51 PromiL(Rock) - Ankara

Uşak Rock Fest in başvuruları ocakta . Ama önbaşvuru yapan ve geçen (Ankaradan biz ve Dherbedhers gibi) gruplar www.usakrockfest.com sitesinin anasayfasında yapılan oylamada ilk üçe girerlerse asıl başvuruda ekpuanla yani avantajlı olarak başvurucaklar.Uşak Rock Festin ikincisinin Eskişehirde olduğunu biliyorum. Tam tarih belli değil sanırım. Bu arada oylarınızı bekliyoruz 😀 .

ozgur196 demiş ki:
Uşak Rock Fest in başvuruları ocakta . Ama önbaşvuru yapan ve geçen (Ankaradan biz ve Dherbedhers gibi) gruplar www.usakrockfest.com sitesinin anasayfasında yapılan oylamada ilk üçe girerlerse asıl başvuruda ekpuanla yani avantajlı olarak başvurucaklar.Uşak Rock Festin ikincisinin Eskişehirde olduğunu biliyorum. Tam tarih belli değil sanırım. Bu arada oylarınızı bekliyoruz 😀 .

nasıl yani uşak rock festin ikincisi eskişehirde mi? nasıl oluyor ya o iş 🙂

Ahaha cok iyi ya 🙂 İlk forumdan başvuru yapılacağı söylendi.Ordan yaptık.Sonra başka bir şekilde başvurulacağını öğrendim ve ona daha başvurmamıştım.Ama kabul edilmiş..Asıl başvurulara daha çok var..

Bu hafta sonu herkesi garage a bekliyoruz.Sanırım saat 17:00 gibi sahnedeyiz..

bu uşak olayını yapan adamlar çok büyük yürekliler ve sonuna kadar gelen gruplara destek oluyor .51 promil grubundaki kardeşlerimizi orada görmekten bizde çok mutlu olucaz .bu arada bayramın ilk günü olan konsere geldik(bütün grup ) sadece sizi dinlemek için.ama kim 51 promil elamanı kim değil anlayamadık valla herkes herkesle çaldı çünkü 😆
galiba sizin grup bayan vokali olan gruptu ki 5-6 şarkı dinleyebildik sadece.(bşka bir yere yerişmemiz gerekiyordu ama 5-6 şarkıdan anladığım kadarıyla iyisiniz bence)
herkes başarılı olsun bütün dileğim bu. kendinize çok iyi bakın... başarılar 😉

Eehhe.. Özgür ve Özgün bir gecelik Fason'da çaldılar.. Adilcan (Fason) da bizimle bass gitar çaldı.. Olay budur.. Aydınlatmak istedim 🙂

Özet geçiyim yine de.. Şu anki grup:
Selman-Davul
Özgür-Gitar+Klavye
Özgün-Gitar
Ece-Vokal

Saygılar..

Geri