Elektro Gitar Yaptıracağım

Istanbulda isini iyi yapan luthier var mi gitar yaptirmis olanlarin tavsiyesi lazım özellikle tabiki uygunda olmasi lazim sadece kasa yaptıracağım manyetik vs ben kendim takcam şimdiden teşekkürler
 
Gitar yaptırmadım ama Fatih Yılmaz'ın gitarları cidden çok düzgün görünmekte. İsterseniz gidin bir konuşun, fiyatları da bence makul. :)
 
hocam büyük "F GİTAR ATÖLYESİ" başlığından sonra 6 satır aşağı doğru sayın orda numaraları var

tel.png
 
İstanbul'daki çoğu ünlü lütiyenin hocası/ustası olan Murat Sezen'i öneririm.
Ama sanırım uzunca bir süredir rahatsız olduğundan artık çok ilgilenemiyor, sormak lazım..
 
Son düzenleme:
Erdem koca'yla gerek facebooktan gerek telefonla sayısız sohbetim olmuştur. Gomalak cila çeşitlerinden tutun, binbir türlü konuda yardım etti zamanında bana. Yaptığı işleri de göz önünde bulundurursak, kesinlikle tavsiye ederim.
 
Mothership var tunelde. Herhalde birçoğundan iyi adamda made in japan yazabilcek kabiliyet var. Uğur adı. Aynı zamanda do-re-nin luthieri.şuana kadar götürdüğüm en iyi luthier en azından açıp bir sormanı danışmanı tavsiye ederim. numarasıda 0538 989 9244
 
Erdem kocanin havasindan geçilmiyo adam konusmaya tenezzul etmiyo
Erdem abiye nereden ulaştın bilemiyorum ama kendisinin iki tane facebook hesabı olması lazım. Birisi kişisel diğeri iş için, eğer işi için olandan ulaşmaya çalışırsanız muhakkak dönecektir. Çünkü ben gerektiğinde oradan ulaşıyorum kendisine, hiç yardım etmemezliğini görmedim. Belki şu sıralar işlerinden dolayı yoğundur o yüzden geri dönmemiştir.
 
Birakin abi erdem koca yla isim olmaz adam para pesinde he meslegi tamam da bi insan bu kadar para meraklisi olmaz s**lemiyo bile kac kez aradim mesaj attim murat sezen teli var mi dostum
Merhaba İlker, ben Erdem. Kusura bakma telefonla aradığını ve mesaj attığını söylemişsin ama ben hatırlayamadım, herhalde benim hatamdır. Aslında çok para meraklısı olduğum için gelen tüm aramalara ve mesajlara cevap veriyorum ki daha çok para kazanayım ama nasıl yapmışsam seni atlamışım, üzgünüm. Nasıl bir sorun varsa buradan yardım etmek isterim, buyur..
 
Birakin abi erdem koca yla isim olmaz adam para pesinde he meslegi tamam da bi insan bu kadar para meraklisi olmaz s**lemiyo bile kac kez aradim mesaj attim murat sezen teli var mi dostum
Valla bu uslupla ulasmayi deneyip yanit alamadiysan bence de garip bir durum var erdem bey ayip etmis geri donmeyerek. Ben aradigin luthier olsam kesin tatmin edici bir yanit alirdin.
 
Valla bu uslupla ulasmayi deneyip yanit alamadiysan bence de garip bir durum var erdem bey ayip etmis geri donmeyerek. Ben aradigin luthier olsam kesin tatmin edici bir yanit alirdin.
Sevgili OsmanBurak amaç troll yapıp eğlenmekse buyrun başlık sizin, ancak bunları ciddi yazıyorsanız baştan söyleyeyim geri dönmemek, arayanlarla ilgilenmemek gibi bir bir durum yok. Bu yüzden -eğer öyleyse ile başlayan cümleler havada kalıyor.
Gerek telefon konuşmalarının, gerek telefon mesajlarının, gerek e-mail yazışmalarımın, gerekse facebook yazışmalarımın 4 yıllık detaylı arşivini tutuyorum. Bunu yapmamdaki sebep interneti oluşturan elementleri iyi bilmem. Herşey kayıtlı olduğu için garip garip mesajlar geldiği zaman bana sadece kedinin ulaşamadığı ciğer örneği geliyor. Oysaki bu kayıtlarda yüzlerce örneği bulunduğu üzere bu işi asla para odaklı yapmıyorum; benden bırakın gitar almayı ya da tamir yaptırmayı aklına geldiği veya merak ettiği için soru soran insanlara bile elimden geldiğince detaylı cevaplar veriyorum. Dediğim gibi bu durumun yüzlerce örneği kayıtlı duruyor. O yüzden sizden ricam lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayınız.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler