Ayşegül İnci(Eskişehir)

Rock'n dark express'te bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler...

Daha yeni döndük Eskişehir'e.. Ayağımızın tozuyla yazmak istedim..:)

Mecaz Bar'da bir takım aksaklıklara rağmen kendi bölgelerinde birinci gelmiş olan 9 grup olarak babalar gibi yarıştık.. :) Bence bu dokuz grup(keşke Hücre de çalsaydı da 10 grup olsaydı) Türkiye'de çok iyi yerlere gelecek.. Biz grup olarak bütün grupları hayranlıkla ve beğeniyle izledik.. Çok güzel arkadaşlar edindik.. Bizim için çok güzel bir tecrübe oldu.. Finale kalan 3 gruba(Soda,Lityum ve Adelaide) finalde başarılar diliyorum..

Bu 10 grubun da yolları açık olsun..

Bizden desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler...

AYŞEGÜL İNCİ

bu gibi yarışmalarda müzikalite açısından değerlendirilme yapılmadığını herkes öğrendi, zaten bazı başarılı grupların kendi bölgelerinden finale kalamamalarından belliydi böyle olacağı(bk. haylaz) :( . ama eminim ordakiler bu yarışmannın sizin hakkınız olduğunu farketmişlerdir... albüm anlaşmasının şartlarından haberim var gayet saçma bi anlaşma :evil:.. neyse ben eminimö çok iyi yerlerde olcaksınız siz.. yolunuz açık olsun.. :LOL:

Hayırlısı olsun arkadaşlar.
Bu yarışmanın ciddiyetsiz ve sadece reklam yapmaya yönelik olduğu başından belliydi zaten.
Çalışmalarınızda başarılar.
MG

Bu yarışma bize çok şey kattı.. Aksaklıklar ya da uyuşmazlıklar olmadı mı? Oldu tabi.. Ama cebimizde güzel deneyimlerle döndük.. :)

Ciddiyetsiz ya da reklama yönelik olduğunu düşünmüyorum. Türkiye çapında teker teker grupların seçildiği gayet ciddi ve emek verilmiş bir yarışma olduğunu düşünüyorum ben.. Taner Öngür'den(Moğollar) çok güzel tavsiyeler aldık.. Çok güzel deneyimler kazandık..

Türkiye çapında seçilmiş, Anadolu'nun ayrı ayrı şehirlerinden gelmiş ROCK MÜZİK YAPAN 10 tane grubu bir arada görmek çok mutluluk vericiydi ve o 10 grubun içinde olmak bizim için ayrı bir gururdu. :)

Bizden desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkürler... :)

b_trst_dyg demiş ki:
bu gibi yarışmalarda müzikalite açısından değerlendirilme yapılmadığını herkes öğrendi, zaten bazı başarılı grupların kendi bölgelerinden finale kalamamalarından belliydi böyle olacağı(bk. haylaz) :( . ama eminim ordakiler bu yarışmannın sizin hakkınız olduğunu farketmişlerdir... albüm anlaşmasının şartlarından haberim var gayet saçma bi anlaşma :evil:.. neyse ben eminimö çok iyi yerlerde olcaksınız siz.. yolunuz açık olsun.. :LOL:
albüm anlaşma şartlarından haberim var çok saçma demişin bi albüm anlaşöasındaki maddeler nekadar saçma olabilriki en fazla alğbüm yapcak şiketin yarışmayı kazanacak kişinin veya grubun konser gelirlerine ortak olur bundan daha ağır bi madde olamz sonuçta albümünü çıkarcak sadece merak ettğim için sordum ayşegül inciye başarılar iyi yerlere geleceğinden şüpemem yok başarılar

barlow demiş ki:
Bu yarışma bize çok şey kattı.. Aksaklıklar ya da uyuşmazlıklar olmadı mı? Oldu tabi.. Ama cebimizde güzel deneyimlerle döndük.. :)

Ciddiyetsiz ya da reklama yönelik olduğunu düşünmüyorum. Türkiye çapında teker teker grupların seçildiği gayet ciddi ve emek verilmiş bir yarışma olduğunu düşünüyorum ben.. Taner Öngür'den(Moğollar) çok güzel tavsiyeler aldık.. Çok güzel deneyimler kazandık..

Türkiye çapında seçilmiş, Anadolu'nun ayrı ayrı şehirlerinden gelmiş ROCK MÜZİK YAPAN 10 tane grubu bir arada görmek çok mutluluk vericiydi ve o 10 grubun içinde olmak bizim için ayrı bir gururdu. :)

Sevgili Ayşegül,

Uzun vadeli düüşünerek kimseyle ters düşmek istememeni anlayışla karşılıyorum ama açıkçası Ankara'dan katılan grupları Isparta'ya ve başka şehirlere yollayan yarışma organizatörlerinin, oylama şeklinden web sitesine, ne kadar ciddi oldukları ortadayken heryere mavi boncuk dağıtmak herkes için kolay olmasa gerek.

Sonuçta kazananı kutlamaktan başka çarem yok çünkü performanslarını bilmiyorum ama şu bir gerçek ki kayıtlarını dinlediğim bazı gruplardan birkaç gömlek üstte olan grupların finale kalamaması jürinin müziği kaale almadığını düşündürdü bana.

Belki bunları yarışmayla ilgili bir başlık varsa orada tartışmak gerekir. O nedenle sizin başlığınızı daha fazla bu konuyla meşgul etmeyeceğim.

