Metin Türkcan Ve Setup'ı ??

morley bad horsie-2 wah kullanıyor. Bir fotoğraftan gördüğüm kadarıyla da Boss AC-2 acoustic simulator ve NS-2 noise suppressor kullanıyor. Bijen gelirse daha detaylı bilgi verir.

wild_child demiş ki:
morley bad horsie-2 wah kullanıyor. Bir fotoğraftan gördüğüm kadarıyla da Boss AC-2 acoustic simulator ve NS-2 noise suppressor kullanıyor. Bijen gelirse daha detaylı bilgi verir.

ben bad horsie 1 diye hatırlıyorum ama tam bişey diyemicem.metin ogünle geldiğinde bi adet eq. (boosdu galba) bi adet bossun tuner pedalı boss dd3 ve morley vahı vardı..tsl100 ün dist. kullanıyodu...

sağolun arkadşlar.
şimdi anladığım kadarıyla

1)morley 2 wah pedal kullanıyor
2)Boss Acustic Similator kullanıyor
3)NS-2 noise suppressor
4)boss dd3
5)tsl100

Şimdi bumudur Metin Türkcanın Setup'ı :) ??

Sololarda az bi delay kullandığını biliyorum. Bijen'in söylediğine göre, çok çok iyi olmayan manyetikler ve amfinin distortionınını kullanıyormuş. Footswitch bile kullanmıyormuş. Yalnız manyetiklerin ve delay in markasını bilmiyorum. Öğrendikçe yazarız :D

Amplisi kimi zaman Marshall Tsl100 kimi zaman peavey 5150. Ama son 2 yıldır çoğunlukla Marshall tsl100 kullanmakta. Ve driveda da Tsl100 kullanıyor. Ve wah olarak bad horsie 1 kullanıyor.

Küçük bar programlarında ise marshall mg100 kafa ya da vs100 kafa amplilerden birisini kullanıyor.

Bad horsie 2 Ogünün setupta olabilir..

Geri