çünkü konserden sonra kafama yeni bastı kanki kusura bakma ... ama eminim iyi geçmiştir... CeKeS sizinle... CeKeS DAWUL......
Burak'cım sensiz konserlerin tadı cıkmıyor, Bidaha kacırırsan Kulagını cekerim :roll: :p :p :p
anarquista demiş ki:
bugün nasıldınız?
Saol abi iyiydik :p
gypsypunk demiş ki:
slm tansiyon12.8 ben alaz..ParaBol grubumuzu sonunda oturttuk...ayni sahnede bulusmak uzere..
Amin amin :p
CeRyAnLi_GiTaRx demiş ki:
Hepinize tek tek slm lar.. nasılsınız napıorsunuz kardeslerim.. uzun zamndır sizi dinlemek bana nasip olmadı.. ama baya gzl şeyler yazılmış orda olmak İSTERDİM(tansiyon 12.8 ) yrn grşz.. orda olmaya çalışcam ;) Tansiyon 12.8 FuN
Saol dostum desteklerin icin.Konser cok daha gelirsin :p

Öhöm Öhöm . . . .

Arkadaslar , güzel organizasyonlarda yer almaya calısıyoruz.Aldıgımız bir organizasyondan cok rahatsız oldum.Beni rahatsız eden eleman kendisini biliyor.Karsılıgını mutlaka alacakdır.İsim vermiyorum burada ama cok az bir zamanda ne olup bittigini hepimiz görecegiz.Kimseye iyilik yaramıyormuş.

Güzel konulara geçelim gereksiz adamlarla zaman harcamayalım. . .

Önümüzde güzel konserler var.Herkezi bekliyoruz , hepsini zamanı gelince söyleyecegim.

Ardından 2 tane güzel demo kayıdımız sizlerle birlikde olacak.Birde konser videoları editleniyor cok yakında izleye bileceksiniz.

Bizi destekleyen , desteklemeyen herkeze tesekkürü bir borc biliriz. . . .

Hepinizi seviyorum . . .

Öbdüm gıdıkdan :p:p

Coi T.D

Yazmayı unuttuğum birşey var : Sevgili Abdullah (Grubun eski menejeri) Grupdan ayrılmışdır.Arada herangi bir kırgınlık oldugunu sanmıyorum.ama ufak tefek anlaşmazlıklar yollarımızı ayırdı.Buradan tekrar saygılarımı sunuyor ve iyi çalışmalar diliyorum kendisine.

Yeni menejerin telefon numarası ilk sayfada mevcuttur. . .

Geri