Nokiasupersound Müzik Yarışması

[/quote]

Aslında istediğin grubu kopyala yapıştır yapmakta özgürsün.. manga likin parkın özentisi sende manganın olabilirsin .. ama bu sekilde, yani taklit olan bir grubun taklidi olarak fazla yol alabiliceginizi sanmıyorum ..[/quote]

Fikrine saygi duymaktan baska birsey gelmez elimizden ,Ama bir AMA varki herkes birilerinin yaptiklari seyleri taklt ederek bir yola cikarlar onemli olan bunlarin ustune cikarak gelistirmektir.Bi rahat birak bizi ,zaman bizi yontsun ,uzerimizden sular gecsin,ruzgarlarla savasalim,zaman zaman oturup dinlenelim sonra yolumuza devam edelim ve ne yapabilecegimizi biz dahil herkes gorsun.

NSS icin de birseyler soylemek isterdim ama bu konudaki kelimelerimi kirletmek istemiyorum ,kim kazanirsa kazansin bu bir zafer olmayacaktir sadece zafere giden yolun ilk adimlarini atmis olacak ama savaslar kolay kazanilmiyor :idea:

A.C.I.D. Iyi bir is cikartmis ,eger tek bir sarkiya oy verilebilseydi oyumu onlara verirdim,bu durumda kullanmayi dusunmuyorum

Saygilar

Aslında istediğin grubu kopyala yapıştır yapmakta özgürsün.. manga likin parkın özentisi sende manganın olabilirsin .. ama bu sekilde, yani taklit olan bir grubun taklidi olarak fazla yol alabiliceginizi sanmıyorum ..[/quote]

Fikrine saygi duymaktan baska birsey gelmez elimizden ,Ama bir AMA varki herkes birilerinin yaptiklari seyleri taklt ederek bir yola cikarlar onemli olan bunlarin ustune cikarak gelistirmektir.Bi rahat birak bizi ,zaman bizi yontsun ,uzerimizden sular gecsin,ruzgarlarla savasalim,zaman zaman oturup dinlenelim sonra yolumuza devam edelim ve ne yapabilecegimizi biz dahil herkes gorsun.

NSS icin de birseyler soylemek isterdim ama bu konudaki kelimelerimi kirletmek istemiyorum ,kim kazanirsa kazansin bu bir zafer olmayacaktir sadece zafere giden yolun ilk adimlarini atmis olacak ama savaslar kolay kazanilmiyor :idea:

A.C.I.D. Iyi bir is cikartmis ,eger tek bir sarkiya oy verilebilseydi oyumu onlara verirdim,bu durumda kullanmayi dusunmuyorum

Saygilar[/quote]

İyi hadi bakalım ...

Tasma "yakında deliricem" adlı şarkısıyla yarışmada ilk 100 içinde..şarkı listede 90. sırada bulunuyor...destek veren ve bundan sonra verecek olan herkese teşekkürler..

ilk 10 listem...

1.ÇAGATAY-YALVAR
2.virüs-son
3.kafabidünya-binlerce özür
4.MANGIR-yeter
5.lifelock-rip it out
6.paranoya-ölüme masal
7.nükleer başlıklı kız-zor
8.RUJ-olamaz
9.SİM-ölüm gibi bir düş
10.ZIKKIM-gitme

herkese başarılar...

cevap :
bir müzik adamı (ya da kadını) kendi yaptığı müziğe tapınır biraz da. çoğu zaman kendi yaptığına o kadar çok inanır ki gözü başka bir şeyi görmez hayallere kapılır ve ilerler(hayalgücü iyi bişeydir geliştirir yaratıcılığı).
benim dediğim tam da bu noktada kendine mesaj atmanın yani: gerçekte zaten kendi yaptığın bişeye evet çok güzel olmuş demenin saçma oldğu üstüneydi.güzel oldğunu düşünmediğin bir şeyi nasıl giymiyorsan bu yarışmaya sokmassın
ama kültürden ve insan bilincinden bu kadar uzak olan bir dünyada işte sonuç bu oluyo ..araştırmadan, bilgisizce yapılan bir şey olmuş demek istedim.
umarım anlatabilmişimdir.umarım herkeste anlamıştır ne demek istediğimi..

ayrıca

NEFES-HAYAT BAKİ SANKİ

tüm üyelerine başarılar dilerim..
ilk yüzde kalabilen tek favorimdir..(gerisi geride kaldı yani)

Eskişehir Ankara ' yı sallıcak sanki :) (Tüm gruplar ankaradan çıktığı için dedim :) )

ya ben ibrahim yanıksese acaip güveniyodum ilk 100 e girememesine yürekten üzüldüm yaa
iddia ediyorum arkadaşlar nss nss olalı böle şarkı görmemiştir allahını seven bi kere dinlesin
zaten bi kere dinleseniz bidaha asla unutamazsınız
ben unutamadım kendimden biliyorum yani :D

bu sefer ben de oy kullanicam :)

bozuk para - evcilik
senkop - rain
ufo tamircisi - ruya
a due to carmen - agit (bizden sonra kazanmasini en cok istedigim grup.. hic birini tanimiyorum ama isindim bu gruba)
cagri demir - bohem hayaller
ser-n - mavi huzun siyah suskun bebek
gece gece - marina
dengesiz herifler - her gun icecegim
kafa bi dunya - binlerce ozur
bi de biz iste :)

bunlarin yaninda kilink, ruchen (cok damar sarki yapmis tebrik ediyorum.) ve stuka'nin da en azindan ilk 100e kalmis olmalarini isterdim.

bortu demiş ki:

bozuk para - evcilik
senkop - rain
ufo tamircisi - ruya
a due to carmen - agit (bizden sonra kazanmasini en cok istedigim grup.. hic birini tanimiyorum ama isindim bu gruba)
gece gece - marina

bunlarin yaninda kilink, ruchen (cok damar sarki yapmis tebrik ediyorum.) ve stuka'nin da en azindan ilk 100e kalmis olmalarini isterdim.

:LOL:
Çok duygulandım.
Çok sağ ol.
Tabi şimdi bunun arkasından yazınca yalakalık gib durucak ama hiç umrumda değil. Bad Trip'te benim ilk onumda
Bu arada A due to CArmen değil A due Carmen :p
Yine de çok sağol. Başarılar.

jackthepompking demiş ki:
bortu demiş ki:

bozuk para - evcilik
senkop - rain
ufo tamircisi - ruya
gece gece - marina

:LOL:
Çok duygulandım.
Çok sağ ol.
Tabi şimdi bunun arkasından yazınca yalakalık gib durucak ama hiç umrumda değil. Bad Trip'te benim ilk onumda
Bu arada A due to CArmen değil A due Carmen :p
Yine de çok sağol. Başarılar.

isim yanlisligi icin uzgunum :oops: ama zaten kilink ve ruchen'i de dogru yazdigimdan emin degilim.. olsun anlayan anliyo yaa :p
yok yalakalik gibi durmaz ya. bizi dinleyip begenenler olunca seviniyorum ben de.. saol:) bu ve varsa diger sarkilari indirebilcegim bi adres varsa ozel mesaj atarsan sevinirim. baslik konusu sapinca lak lak ediyo otoriter amcalar. 8O

başı bozuk,mangır,nbk,parodi,sim,virüs,paranoya,shiva,kor,gizli özne
ilk 10 listm bu şklde ama sıralama karışık..katılan herkese başarıla.bayaa emek var..hücre-son damlalar vardı bi ara bu şrkıyı ve ilk 10 listmdekileri arıyorum biri bna ulaştırabilrse sevinirm :roll:

Geri