1400 Liraya Satamadığım Blues Junior

Deli deliyi sever imam oluyu. Ben deli olmaya raziyim bu kadar imam arasinda. Isbu sanatci Joe Bonamassa bile olsa degismez bizim hissiyatimiz isteriz ki artist surunsun, show habere dussun, sokaktan karton toplasin; kadinsa pavyona dussun, kerhaneye dussun biz de aciyalim empati yapalim. Iki tane pedali aklindaki fiyata satamayan hemen katilsin koroya piyasa oldu, piyasa oldu diye haykirsin.
Kahrolsun piyasa diye yirtaraktan kendimizi bir bagirsak piyasa kahrindan olmez mi acaba? Nasilsa tum problemleri boyle cozuyoruz memlekette. Okuz gibi araba kullanan, vitesin yanindaki kutudan baklava zikkimlanarak giseden 70 ile gecen ne bileyim 30 senede bir lastik degistirmeye bile gonullu olmayan kimse yok bir mel'un trafik canavari var hep o olduruyor insanlari piyasa da boyle iste. Neyse su piyasa bir gebersin Satriani falan da mendil acsin da rahatliyalim bak benim ibanez Js 2 haftadir satilmadi.

Son düzenleme:
Deli deliyi sever imam oluyu. Ben deli olmaya raziyim bu kadar imam arasinda. Isbu sanatci Joe Bonamassa bile olsa degismez bizim hissiyatimiz isteriz ki artist surunsun, show habere dussun, sokaktan karton toplasin; kadinsa pavyona dussun, kerhaneye dussun biz de aciyalim empati yapalim. Iki tane pedali aklindaki fiyata satamayan hemen katilsin koroya piyasa oldu, piyasa oldu diye haykirsin.
Kahrolsun piyasa diye yirtaraktan kendimizi bir bagirsak piyasa kahrindan olmez mi acaba? Nasilsa tum problemleri boyle cozuyoruz memlekette. Okuz gibi araba kullanan, vitesin yanindaki kutudan baklava zikkimlanarak giseden 70 ile gecen ne bileyim 30 senede bir lastik degistirmeye bile gonullu olmayan kimse yok bir mel'un trafik canavari var hep o olduruyor insanlari piyasa da boyle iste. Neyse su piyasa bir gebersin Satriani falan da mendil acsin da rahatliyalim bak benim ibanez Js 2 haftadir satilmadi.
Abi ben dedim ver Js'i alayım diye. :D :D :D

Son 2 senedir (özellikle) aldığım ekipmanı satmakta muazzam zorlanıyorum,ki eskiden sıfır ürün almadığım halde bu son 2 yılda mydukkandan aldığım çokça sıfır ürün de dahil bunlara.Elbette bir ürünü alıp bir süre kullanınca bunu satmaya kalktığınızda fiyat olarak zarar edeceksiniz.Ancak .. 2007-2010 arası dönemde de ben bu siteyi yoğun olarak kullandım ve böyle bir şey inanın söz konusu değildi.Ben kendi adıma kesinlikle site kullanıcılarının ekipman olarka doygunluğa ulaştığını ve bunun da sanırım alım gücünün artmasıyla ilintili olduğunu düşünüyorum.Bu gözler RG-350'lerin mydukkan fiyatlarına yakın gittiği,güncel ilk 2-3 sayfada tek tük strat ilanının olduğu ve onlara da dakkasında mesaj yağdığı zamanları gördü.Hani görmesem yaşamasam ''Uydurma'' diyeceğim.Yok hacı.Uydurma falan değil.Üst seviye mi diyelim,kemikleşmiş mi diyelim (en tipik örnek usa fender standart strat) ederi bellidir.Belliydi.Blues junior work and travel'cıları peynir ekmek gibi ülkeye soktuğu (ki 4'te 3'ü çalmak için değil satmak için getirirdi) aletlerdi.Eli boş dönen adam görmedim daha work and travel'dan.Ya strat getirilirdi ya blues junior.Ve satılırdı o aletler ilan açılır açılmaz.Ben gerçekten alım gücünün arttığına ve insanların ekipmana doyduğunu düşünüyorum artık.Eskiden siteden canon kamera almıştım bir keresinde.O bile bi zevkti.Gittigidiyor,sahibinden falan bakmıyordum.İhtiyacım olanı turkrocktan kolayca alıp kolayca elden çıkartabliyordum.Şu yaşadığım olay da bana bir derstir.Benim gençlere tavsiyem bu işle profesyonel uğraşmayacaksanız,Düzenli programa çıkmayacaksanız,daimi bir grubunuz yoksa ekipmana tonla para vermeyin.He bir de yaş durumu var.Harbiden öncelikler değişiyor,değişiyormuş.Daha da tövbe pedalmış amfiymiş.Ömrümü yedi arkadaş 7 yılda,kaç set up aldım bozdum,kaç strat,kaç amfi.ocağım kurudu.

Son 2 senedir (özellikle) aldığım ekipmanı satmakta muazzam zorlanıyorum,ki eskiden sıfır ürün almadığım halde bu son 2 yılda mydukkandan aldığım çokça sıfır ürün de dahil bunlara.Elbette bir ürünü alıp bir süre kullanınca bunu satmaya kalktığınızda fiyat olarak zarar edeceksiniz.Ancak .. 2007-2010 arası dönemde de ben bu siteyi yoğun olarak kullandım ve böyle bir şey inanın söz konusu değildi.Ben kendi adıma kesinlikle site kullanıcılarının ekipman olarka doygunluğa ulaştığını ve bunun da sanırım alım gücünün artmasıyla ilintili olduğunu düşünüyorum.Bu gözler RG-350'lerin mydukkan fiyatlarına yakın gittiği,güncel ilk 2-3 sayfada tek tük strat ilanının olduğu ve onlara da dakkasında mesaj yağdığı zamanları gördü.Hani görmesem yaşamasam ''Uydurma'' diyeceğim.Yok hacı.Uydurma falan değil.Üst seviye mi diyelim,kemikleşmiş mi diyelim (en tipik örnek usa fender standart strat) ederi bellidir.Belliydi.Blues junior work and travel'cıları peynir ekmek gibi ülkeye soktuğu (ki 4'te 3'ü çalmak için değil satmak için getirirdi) aletlerdi.Eli boş dönen adam görmedim daha work and travel'dan.Ya strat getirilirdi ya blues junior.Ve satılırdı o aletler ilan açılır açılmaz.Ben gerçekten alım gücünün arttığına ve insanların ekipmana doyduğunu düşünüyorum artık.Eskiden siteden canon kamera almıştım bir keresinde.O bile bi zevkti.Gittigidiyor,sahibinden falan bakmıyordum.İhtiyacım olanı turkrocktan kolayca alıp kolayca elden çıkartabliyordum.Şu yaşadığım olay da bana bir derstir.Benim gençlere tavsiyem bu işle profesyonel uğraşmayacaksanız,Düzenli programa çıkmayacaksanız,daimi bir grubunuz yoksa ekipmana tonla para vermeyin.He bir de yaş durumu var.Harbiden öncelikler değişiyor,değişiyormuş.Daha da tövbe pedalmış amfiymiş.Ömrümü yedi arkadaş 7 yılda,kaç set up aldım bozdum,kaç strat,kaç amfi.ocağım kurudu.

Öyle demeyin, ekipman aşkı öyle birşeydir ki kırk kere tövbe etsek yine de "o" gitarı,pedalı, amfiyi gördüğümüzde hunharca nasıl alırım planı yaparız. Şimdi BJ satılsın bir kaç ay içinde mutlaka bir kıpırdanma olur ve o para yine başka bir ekipman olarak müzik hayatına devam eder :)

Marshall amfi almaya çalışıyorum elimde çok fazla pedal var bende satışa çıkardım 2 ay bekledikten sonra 2 günde 3 tane pedal satıldı takasla almaya çalışırken iş nakite döndü ama aradığım aralıkta amfi yok 4 aydır beklemedeyim, geçen sene blues junior ararkende 2 ay elimde para amfisiz beklemiştim hatta sitede 1 sene önce bile açılıp kapanmış başlıklara mesaj atmıştım satıldı mı diye , yani birazda o anki ihtiyaçlarla alakalı bir durum 3 ay önce 260 tl ye zuhalde ts9 satılıyordu aradım elimizde bi hayli stok var yeni geldi dedi şimdi stokta yok , 200 den aşağıya 2. el ts9 yok.

Birde şu var Duman gibi gruplar ki özellikle hayranı çok diye yazdım sağlam albümler çıkarsınlar piyasaya yeni alıcılar getirir hareket başlar.

Bu biraz senin şansın sanırım, komple ekipmanımı değiştirmek istedim ve pod xt live'ımı sahibinden'e ilan olarak koydum, 2 gün sonra kapıda sıraya dizildiler ve aldılar. 425 liraya 8 senelik prosesörü verdim, iyi fiyat bence. Sonra schecter jeff loomis'imi satıp telecaster baja almak istedim, schecter 2 hafta ilanlarda kaldı, Tekirdağ'dan bir kişi geldi denedi ve aldı. 1500 liraya verdim onuda. Şimdi bu paralar az değil ve satıldı. İlanlarda çok daha açık konuşmak, çok iyi fotoğraflar kullanmak çok önemli. Son 1 senede ev, araba, devremülk vb çok şey sattım internet üzerinden ve çok da rahat sattım. Senin ilanını görüyorum uzun zamandır birçok sitede ve lambaların durumu konusunda ister istemez şüpheleniyor insan. Ben şahsen şu an lambalı amfi arayışı içerisindeyim fakat 2. el baktığım ilanlarda lambaların durumu tatmin etmiyor ise kimsenin ilanıyla ilgilenmiyorum. Aslında bana kalırsa piyasa akıcı ve sizin de alıcıların ölücü olduğunu bilerek fiyat vermeniz lazım. Ne de olsa pazarlıksız sakız almayan milletiz biz :)

Tamam da ilana yazmıştım zaten ''ben 2.kullanıcısıyım ve ilk kullanıcısı sıfır alıp evde 1 yıl yatırmış amfiyi kozmetik olarak da 10/10 sıfır gibi alet.Lambalar ortalama kullanımda çok rahat 2-3 yıl götürür'' diye.Yani alette herhangi bir sorun olmadığı gibi kozmetik olarka yıpranma bile yok.Rahatlıkla iddia ediyorum piyasada bulunup alınabilecek en temiz amfilerden biri.
Şans konusunda dediğinize katılıyorum.Tamamen şans.Ve müzik konusunda o şans beni en ihtiyacım olduğu zamanlarda hiçbulmuyor

Samsun'da olduğunuz için millet kargodan tırsıyor olabilir. Tam kargo fiyatı belirler ve guzel paketlediğinizi iyice belirtirseniz daha rahat alıcı bulursunuz.

Artık 1350 TL'ye satamadığım blues junior'dır.
Eve şaka gibi 2 haftadır 1350 TL'ye satamadım 4 ay önce 1600 TL'ye aldığım aleti.Ki ben ucuza aldığıma bile inanıyordum referans ilanlarla kıyaslayarak

Geri