Amfi Kararı Için Yardım

B

beta

arkadaşlar bende bir telecaster var kuzenimindi bana verdi artık onla çalacağım bide amfi almaya karar verdim yeni.evde çalacağım için sesin aşırı çıkmaması lazım evdekileri rahatsız etmeme nediyle,watt killer de alacağım .

peavey i çok met etti arkdaşlar.herkes ayrıca denede al diyorda,tele yi yeni kullanıyorum zaten ama denesem bile o anlık sese aldanmam çok yüksek ihtimal.o yüzden bilen insanlara sizlere sormak istedim.

burada link veriyorum ama serrbest mi değilmi bilmiyorum kusura bakmayın

peavey delta blues 115 tube ( http://www.pennamuzik.com/peavey-delta-blues-115-tube-gitar-amfisi-urun8695.html )
peavey classic 30/112 tube ( http://www.pennamuzik.com/peavey-classic-30-112-tube-gitar-amfisi-urun8696.html )
fender blues j. III ( http://www.pennamuzik.com/fender-hot-rod-iii-blues-junior-fsr-gitar-amfi-urun9786.html )
fender hot rod deluxe III ( http://www.pennamuzik.com/fender-hot-rod-deluxe-iii-gitar-amfisi-urun4805.html )

bunları çok önerdiler arkadaşlar bende biraz araştırdım ama dediğim gibi pek anlayamıyorum.bunlardan hangisini ve neden almalıyım ?
ayrıca başka önerilerinizede açığım.fiyat olarak 3-5 bine kadar yeterli olur diye düşünüyorum. şuanlık evde çaldığım için ev amfisinede çok fazla para vermek istemem.

şimdiden teşekkürler.
 
Tarzı belirtmemişsiniz, 5bin lira civarı verilecekse suhr badger a bakılabilir ek olarak, blues junior ve hot rod deluxe de iyi amfilerdir.
 
Tarzını bilmemekle sadece ev için ise Hot Rod Deluxe ü eleyebilirsin. Listende BJ var. Ev için BJ hayli hayli yeter. Ama sahnede düşünüyorum bateri yanında sorun olmasın dersen o zaman Deluxe ekle. Sonuçta ikisinide evde açamassın.
 
Üst