Sizlere tekrar başarılar
MG

jokermg demiş ki:
barlow demiş ki:

Sevgili Ayşegül,

Uzun vadeli düüşünerek kimseyle ters düşmek istememeni anlayışla karşılıyorum ama açıkçası Ankara'dan katılan grupları Isparta'ya ve başka şehirlere yollayan yarışma organizatörlerinin, oylama şeklinden web sitesine, ne kadar ciddi oldukları ortadayken heryere mavi boncuk dağıtmak herkes için kolay olmasa gerek.

Sonuçta kazananı kutlamaktan başka çarem yok çünkü performanslarını bilmiyorum ama şu bir gerçek ki kayıtlarını dinlediğim bazı gruplardan birkaç gömlek üstte olan grupların finale kalamaması jürinin müziği kaale almadığını düşündürdü bana.

Belki bunları yarışmayla ilgili bir başlık varsa orada tartışmak gerekir. O nedenle sizin başlığınızı daha fazla bu konuyla meşgul etmeyeceğim.

Sizlere tekrar başarılar
MG

Sevgili Murat;

Kimseye mavi boncuk dağıtmıyorum ben..:) Nokiasupersound 2006 yarışmasına şarkımı göndermiştim adaletsiz tanıtımlar ve halk oylamasının bana mantıksız gelmesi nedeniyle şarkımın sevilmesine rağmen tepkimi dile getirmek amacıyla yarışmadan çekilmiştim.

Bu yarışmaya ben her anlamda beğendiğim için katıldım. Mantıklı düşünerek karar verdiğim, girdiğim bir yarışmanın sonuna kadar arkasındayım. Juri ilkinde seçince kötü olmuyo da seçmeyince mi kötü oluyo?? Zaten müziğin yarışması olmaz aslında.. Kime göre ve neye göre iyi? Juri kendi beğenilerine göre seçti ve iyisiyle kötüsüyle bir organizasyon düzenlendi..

Madem bu yarışma başından beri beğenilmiyordu, web sitesinden oylamaya kadar sevilmedi, grupları başka şehirlere yolladılar diye organizasyonda bozukluk var diye düşünülüyordu, O zaman o gruplar da beğenmediği bu yarışmada gidip çalmasalardı başka şehirlerde.. Tepkilerini dile getirselerdi.. Ben şahsen bir organizasyonu beğenmiyorsam katılmam. Bu benim şahsi görüşüm.. Bakın finalde Hücre çalmadı.. Tepkisini dile getirdi...

Bu arada çok teşekkürler bu forumu takip etmene biz çok mutlu oluyoruz.. :)
Desteğin için çok teşekkürler...

Ayşegül İnci, Yeditepe Üniversitesi Bahar Şenliklerinde (Spring Fest'07) sahne alıyor..

Pamela ve Redd grubunun da sahne alacağı günde

Ayşegül İnci; 17 Mayıs Perşembe, Saat: 16.00 - 17.00 arası sahnede..

Şenlik programı şu şekilde:

senlikafisbyk.jpg

Önem verdiğim grupların forumlarını elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Seninki de bunlardan biri.
Ilımlı ve tartışmadan uzak duran bir çizgi çizmek gayet mantıklı ve akıllıca bir tutum, yanlış olduğunu söylemiyorum.

Yarışmaya katılan gruplarla ilgili sözlerine konunun muhattapları cevap verebilirler. Ben o gruplardan herhangi birinin üyesi olmadığım için onlar adına konuşmayı doğru bulmuyorum.
Eleştirilerimin, arkadaşları mağdur olduğu için çamur atan birisinin yorumları olarak algılanmasını istemem
Gerçi beni tanıyanlar, inanmasam bu şekilde yorum yapmayacağımı da bilirler, o ayrı.

Geçen süre zarfında bu konuya değinmemiş olmamın sebebi ise hem işlerim dolayısıyla yarışmanın gidişatını pek takip edememem hem de yarışma sonunda oluşacak tabloyu beklememdi sanırım.

Ben kişisel izlenimlerimi aktardım. NSS'nin işleyişini bilmiyorum ama Türkiye çapında geniş bir katılım sağladığını gördüm. O noktada çıkan sonucu değerlendirmek başkalarının işi, benim değil.

Bu arada Tolga'nın sonradan değiştirilmiş olan mesajında yazanlar da oldukça ilginçti.
Eğer yazdıkları doğruysa zaten fazla söyleyecek birşey kalmıyor.

Takipçinizim.
Sevgiler :)
MG

Ayşegül İnci Bursa'da ve Balıkesir'de...

AYŞEGÜL İNCİ BURSA'DA VE BALIKESİR'DE...

BURSA
Yer : Bursa Resimli Bar
Tarih : 08 Haziran 2007
Saat : 22:00
Giriş : 10 YTL (+bira)

BALIKESİR
Yer : Gönen Sanat Cafe&Bar
Tarih : 09 Haziran 2007
Saat : 21:30

Adres:Kurtuluş Mah
Banyolar Cad No :7
GÖNEN / BALIKESİR Gönen sanat cafe&bar

oo volkancım ankarayada geliyomuşsunuz yaw niye söylemiyon :D
küçük bi turne durumu olmuş galiba
perşembe lonestar
cuma resimli
ctesi balıkesir
büyük ihtimalle hepsine gelicem bu kadar eğlenceli repertuarı olan kaç grup kaldı yaw :D