Tansiyon 12.8

E daha ne olsun bu konserin nasil ve ne sekilde gececegi ortada 8) bu arada yeni kaydinizda basarilar diliyorum myspacenizi gezerken söyle bi gördüm en yakin zamanda bekliyoruz.Cuma günü basarilar teker teker hepinize :metalhead

newsongui8.gif

www.myspace.com/tansiyon128

Sunuda koyayim icimde kaldı be. :LOL: :LOL:

Gurubun 2 senedir gitarist'ligini yapan Cengiz Narin Bugun itibari ile ( 07 Aralik 2007 ) gurubun gitaristti degildir.

Bilginize.

Yeni gitaristtimiz Tansiyon 12.8 gurubunun eski vokalist'i olan Serhat Cagri Toprak'tir.

Umud ediyoruzki bu sekilde daha verimli olacagiz.

Cengiz Narin'e ( Cengiz abimize ) bugune kadar vermis oldugu desteklerden ötürü tesekkür ediyoruz ve müzik hayatinda basarilar diliyoruz.

çok pis coştum ama bukadar boş bi mekanda nekadar coşula bilirki:D grup nekadar iyi olsa mekanda bakıyo iş demekki:D orda kimçıksa daha iyi müzik yapamazdı. yada ruhumuz ölmüş. neyse sizi seviyoruz. Öküz BURAK

sound çok sağlamdı arkadaşlar,güzel olmuş grubun son hali =) başarılarınızn dewamını dlerm,en kısa zmnda tekrar aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle :!:

herşey için teşekkür ederim... eve dönmek gerçekten muazzam bir duygu!! tekrar anladımki tansiyon 12.8 gerçekten benim ailem olmuş...

Herşey için tansiyon 12.8 ailesine ve destekleriyle beni ve bizleri yanlız bırakmayan kardeşlerime sonsuz minnettarlığımı göstermeyi bir borç bilirim...

...saygılar....

Dikkat'e Alacagım bu yazılanları.

Fakat Serhat'ın sesi iyi yada kötü , unutmayalım Grubun yeni vokal'i Mehmet Apaydin.

Zaten Mehmet'in sesi kötü olsaydı okadar elemeden sonra secilmez'di.Bizimle biraz zamana ihtiyacı var Mehmet'in.Guruba dahil olalı 2 ay oldu , 2 aydır sorunlarla ugrasıyoruz hep birlikde.Umuyorum herşey güzel olacak 8)

Bizi dün dinleyip destekleyen herkezede tek tek tesekkür ediyorum :)

Cok yakın zamanda Eski biz olarak geri gelecez.

Sevgiler.

www.myspace.com/tansiyon128 / www.tansiyon.anatolianrock.com

gecmişde yapdıgım sivri dilli konusmalarımın hala arkasındayım serhat icin gecerli.Umuyorum bu yazılanları dikakte alır ve gurubun yeni gitaristti olarak bizi yanıltmaz.Bu konuyu cok üstelemek istemiyorum.

Onun dısında cuma günki konsere gelemedim sebebi ise vizelerim basladı , ama ben herzaman destekcinizim bu böyle biline

Bütün konserleriniz +18 olsun cok güzeldi be :) yeni vokal mehmet olsun cagrı olsun cengiz olsun volkan olsun tek tek kutlarım hepinizi.Her gurup icinde bazı sorunlar olur ;) cuma günü siz baya bi sıkıntılıydınız sanıyorum ama genede sahnede süperdiniz be canlarım benim. serhat tekrardan hosgeldin marım seninlede bi konserde tanısırız :roll: Fatih icin diyecek bir söz bulamıyorum üssteki arkadasım cok güzel degerlendirmiş :LOL:
MACHİNE :evil: :evil:

cuma günü gelip bizi dinleyen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Eğlenceli bi aksam oldu.Gerci bazı moral bozuklukları bastan ben olmak üzere hepimizin soundunu etkiledi ama olsun.Herşeye rağmen ordaydık ve orda olanlar için iyi şeyler yapmaya calıstık umarım memnun kalmıssınızdır.

Not : Serhat iiki geldin bu back vokal olayı kabak tadı veriodu artık

herkese müzik dolu günler

pink punk teşekkürler,dinlediğin ve güzel yorumun için....
o günkü performansımızı kötü olarak değerlendirmek için aynı sahnede olması gerekir yorum yapan arkadaşımın diye düşünüyorum,yeni kurulan bir sahne,ses sistemi ve son ana kadar konsere çıkıp çıkamayacağı belli olan bir grup, o kadar moral bozukluğumuz, benim boğazlarımdaki rahatsızlık ve en küçük şeyde kıvılcım gibi kopacak bir stresin içerisinde elimizden gelenin en iyisini yaptık, bugün kötü olarak değerlendiren arkadaşım veya arkadaşlar kısa bir zaman sonra gerçek performansım ve performansımızla karşılarına çıktığımızda çok daha farklı yazılar yazacaklar,benden söylemesi 8) son olarak da fatih zaten psikopat onun davul çalışına laf yok ,laf eden olursa pitbullu salarım üstüne :LOL: :p

Arkadaşlar Emeğinize Ellerinize ve Sorunlar Olmasına Rağmen Çıkıp Sahnede Gelen İnsanları Eğlendirip Etrafı Coşturduğunuz İçin Teşekkür Ediyorum Tansiyon 12.8 Grubuna...

Başarılar Kardeşlerim...

Geri