51 PromiL(Rock) - Ankara

arkadaşlar sanırım piyasaya sürdüğünüz bütün demoları dinledim...

Kulağıma ise grupta yapılan vokal değişikliği de geldi... Benimde zaten 51 Promil'in müziğiyle ilgili değil, vokaliğiyle ilgili bir problemim vardı...

Nedeni ise demolarda şarkıların hiçbirinde ruh olmamasıydı...

Bana göre sorun olan bu durum aşıldıysa neden albüm yapmıyorsunuz ki 🙂

Grubum adına başarılar dilerim.

51PromiL demiş ki:
Davulcumuz Selman Pögeyle çeşitli sebeplerden dolayı ayrılmış bulunuyoruz.
Yeni Davulcumuz Deprem ve Tnk den tanıdığımız Arda Aksu'dur.
Selman'a hayatında başarılar diliyor, Arda'ya hoşgeldin diyoruz..

www.51-promil.com
sh.JPG

51PromiL 'in yeni demosu "Sevimsiz Hikaye"yi www.51-promil.com dan dinleyebilir ve aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz..

Asi
www.51-promil.com/asi.mp3

Sevimsiz Hikaye
www.51-promil.com/sevimsizhikaye.mp3

İstanbul
www.51-promil.com/istanbul.mp3

Eserin
www.51-promil.com/eserin.mp3

selman'ın gitmesine üzülürken,sevdiğim arkadaşım Arda'nın gelmesine sevindim..Şarkılar çok güzel,favorim "asi",Ece'nin şarkıda yaptıkları fazlasıyla güzellik katmış şarkıya..Çok tebrik ediyorum hepinizi,kendinize iyi bakın gençler..🙂

yeni demonuz hayırlı olsun. ben sizin kendimden geriye demonuzu yanlış hatırlamıyorsam ocakta dinlemiştim ilk. başarılı bir grupsunuz. amatör deil semi pro sunuz 🙂 iyi şanslar dilerim.

Daha önceden dinlemistim. Hayalet sevgilim, desemde inanma, gökkusagi hatirladiklarim arasinda. Solistin sesi güzeldi aslinda.
Yollari acik olsun : )

Özgür Özgün selamlar ben Onurcan nasılsınız nası gidio uzun zamandır görüşemiyoruz inşallah iyisinizdir.. Sanırım ben görmiyeli grupta baya bi deişiklik olmuş olsun inşallah önünüz açık olur.. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

51PromiL en kısa zamanda 3 beste + 1 cover demo daha yayınlayacaktır...Yorumlar için teşekkürler. Tekrar hatırlatalım Yeni Demoları www.51-promil.com dan dinleyebilirsiniz....

51PromiL Konserleri...

25 Kasım Cumartesi... ÇorLu Burç Best..10 YTL(İlk İçki dahil)

29 Kasım Çarşamba Tunalı Gölge 51PromiL & Dem

2 Aralik Cumartesi Dip Bar -- 51PromiL&Nokta&Grip Giriş 6 Ytl(ilk içki dahil)

Ardından Üni Trend Gruop la Eskişehirden başlamak üzere bir kaç şehirde daha konser olcak.Yakınlaştıkça www.51-promil.com http://51promil.anatolianrock.com ve bu forumlardan öğrenebilirsiniz...Konserlere bekliyoruz..Görüşmek üzere...

merhablar.sevimsiz hikaye demonuzu dinledim,tarzı bana pek uymadığı için pek beğenmedim ama şunu söyleyebilirim.tarzınızı dinleyen arkadaşlar için oldukça etkileyici ve güzel olduğu belli.size başarılar diliyorum.

Çorluda Güzel bir geceye imza attık hep beraber.Yeni demolarınız Çorlu Halkınca dinlenip benimsendi arkadaşlar.Özgün,Özgür,Arda ve Yamaç hepinizi tebrik ediyorum.Güzel bir gece, güzel müzik.🙂

Bizler de ankaraya teşrif edecez inşallah🙂

sabah otobüsten inmelerinden bu sabah dönüşlerine kadar harikaydı konser gecesi önce alt gruplar sahne aldı ve biraz gecikmeli olsada grubumuz sonunda sahneye çıktı ve mükemmeldi herkes çok eğlendi özgür,özgün,yamaç,arda ve ouza sonsuz tşkler bende ii organizasyon yaptım ama 😀

Arkadaşlar gerçekten Çorlu konseri seyircisiyle ,organizasyonuyla, ses sistemiyle, tekirdağ köftesiyle 🙂 kısacası her şeyiyle mükemmeldi.En kısa zamanda tekrar Çorlu'da olacağız..

Tunalı Gölge konseri ertelendi..

51PromiL 2 Aralık'ta saat 17:30 civarı Dip barda sahne alacak.Konserde Asi parçası için ECE Karagüllüde VİOLA yla eşlik edecek.Her konser bu iimkan olmadığı için Herkesi bekliyoruz..Ayrıca organizasyonda grip ve Nokta grupları da sahne alacaklar.

Çorlu'dan fotoğraflar

Sağol Erman..Nokta grubuyla beraber güzel bir konser olur umarım..Bu arada Çorlu konseri için organizasyonu düzenleyen ORKUN ATEŞ'e çok teşekkürler...Görüşmek üzere...

Geri