51 PromiL(Rock) - Ankara

Yeni sezon yeni konserler...

rockalivesezonacilismini.JPG

girisede zam gelmis o kadar parayı versinler bana sarap gazoz ıcerım ustunede bı bıra alırım yuh be... ya bu arada bizize tunalı ılk ogretım sponsor olmadımı hala

UuYuRR demiş ki:
girisede zam gelmis o kadar parayı versinler bana sarap gazoz ıcerım ustunede bı bıra alırım yuh be... ya bu arada bizize tunalı ılk ogretım sponsor olmadımı hala

Olmadı kardeşim. Yine başlamasın aynı kavgalar. Git biziz de bu işi yapanlara konuş, derdini anlat(abiliyosan). üstü kapalı başkalarının forumlarından laf atmak kolay. herkes aynı şeyi yapıyo. Grupların alıcağı para ve seyircilerin vericeği para onları ilgilendirir. Sen şarap iç. Başkada konu uzamasın kimse cevap vermesin.

ehueheh harbı ozgur haklı ha... sorry ozgurcum basıma orda olaylar geldı ya ondan bu heralde. neyse kocaman basarılar ve cumartesi gorusup kaynasmalar dılegıyle... sevgi dolu pıtırcıklar olarak kalın hoscakalın

UuYuRR demiş ki:
ehueheh harbı ozgur haklı ha... sorry ozgurcum basıma orda olaylar geldı ya ondan bu heralde. neyse kocaman basarılar ve cumartesi gorusup kaynasmalar dılegıyle... sevgi dolu pıtırcıklar olarak kalın hoscakalın

Sağol başarı dilekleri ve konuyu kapattığın için. 24 ünden önce bi konser ihtimali daha var. 1-2 güne belli olur.

Arkadaşlar merhaba!
Eski Hipodrom- Akm'de ki konser için 18:00- 19:00 sizin fakat her an 19:00-20:00 olabilirsiniz. en azından garanti. İlk başvuru sizden geldiği için torpilli oldunuz valla 🙂

Grup sıralamaları grupların uygun olduğu saate göre yapılıyor.

Başarılar...

Sizleri zaten merak ediyordum. eğleniceğiz umarım.

Amfiler geliyor arkadaşlar.

elwin demiş ki:
ya sanıyorum linkte bi sorun war.elektronik versiyonu indiremedim 🙁

Hayalet Sevgilim ini elektronik versiyonunu aşağıdaki linke sağ tıklayp "hedefi farklı kaydet" dierek indirebilirsiniz.

RunRabbitRun demiş ki:
Arkadaşlar merhaba!
Eski Hipodrom- Akm'de ki konser için 18:00- 19:00 sizin fakat her an 19:00-20:00 olabilirsiniz. en azından garanti. İlk başvuru sizden geldiği için torpilli oldunuz valla 🙂

Grup sıralamaları grupların uygun olduğu saate göre yapılıyor.

Başarılar...

Sizleri zaten merak ediyordum. eğleniceğiz umarım.

Amfiler geliyor arkadaşlar.

Duyulduğu üzere bir konser haberi daha 🙂 çok eğlenceğimize inanıyorum hep beraber. Herkesi bekliyoruz.

Ben tek bişey dicem kesinlikle isim duyurmak için yapılabilecek tüm hin oyunları dinleyici kitlenizi küstürmeden yapabiliyorsunuz..Bence bu süper bişi...Açıkcası ekşi sözlük'ten taaa bu foruma bu başlığa geldim ne diyeyim ki helal olsun

İrem Yağcı'yla diyalogunuz nedir acaba?

Saygılar efem 🙂

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim elektronik versiyonu gayet başarılı olmuş ama bence goa trance ' a kadar gitmeli...şaka bir yana bence elektronik versiyon industrial rock diye pazarlanmalı..insanlar elektronik müzik isminden dahi ürküyor...asi rockerlar 🙂

ForumdanAtildim demiş ki:
Ben tek bişey dicem kesinlikle isim duyurmak için yapılabilecek tüm hin oyunları dinleyici kitlenizi küstürmeden yapabiliyorsunuz..Bence bu süper bişi...Açıkcası ekşi sözlük'ten taaa bu foruma bu başlığa geldim ne diyeyim ki helal olsun

Saygılar efem 🙂

Evet bu da bizim bir özelliğimiz.Teşekkürler yorumların için.Yakın bir süre içinde bir terslik olmassa İstanbul'da İremle beraber konserimiz olucak.Sanıyorum istediğin cevabı aldın.Konser kesinleşirse burdan bildircem.

ForumdanAtildim demiş ki:

Saygılar efem 🙂

yafs eyide kesinlikle deme bari ne bu adamlar senin askerlik arkadaşın mı nasıl böyle emin konuşabiliyorsun ki...
Bu adamları ben yakından tanıyorum gayet saf ve dürüst adamlar akıllarında hin ligin H si bile olmaz....
eger böyle düşünmeden yazmaya devam edersen çokkkkkkk forumdan atılırsın ama beni geçemezsin ehuehue

gao damı yapıcaksınız ben bı punk olarak gaogili severim adamın yasamına saygı duyuyprum kılları kadayıf olmus am saclar ayaklarında rasta masallah amcama.... sızde gao tarzı bı sey yaparsanız sızede +1 saygı daha duayrım

hasanayvenli demiş ki:
kendimden geriyeyi dinledim görkemin vokaline göre sonra sönük olmuş biraz
ama diğer şarkılar güzel baya
başarılar

kendimden geriye nin aynısını çaldık.Bir ev kaydı olarak aramızdaydı.Ama ben koydum nete.Yani bi cover değil.Aynısı.Bi de bir kız vokal tabi değişik oldu.teşekkürler

Duyduğum kadarı ile 2 ekimde Bronx'ta iremle konseriniz olacakmış. Sonunda bulmuşsunuz iremi. Hadi bakalım. Yoksa yeni vokalist aday adayımı ? En kısa zamanda bursada görüşmek üzere. Bu arada parçalar mükemmel.

Geri