Tansiyon 12.8

Tansiyon gerçekten çok güzel bir performans sergiledi... Cengiz abi o gitardan bu kadar mükemmel ses nasıl çıkar :p öğrendik ama nasıl çıktığını... İlk başta çok tartıştık tansiyondaki kişilerle ama sonradan canımız dostumuz oldu tansiyon... Kaçak nereye Tansiyon oraya... Cengiz abi adamımsın ;) Neyse tek kelimeyle harikaydı...

Ya bu arada çilekeşi o kadar dert etmeyin konuşmayında bence bu topikte... Şu anda bile reklamını yapıyoruz adını anıyoruz adamların... Alsınlar bateri sıtantlarını ne yaparlarsa yapsınlar... Hadi benden bu kadar ;)

Bence harbi çok iyidi...Şaşırdım walla bukadar iyi diğildiniz lan siz:D
Pogo yapmaktan orda kendimden geçmişim...Tabi bally ninde etkisi war:D
Fatih sahneden bana attığın twine ölürüm senin...Çü..... yerim lan kanki...Ben geldiğimde nası coşturdum bütün salonu ama:D

anarquista demiş ki:
çilekeş süper miydi??? ben bütün amatör grupları beğendim. zaten çoğu benim arkadaştı. ama capitalizm tişörtlü bi adam süperdi. o grubun adını unuttum. Çilekeş cidden zavallıydı. ben reklam yapmıyorum, içimden geleni söylüyorum. ezik sensin. çilekeşde ali dışında diğerleri kötüydü. ama çilekeşi takdir ettim ben en öndeydim gördüm bi çocuk sahneye çıktı güvenlik bunu aşağı attı aliyle görkem de çok kızdı.. ama ben cidden bu kadar iyi nirvana cover yapan grup görmedim.

ben o salak değilim. adminler ip ye baksın isterse.. bu arada trajedi çok güzeldi. kurban coverı yine de herkes coştu. ben cidden aşırı beğendim!

Hocam tansiyona kalamadık ama prosesörü bıraktık bizim grubun.Capitalizm t-shirt lü arkdaş bendim Painkiller söyletmediler onu söylesek süper olucaktı neyse Tansiyon'nun davulcusu çok baba eleman laf ettirmem!:D Tansiyona teşekkürler organizasyonda herşeyle uğraştılar ama onlarda emir kuluydu onların yapabilecekleri kısıtlıydı bir AC/DC cover'i patlatmışlar ki en bittiğim şarkısıdır.Hepsini yeniden kutluyorum Helal olsun beyler!

Hahaha cilekes standleri vermemis galiba hahaha 2 sayfa once GORKEM cok iyi adam ya bayiliyoruz kardes grubuz diyordunuz sayin davulcu bey neler oldu oyle? Guldum vallahi bi de cilekes cok kotuymus de ezikmiste haha sen oyuncak araba surerken adamla saklikentte konser veriyorduk guldurme yani...Dandik grup dandik.

Alc43Vol demiş ki:
Hahaha cilekes standleri vermemis galiba hahaha 2 sayfa once GORKEM cok iyi adam ya bayiliyoruz kardes grubuz diyordunuz sayin davulcu bey neler oldu oyle? Guldum vallahi bi de cilekes cok kotuymus de ezikmiste haha sen oyuncak araba surerken adamla saklikentte konser veriyorduk guldurme yani...Dandik grup dandik.

abi bence sen sussan artık çok güzel olcak durduk yere ortalığı verveleye verip duruosun anladık sen çok süpersin manyaksın deli çalıyosun aferim herkes örendi senin çok süper bişi oldunu kaç gündür sıkılmadan adamları ezmeye çalışıosun ayıp artık biraz sus. fakettiysen gruptan kimse cevap yazma gereksinimi duymuyo artık(kimin ezik olduu belli oluo bu noktada herşey güzel çalmak deildir susmakda gerekir bazen ) yapıcı eleştirilerde bulun ezmeye çalışma nasıl çaldığını cidden merak ediorum annenin karnından çalarak doğdun heralde artık bu foruma bişiler yazarak bu forumu kirletme yaptığın her ezmeye yönelik yorumunda ne kadar boş ve sadece bu tip şeylerle uraştığın belli oluo bu kadar kascağına git duvarda bozuk para falan tutmaya kas :LOL: en azında bi işe yarar. tamam grubu beğenmemiş olabilirsin herkes beğenmek zorunda deil herşeyi ama durmadan bu tip yorumlarda bulunman cidden rahattsız edici . senin yerinde olsam cidden devam etmesdim grubuna karşı bi antipati oluşturyo bu tip konuşmaların. madem o kadr iyisin neden hala amatörsün onu merak ettim bu arada dikkat et çilekeş ezildi dien grupdan biri deil adam gibi oku önce forumu kirletme artık ayıp!

baska gruplarla ilgili tartışmaları o grubun başlığında yapınız . . .
alakasız mesajlar silinmiştir . . .

"Alc43Vol" ve "DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN" biraz daha dikkatli olabilirsiniz yazılarınızda . . .

arkadaslar tartısma yapcaksınız o.m yoluyla yapın.o da oolmadı msnelerımız bellı hepımızın bı sorununuz varsa bızım grup hakkında kaydedın msnelerımızı konusalım anlasalım. formu karıstırmayın lutfen....

Karmaşa'nın gitaristi Onur'u aradım. Denizin hala Karmaşa ile çaldığını söyledi. Hatta ayın 14ünde Dip Bar'da HeXa yani bizimle bir konserleri olacak dostum ...

konser çoooook güzeldi böyle gitmeye devam edersiniz bütün herşeyin üstesnden gelirsiniz hepinizi çok seviyorum hep böyle güzel yerlere gelmenizi diliyorum hepinizi kocaman öptüm...

Bence bunlara hiç gerek yok kaç forum sayfasıdır izliyorum bu atışmayı yersiz ve çok boş.Ego tatmin etme ve aşağılamadan başka bişi değil gibi bu konuşmalar.Tansiyon grubunun davulcularıyla yüz yüze konuşmadan hiç yorum yapmamanızı öneririm.Hakakten 1 saatlik bile muhabbetten herşeyi çıkarıyorsunuz.Ben Anatolia Konserinde sürekli muhabbet ettim ve elemanın nekadar içten olduğunu gördüm.Tansiyon iyi bi grup.Elemanlarıyla olsun müziğiyle.

Artık bence bukadar yozlaşmış konularla tartışmayın.Sadece zamanınızı öldürüyorsunuz
bence.(dikkat bence diyorum)

Eyer bundan birkaç sayfa geriye bakarsanız nekadar saçma olayların döndüğünü anlarsınız.

Saygılarımla...

sercan seviye düşürüp düşürmemeyi boşverde artık etrafındakilere bok atmayı bırak... bizim forumdaki seviyenide biliyoruz 'haddinizi bilin ' gibi.ama bu şekilde giderse tavırların piyasada iyi şeyler olmaz senin için...

Geri