Cem Köksal

Black_knight demiş ki:
Antibiyotik demiş ki:
joe lynn turner la cem köksal şebnem ferah tan önce çıkması beni deli etti.acaba şebnem ferah buna hiç itiraz etti mi?manisada da sahnede cem ve joe lynn turner varken şebnem şebnem diye bağırdılar.bunlar müzik özürlü lise talebelerinden ibaret.

hımmm ,valla şebnem ferah sanmıyorum böyle şeyleri taksın ya da, cemin de takıcağını sanmam. Kim ilk önce çıktı ya da sonra çıktı ,şebnemin tarzı çok farklı ,kendini ikinci plana atıldı gibi hissetmemiştir.Şebnemin kuşkusuz sesi mükemmel tabi ingilizce şarkılar hariç..

O bağıranlarda tabiki iş olsun diye bağırmışlardır malum gençler işte,ama şebnemi severim ,o da beni sever:) ...
ben zaten şebnem haksızlık yapılmıştır demiyorum.tam tersi cem e ve joe lynn turnera yapılmıştır diyorum.Afişte bile şebnemin headliner gözükmesi beni sinir etti.

saklıkentte az ama öz seyircili konserde şanslı insanlardan biri olmak çok hoş.....burnumun bi karış ötesinden bi rock efsanesini dinlemek gerçekten harikaydı....I surrender, spotlight kid, burn, smoke on the water, perfect strangers....süpperdi....joe lynn turner...Cem Köksal'a da bundan sonraki müzik yaşamında adını ülke dışında da duyuracağı konusunda inanıyorum...Başarılar darısı DIO ile beraber çalmaya....:)

evet gitarı üzerinde güzel işler yapıyor..ama bu adam'a viritiyöz diyene ben müzikten anlamaz gözüyle bakarım ve müzik hayatını boşa geçirmiş sayarım arkadaşlar..saygılar kolay gelsin.. 8)

bence de iyi calıyor fakat virtuoz denilemez bence.yaratıcılıgı malmsteen le sınırlı diye dusunuyorum.
ayrıca manowar konseri oncesi mr.crowley calarak takdirimi kazanmıs olsa da sonradan dreamm tv ye verdigi roportajda manowar kimki ulan biz iron maiden dan da manowardan da buyuguz bize saygısızlık yaptılar diyerek biyerlerimle guldurdu beni.

ya cem koksalı bi 2005 te bi de 2006 da izledim arada bir fark vardı nasıl desem sanki bir tarafları kalkmış gibiydi tamam iyi çalıyor ama daha geliştirmesi lazım kendini sololar hep aynı konsept uzerine kurulu daha orjinal sololar bulmalı bence neyse bakalım 2. album nasıl olcak gerçi vokallerde murat ilkan(bence turkiyede kimse bu adamdan guzel ingilizce şarkı soyleyemez) yok ama :D

canbi demiş ki:
evet gitarı üzerinde güzel işler yapıyor..ama bu adam'a viritiyöz diyene ben müzikten anlamaz gözüyle bakarım ve müzik hayatını boşa geçirmiş sayarım arkadaşlar..saygılar kolay gelsin.. 8)

joe lynn turner (deep purple ve rainbow vokalisti) anlamıyor o zaman sitesine yazmış eşşek kadar turkish guitar virtuoso diye.

rashid demiş ki:
canbi demiş ki:

joe lynn turner (deep purple ve rainbow vokalisti) anlamıyor o zaman sitesine yazmış eşşek kadar turkish guitar virtuoso diye.
ya cemi gaza getirmek için demiştir sen aslansın kaplansın yuru koçum diye sonuçta adam beraber çalıştıgı elemanı motive etmeli şimdi deme bana cem gibi bi adamın gaza gelme ihtiyacı yoktur çunku herkesin gaza getirilme ihtiyacı vardır

buzz demiş ki:
rashid demiş ki:
canbi demiş ki:

ya cemi gaza getirmek için demiştir sen aslansın kaplansın yuru koçum diye sonuçta adam beraber çalıştıgı elemanı motive etmeli şimdi deme bana cem gibi bi adamın gaza gelme ihtiyacı yoktur çunku herkesin gaza getirilme ihtiyacı vardır

Adam onu bunu gaza getirmek için web sitesinden inanmadığı bir şeyi yazar mı? Madara ettirir mi kendini? Yapma allah aşkına ya..

ya abi işe biraz ticari açıdan bak şimdi adam beraber çalışacağı müzisyen hakkında biraz abartılı konuşabilir tamam cem iyi bir gitarist ama bir virtüöz değil ha inşallah olur ben de tabii ki isterim bunu

Bana göre en iyi solo gitar albümüne sahip adam,umarim arkasi gelir,diğer karşılaştırdığım adamlar serdar öztop,demir demirkan hiç birinin ilk albümü veya başka albümleri bu set me free albümü kadar ii değil ve bence Türkiye standartlarinda bu adam virtüözdür.
Kusura bakmasın bazı arkadaslarda akın eldes,erkan oğur onların albümlerini dinleyemiyorum çok deneysel kaçıyo,tarz meselesi o kadar iyilerse cem koksal kadar satsınlarda görelim,şimdi belkide denilecekki öyle bir kaygilari yok,bu adamında yok
o zman iş tamamen zevkler ve renkler meselesi bence cem koksal virtüözdür.

bestpro demiş ki:
Bana göre en iyi solo gitar albümüne sahip adam,umarim arkasi gelir,diğer karşılaştırdığım adamlar serdar öztop,demir demirkan hiç birinin ilk albümü veya başka albümleri bu set me free albümü kadar ii değil ve bence Türkiye standartlarinda bu adam virtüözdür.
Kusura bakmasın bazı arkadaslarda akın eldes,erkan oğur onların albümlerini dinleyemiyorum çok deneysel kaçıyo,tarz meselesi o kadar iyilerse cem koksal kadar satsınlarda görelim,şimdi belkide denilecekki öyle bir kaygilari yok,bu adamında yok
o zman iş tamamen zevkler ve renkler meselesi bence cem koksal virtüözdür.

Her sey bir tarafa, "satis" ile "iyi olmak" arasinda baglanti kurulmasi dogru degil.. Hele ki en cok "satan" muzisyenin bile oldukca sinirli bir sayida album satisi gerceklestirebildigi ortamda.. Bu tip bir yaklasim yanlis sonuclar ortaya koyacaktir..

Geri