Nokiasupersound Müzik Yarışması

arkadaşlar playlistteki bazı şarkıları bulamadım ya nerden indirebileceğimi bilen varsa lütfen linki yazsın

ases_ altropin
cihan yenici_ düşeş
bedhan_ çektin gittin
cadı_ right aime
kerim(mic rap)_ oww!
nefes hayat baki sanki
omega_ kondisyon hat safhada
oskay tekebaş_ last summer
SirMc_ karmaşık duygular

bunlar ilk 10 listemde olanlar değil beğendiğim şarkılar çok istiyorum bunları lütfen linklerini verirseniz çok sevincem

Oylama için son birkaç gün.. Sim'e oy veren, verdiren ve verecek olan herkese sonsuz teşekkürler :D Hadi herkes oylamayaa ;)
Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar.. :)

nicegirl_fb demiş ki:
arkadaşlar playlistteki bazı şarkıları bulamadım ya nerden indirebileceğimi bilen varsa lütfen linki yazsın

ases_ altropin
cihan yenici_ düşeş
bedhan_ çektin gittin
cadı_ right aime
kerim(mic rap)_ oww!
nefes hayat baki sanki
omega_ kondisyon hat safhada
oskay tekebaş_ last summer
SirMc_ karmaşık duygular

bunlar ilk 10 listemde olanlar değil beğendiğim şarkılar çok istiyorum bunları lütfen linklerini verirseniz çok sevincem

herhangi bir linkte yok ama bana ulaşırsan bir ara yollayabilirim sana..

Bu arada parçamı beğenen birini görmek çok mutlu etti beni..ilk 100e nasıl kaldım bilmiorum ama ilk 40a girebilmekten pek umutlu deilim. kimsenin ilk 10unda görmedim...
neyse umarım hakeden kazanır..herkese başarılar..

Silent Disaster dışında SİM grubunun bayan solistinde harika bi ses oldugu dikkatimi çekti,bunların dışında bana göre yarışmada kayda değer pek grup yok.

aYNaLI-SuCuK demiş ki:
Silent Disaster dışında SİM grubunun bayan solistinde harika bi ses oldugu dikkatimi çekti,bunların dışında bana göre yarışmada kayda değer pek grup yok.

Sim'in müziğini bende çok beğeniyorum. Onun dışında Arslan ve Fırat, Nükleer Başlıklı Kız, Acid ve Kafabidünya benim beğendiklerim.

Ama biz dahil oradaki birçok grubun daha çoooook yol katetmesi gerektiğini düşünüyorum.

Selamlar :)

Kendim katılmadım ama arkadaşlarım "Arslan ve Fırat" için çok heyecanlıyım. Umarım bir sonraki aşamaya kalırlar.
Diğer yarışmacılara da başarılar diliyorum.

Sevgiler
MG

gerçi herkes oylamayı yapmıştır ama ben yine de bi cagatay-yalvar ı dinleyin derim.herkese hitap etmiyo gerçi ama beğenen mutlaka çıkacaktır.şahsen ben hastasıyım şarkının.

arkadaşlar sıkı durun :!: nss' de sonuçların açıklanmasına 35 dk kaldı. umarım listemdeki gruplar ilk 40 a kalır;

mangır_ yeter

çağatay_ yalvar

gargara_ dayanamam

otopark_ ferman

zıkkım_ gitme

ases_ altropin

başkaşeyler_ vakit geldiyse

başıbozuk_ yak ışıkları

cihan yenici_ düşeş

sonuç_ sen bendeyken

allahım nolur ilk 40 a kalsınlar

Geri