Cem Köksal

Malmsteenin eğitim cdsini yalamış yutmuş valla
şaka bir yana çalış tekniği bana direk malmsteeni hatırlattı ama benim görüşüm parçaları malmsteenden daha duygulu geldi bana albümü beğendim türkiyedede yapılabiliyormuş dedirtti bana

Yurtdışında çok iyi satıyormuş. www.heavencrossrecords.net sitesinde (İspanyol sitesi) guitarist ve neoclassical metal türlerinde bestsellerlarda şu an 2. durumda. Altındaki John Petrucci, Impelliteri vs. gibi isimlere dikkat... Bu bence çok büyük bir başarıdır ve bu ülkede yapılan en önemli işlerden biridir. Yazdıkları yoruma da bakın lütfen.
"Amazing guitarist from Turkey!, he play metal in the same style of Yngwie Malmsteen. Singer is Murat Ilkan who is the singer of Mezarkabul/Pentagram (sung in English). Highly recommended."
Adamlar Cem Köksal için taklit demiyor dikkat ettiyseniz. Yngwie Malmsteen style gibi bir cümle var. Biz hala taklitle, stil meselesini ayıramıyoruz. www.guitar9.com da çok kısa zamanda tükendi albüm. Bütün tavsiyeler sayfasında ise hep Set Me Free!! var. Bunlar sadece bazı örnekler...

abi deli oluyorum cem köksalı 2.sayfada görünce . tabi cem babadan faaliyet olmayınca yazacak pek bi şey bulamıyoz . bi konser ya bi konser bi aktivite bi izmir bide yeni kaset {çok bi li oldu be } :LOL:

ben çok fazla sevmedim albümü ama özellikle cemkoksal.com daki foruma bakarsanız millet safi laf sokmak için girip herife resmen küfür etmişler....acayip sinirlendim bu olaya..hayır sevmeyebilirsin,özgün bulmayabilirsin ki bunlardan birisi de benim,ama hakaret ukalalık ve kıskançlık içerikli mesajlarla herifin forumunu kirletmeye hakkı yok insanların...çok yazık...
yalnız Türkçe albüm için çok umutluyum...çok güzel bir iş çıkacak ve insanların belleklerinde en az demir demirkan kadar yer tutacak İnşallah...

Abi ne b*ku püsürü...Ben fikrimi söyledim.Bence hiç bir özgünlüğü yok bu kadar...Malmsteen gibi çalmaya çalışıyor.Ben şimdi kendi düşüncemi söyledim diye hemen b*k mu attım.?Bu nasıl bir olay...?Böyleyse evet attım oldumu yener bey...?

ben bugün yeni aldım kasedi dinledim ve çok beğendim arkadaşlar böyle şeyleri destekliyelim lütfen!!!

Konu bence zaten Türkiye'de de yapılabiliniyormuş olması değil; ben de Malmsteen çalıyorum, ve kimbilir kaçyüz gitarist çalıyor. Özgünlüğü olmayan "ben de yaparım" diyen bir albüm. Ayrıca kompozisyon yönünden Malmsteen'e göre de çok zayıf. Ama müzik müziktir, dinleyen dinler, kimse de kimseyi suçlamamalı, kulak zevki işi bu.

gitar çalış tekniğini beğendiğim ender bir kaç gitarist ten birisi stratla da güzel bir saund yakalamış yolu açık olsunda sonu yavuz usta ya benzemesin :)

Geri