Kuğulu park sapıkları(ex. terbiyesizler)(punk)-Ankara

canlarım bunlar sizde güzel anı olarak kalmasını istedigimden yazdım..
aferim size cok çalışın....
iyi olacagınızdan şuphem yok...
hepinizi öperim..

30agustos zafer bayramını dip barda kutladık terbiyesizler olarak konser werdik cok eylendik bize yardımda eksiklik etmeyen onursal kardeşime cok tesekkurler

Dip bara gelemedim ama gitmiş arkadaşlardan bilgilerinizi aldım :) ... Terbiyesizler dağıttı dip i dediler :D ben onların yalancısıyım falla...

Başarılar arkadaşlar... Aynı konsere çıkmamız ne kadar küçük bir olasılık olsada Kaçak sizi destekler ;) kendinize iyi bakın...

dipte cok uzun süre kalamasamda sizi izleyebildim.. ben böyle bir performans beklemiyodum. baya geliştirmissinz. özellikle can geleceginde bu bassız toprakların en iyi bascılarından olcak. bursadaki konserdede başarılar. sevigilerr saygılar

bizde patetik idea ya hastayız

NOT:9 Eylülde bursa çaçoron bar da izmirin kurtulusunu kutlayacagız afiş bilet işler belli olunca buraya koyarım

_ERHAN_ demiş ki:
strongerock demiş ki:
UuYuRR demiş ki:
merak ettıysen o kadar cocuklar yazmıs oraya essek kadar konser var dıye kalkar gelırdın... duzeltuırler lınkıde arar soylerım

puhahaha ulan hiç güleceğim yoktu
sen avukatlarısın sanırım, neyse sana konuşalım o zaman
oha lan daha şarkısını bile dinlemediğim bir grup için istanbuldan ankaraya gelcem heee, puhahahah karnım ağırdı yaa gülmekten...
kalkar gelirdin diyo yaa
bırak yazmasınlar link felan, merak etmiorum artık, belki fanı olabilecek bir dinleyici kitlesine bu tavırla yaklaşan gruptan bi tikim olmaz... eywalla

kimsenin kimseyi ezdiği yok birkere. Sorunu ilk önce grubun avukatlarında arayın isterseniz, grup hakkında hiçbir bilgimiz yok, o yüzden merak olarak adam gibi sorular soruyoruz, grubun avukatlarıda ters cevap verirse, karşı tarafta aynı cevabı verir, bütün sorun bu... konu kapanmıştır.

Saygılar...
ya devam etmesin konu kapanmışta bu gruptan bi tikim olmaz neden demişin direk anlamadım valla netten konuşmayı sevmiorm istanbul a gelicem orda devam ederiz

kışın tam kadro ile bir sürü konser olucak ama aralarda konserler devam edicek can oluş ve bi gitar vokal işte ben kırklarelide olduğum için sadece tatillerde gelebiliyorum

Olm oluş pedalın yayını gevşetiim derken çıkartmış şarkı boyunca sol ayak gitmiş yazık :) . Nese kenyalı bateristler alışık deil bu tip davullara :p (Alınma len şaka yaptım :D ) Güzel konser olmuş ;) kolay gele size...

Geri